Блоги → Перегляд

В борги залазять тільки придурки чи шулери... А нас боржниками робить антинародна влада.

Четвер, 12:56, 31.01.13

Рейтинг
11 0
Переглядів
3189

0
0
У цій статті згадуються
Ганна Герман
Політик

Нам пробують донести таланти влади при збільшені боргових зобов'язань.

Про таланти влади казати, таінавіть надіятись, не приходиться. ми вже по світу відомі більше чим Сирія чи Греція. І коли Греція була питанням для самоі Греціі, Германіі та ЕС, то Украіна - питання світового масштабу, як би не оцінювали окремі політики саме Украіну....

Загроза світовоі війни та світового порядку на століття визначить як буде вирішено питання з агрессіею Россіі, Російсько-Украінською війною. В той же час зараз йде Відчизняна війна Украіни проти загарбника, як продовження відчизняноі визвольноі війни проти імперського більшовизму з часів УНР. Так вважають національні патріотичні сили критично сприймаючи компрадорське правління краіни протягом усього періоду СРСР та за часів після проголошення незалежності. Нинішне правління  теж е бізнесово-олігархічним з ознаками імітаційноі демократіі.

Про те що борги збільшуються, а ми виживаем як і раніше при збагаченні капіталів олігархату при владі теж інформації достатньо.

За 2012р. обслуговування боргу склало понад мільярд. Значить Україна стала продуктивною дойною коровою глобалістів завдяки "талантам" та бізнесінтересам влади. Від того українцям зась... Зараз ситуація не набагато краща, бо дойну корову доять не залишаючи теляті на прокорм... не відбуваеться належний розвиток навіть з відновленням, бо останні джерела сплановано приватизувати. це схоже на використання донорських органів для корів та бичків чужого стада, чи то молодняк пустити під ніж...

 

hohmodrom_Korova.png

Головне, що владу неможливо звинуватити в відсутності зацікавленості і виглядить вона безпомічною тільки в очах некомпетентних і недолугих опозиціонерів і технічних кандидатів. Ми добре пам'ятаемо як сміливо виступали на Майдані і президент і прем'ер... Та мабуть така схема  комусь е проектом для діі. Виникае питання, чи то конструктивна іопозиція неконструктивна, чи інтереси народ довірив імпотентам. Але треба відрізняти шулерів іммітаторів від правжніх імпотентів.

1053.jpg

Та по реальним діям ми бачимо досить потужну владу, котру не цікавить нічого окрім власних інтересів. Закони та обов'язки заважають їм працювати виключно на себе, а народ все більше відчуджуєтся від вплива на владу. То як можна захистити народ від боргової ями.

Попередній досвід свідчить про те, що саме народ є основним інвестором свого благополучча. Кредити для лохів. Але механізм акціонування протирічить ментальності олігархату, бо позбавляе олігархів і владу корумпованості і монополізму разом з надприбутками. Окрім того в 90-х саме за рахунок монополізації акціонерних товариств (скупка ваучерів) народ віддав сам своє майбутнє, а монополії нинішніх  паханів і партфункціонерів живучи з єксплуатації ресурсів народа стали олігархоімперіалістами. Замість відкату від подоби злиденного "комунізму" (олігархічного госкапіталізму, де олігархами була партноменклатура) до натурального соціалізму (Україна соціальна держава), ми стали навернуті криміналізацією бізнеса та виходом його у владу, - капітально олігархоімперіалістичним сателітом глобалізованого світового банківського капіталу, що не зацікавлений в самодостатній національній державності та економіки самодостатнього господарювання.

То коли ми будемо працювати не на виживання, а задля розвитку.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі