Блоги → Перегляд

Про політику, молодь і ...Ющенка...

Субота, 19:03, 26.01.13

Рейтинг
3 0
Переглядів
2378

0
0
У цій статті згадуються

Зайшов до Миколи Княжинського у facebook і вирішив зробити перепост:

І сучасна молодь, і більш солідні люди вважають, що Ющенко - це зрадник Української держави. Про це свідчать мої власні опитування. По суті, все, що нині відбувається в Україні, можна назвати найвагомішим здобутком Віктора І - людини, яка витягнула з небуття ворога народу Януковича і максимально посприяла його шляху на трон. Більше того, свідомо мисляча інтелігенція зазначає: 1 Ющенко не виконав жодної політичної гарантії; 2 Ющенко зламав сподівання українців на краще майбутнє; 3 Ющенко довів, що нація не має жодної вартісності для влади; 4 Ющенко зробив так, що люди вже не хочуть відстоювати власні інтереси; 5 Ющенко помстився кожному прихильнику за участь у Помаранчевій революції

536919_504217046295122_807957704_n.jpg

І ще одна цікава думка:

Турчинов у Савіка добре говорив. Але у мене є сумніви, чи потрібно брати участь у цих замовних фарсах. Мені здається деколи, що участь моїх колег по опозиції легалізує цю постановочну джинсу. Є, звичайно аргумент, що інакше взагалі свою точку зору не донести. Це як вибори, які дофальсифіковуються до брехливою регіонально-комуністичної більшості.

Коментарі

Вот оно дали человеку место в списке и он стал коньюктурщиком
Все правильно пише, Ющенко - гірший від усієї ПР
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі