Блоги → Перегляд

Як я на радіо «Ера-fm» Олені Бондаренко з Партії регіонів «комплімент» зробив

Понеділок, 22:48, 24/12

Рейтинг
20 1
Переглядів
1271

0
0

Гостею передачі «Від першої особи», що йшла в ефірі суспільно-політичного радіо ввечері понеділка 24 грудня, була депутат від Партії регіонів з комітету свободи слова та інформації ВР Олена Бондаренко. Я став передостаннім зі слухачів, яким пощастило додзвонитися в студію.

Зависаю на дроті, а ведуча Світлана Орловська сипле свої запитання одне за другим. Тим часом гроші на мобілці так і тануть. Та ось і до мене черга доходить. Як завжди, називаюся Олексієм Мазуром з Дніпропетровська.

Зрадівши, що нарешті дочекався, поспішив висловити щиру антипатію до Олени Бондаренко за її українофобію, за зневагу до всього українського. А також, зауваживши, що вона частенько гостює на різних ток-шоу, згадав її застиглий вираз обличчя, маску зверхності й зухвалості до опонентів - патріотів України. Поділився різкою неприязню до постійної кривої посмішки регіоналки, огидної аж до бажання поцілити в екран цеглиною.

У відповідь від депутатки почув, що не мені вирішувати, хто патріот, а хто українофоб. Також порадила стримувати свої емоції. А ще Олена Бондаренко запевнила, що легко переживе те, що вона комусь не подобається.

На цьому обмін «люб'язностями», за браком ефірного часу, завершився. Хоча переконаний, обом  ще дуже багато чого залишалося сказати один одному та почути у відповідь. До речі, останній додзвонювач з Тернополя став на мій бік, висловивши підтримку. На тому і розійшлися до наступних, якщо будуть, зустрічей в радіоефірі.

Коментарі

Бандити ще не приїжджали?
+8

Поки ні... Може днями завітають...
+8

В разі щось дай знати.
+4

Не завитають.. Олена в них підтанцовка.. Секретарка "батька усіх хундаїв". Прочитала якусь книжку, мабуть про те, що крива посмішка то є дуже привабливо перед опонентами. Потренувалась перед дзеркалом, тепер в ефірі либиться, мов, скажена.
Я вже згадував, що працював з Оленою 16 років тому майже за однім столом. Раніше вона була більш-менш нормальною журналісткою. Зараз переконуюсь, як регіонали з людини роблять совкових клонів.
+4

А що, треба було промовчати? Завжди мовчати?
-4

Просто ваша репліка цій нардепші СРАКОЛИЗАНСЬКА І ДУРНУВАТА.
Краще вже робіть так, як тут радить т.Пажарскій. Я в даному випадку його підтримую.
Однозначно вопросы надо задавать такие,чтобы видно было непрофессионализм. Например - по финансам и образованию. Вопрос, заданный тобой - это попытка определить, кто из вас дурак.
+3

Вона все одно по суті поставленого питання ніколи не відповідає. Вона все повторює як мантру про "попєрєдніків". Про щоб в неї не спитай. Тим більше, до фінансів і освіти Олена Бондаренко немає ніякого стосунку. Її профіль - свобода слова та інформації.Питання щодо утисків свободи слова я поставив їй на одному з чатів на "Телекритиці". Вона заперечила очевидне, для неї ніякого наступу на свободу слова в країні не існує, як і монополізації ефіру Партією регіонів, а надто - регіонального ефіру та преси. Я ставив їй конкрентне питання на прикладі Дніпропетровських ЗМІ. І ні фіга.
На кожному кроці їх треба тикати носом. +++
+7

Як вона хамить на своїх ефірах на адересу України, так і я їй. Бондаренко отримала адекватну відсіч. Те, на що і заслуговує.
-13

+9

Краще Сталіну оди писати))) Вєрх талановитості!
+1

Невже такий тягар візьме на себе українофобка крилата?=))
Доросла людина
+5

Мені здається, ви тільки сам і знаєте, про чию сраку тут мовите.
-3

Олексію, спробуй подумати без емоцій, логікою.
Ця нардепша керує нашим життям. І керує БЕЗГРАОМОТНО, а тому й кепсько.
Але що ти зробив своїм спілкуванням з нею для того, щоб вона почала до нас ставитися краще?
А нічого. Ти її лише розізлив і зміцнив у своїй зневазі до нас.
ТОму такий героїзм насправді і є ДУРНУВАТИМ СРАКОЛИЗАННЯМ.
А треба нам не сваритися з дурнішими від себе, а змінювати їх у кращий для нас бік.
Все одно ж такі патріоти та борці за народ, як ти, герої лише язиком.
То язиком, ПРОСВІТНИЦТВОМ(!) І ПОКРАЩУЙТЕ наших "достойників".
Если бы Мазур один на один с Бондаренко общался,было бы зря.А если на всю Украину такие комплименты женщине говорить, может у нее заработает хоть одна извилина.Это у нормальных женщин.А региональные очень оригинальные по своей сути.Превращаются в бесполое, тупое существо с заученными фразами.Чего стоят Герман, Богословская, с теми же приклеенными язвительными усмешками.
+4

!Региональные - оригинальные!

1000+

Погано тільки, що від їх оригінальності всій країні кепсько.
-3

Серафима. Бойся насильников, дары приносящих.
Амэн
+3

Сергей,
а закусювать нє пробовалі?
Сказати правду, це вже щось. Це хороший початок доброї справи.
З цього починається напад і наступ на зло. Але з жінками хай жінки сперечаються - там приблизно однакова "вагова категорія" )
nika nika 16:54
-2
Весь сыр-бор из-за того, что у каждого свое видение страны, свое понимание патриотизма в этой стране.
И совсем не факт, что понимание патриотизма Мазуром является единственно правильным.
+1

Сказала, як у калюжу ...

Щодо бачення, то так, у кожного своє. А щодо патріотизму, то до тлумачного словника, будь ласка. Чи хоча б до БРЕ.
+3

Патріотизму слід вчитись у фінів, поляків та інших країнах Балтії які визволились з-під кремлівського іга.
Mr. Shatushka   17:49
-4

є легший шлях. зароби (вкради) бабло, вивчи мову (польську, фінську, етсь), пройди процедуру громадянства...
Mr. Shatushka   17:53
-1

і нічого "боліти" тутсь за Україну. Я не знаю нічого про Олену Бондаренко. Не чув ніколи, і знати не хочу. Зате знаю багатсько наволочі типу Блокера, яка вважає українців "отстойними". Особливо - в порівнянні з поляками, фінами, ет сетра. Їм і адресую свій комент вище. Вони не краще за бондаренок, просто є маразьма з однієї сторони, а є з іншої.
+1
патріотизму не навчаються...
Ви краще б спитали чому так дорого коштує м*ясне блюдо - м*ясо ягняти на кісточці в ресторані *Фелінні*, який так полюбляє відвідувати Олена Бондаренко це більше чим 900 гривень і чи хватає їй для цього зарплати нардепа.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі