Блоги → Перегляд

Центру Симона Візенталя на замітку: варіації на тему світового топу українофобів

Неділя, 12:11, 30/12

Рейтинг
14 0
Переглядів
1690

0
0
У цій статті згадуються

Лідер партії ВО "Свобода", народний депутат ВР Олег Тягнибок та його соратник Ігор Мірошниченко завдяки старанням єврейського Центра Візенталя потрапили у світовий топ-10 антисемітів.

А ніхто не замислювався над складанням аналогічного списку українофобів? Думаю, без Кагановича, Троцького, Табачника там би точно не обійшлося б. Так само як і без Колесніченка з Ківаловим, Марковим й Левченком. Звісно, перелік був би не повним без Сталіна, Петра І та інших російських самодержців та їхніх опричників.

Обов'язково варто було б занести туди комуно-більшовицький режим та його каральні установи (ГПУ, НКВД, КГБ), серед керівництва яких, оперів та слідчих, можна було б побачити чимало людей з характерними прізвищами.

Я не виправдовую Тягнибока та Мірошниченка за "жидів". Але за цим - словесна образа євреїв. Ну не подобається їм чути таке звернення на свою адресу, і це - об'єктивно, нічого тут не вдієш. Тому все-таки, доречно було б зважати на це. Не думаю, щоби "Свобода", взявши це до уваги і зробивши відповідні корективи, втратила б своїх щирих симпатиків, до яких зараховую і себе. Більше того, могла б навіть розширити свій електорат.

В той же час за багатьма запропонованими тут кандидатами у представники списку світових українофобів - мільйони загублених життів українців. Лише через те, що вони були українського роду.

І дуже шкода, що далеко не кожен єврей, який вшановує своїх братів по крові, що стали жертвами Голокосту, віддає разом з тим й таку ж данину пам'яті українцям, замордованим Голодомором. Сором і ганьба, що чимало євреїв свідомо й вперто не визнають цей страшний злочин проти людства і людяності геноцидом.

І якби всіх таких іудеїв  додати до запропонованого списку, то яким би довгим він вийшов? 

Коментарі

Саме смішне, що ті самі блогери (москво-тролі) які вчора казали що Тягнибок "жид", сьогдні вже кажуть що він "антисеміт" - де правда? )))
+7

+++!
+4

Здавна відомо, що багато запеклих антисемітів мали виразно жидівське походження. Приклади: Торквемада, Адольф Елоїзович, Геббельс, Герінг, Йосиф Віссаріонович і іже з ними. На їхньому фоні Олег Ярославович разом із Мірошниченком навпаки виглядають органічними юдофілами. )))
-4

Юрко Антоняк
мали виразно жидівське походження

я почему Бандеру забыли?
0

Слава жидам – борцям за державність української нації!
І якби всіх таких іудеїв додати до запропонованого списку, то яким би довгим він вийшов.
---------------
Дууууже великий
Олексію, "фобія" - страх, боязнь. Тож "українофобія" - це боязнь українців.
Але згадані вами персони українців аж ніяк не бояться.
Навпаки, більшість українців самі наввипередки пнуться до них нижче спини з розгону і без мила.
Тому не треба перекручувати значення слів, а казати на таких людей "УКРАЇНОЖЕРИ" Тим більше, що їхня мета стосовно українства якраз така.
Юрко Антоняк 13:15 +2

Здавна відомо, що багато запеклих антисемітів мали виразно жидівське походження. Приклади: Торквемада, Адольф Елоїзович, Геббельс, Герінг, Йосиф Віссаріонович і іже з ними. На їхньому фоні Олег Ярославович разом із Мірошниченком навпаки виглядають органічними юдофілами. )))
______________

Ну дык Фротману-Тягнибоку надо временами показывать юдофобию)) а то товарищи по партии не поймут))
-2

Центральний провід ВО «Тризуб» ім. С.Бандери звертається до українців з ініціативою по вшануванню пам’яті загиблих у боротьбі за самостійність України всіх бійців Жидівського пробойового куреня, шляхом проведення в усіх українських церквах заупокійних богослужінь по жидівських лицарях, які загинули зі зброєю в руках у боротьбі за Україну та встановленні у Тернополі (місті, де було сформовано Жидівський пробоєвий курінь) величного пам’ятника, присвяченого бійцям цього підрозділу УГА та його легендарному Командиру — поручнику Соломону Ляйнбергу.

Зберемо гроші на пам’ятник жидам – українським патріотам!

Геть шовінізм, антисемітизм і українофобію!

Слава жидам – борцям за державність української нації!

Слава українському націоналізмові!

Слава Україні!

Провідник ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Дмитро Ярош
Голова ЦП ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Андрій Стемпіцький
-3

Слава Україні!
Слава Антонюку!
Слава Тягнибоку!
Слава Бандере!
-2

Слава поручнику Соломону Ляйнбергу - жидівському лицарю!
+2

Українські жиди - найкращі в світі!
Як не дивно, на номінацію кращого українофоба претендує... той самий Тягнибок - завдяки його старанням, імідж україни як гадючника неонацизму в Европі настільки поширюється Європою, що навіть Европарламент закликав українців не співробітничати зі свободовцями!
+2

Європарламент нехай читає історію Європи, і ...заткнеться.
Автор коментованого допису, на жаль, ймовірно зовсім не вміє думати. Відповідно така й якість самого допису: на щось подібне міг спромогтися й обдаровний папуга, навчений говорити. Але для папуги то було б досягнення. Для людини - ганьба.
+4

В чому суть ваших пренезій? В чому моя ганьба?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі