Блоги → Перегляд

Простота надійніше

Вівторок, 17:56, 19.02.13

По-русски ЗДЕСЬ

Старий радянський анекдот часів застою: На Червоній площі мужик починає мовчки розкидати листівки. Природно, за дві хвилини його пакують і через п'ять хвилин він уже в кабінеті на Луб'янці дає свідчення - ПІБ, рік народження, ... Слідчий бере в руки листівку - Та-а-ак .... Перевертає ... - Чистий аркуш - і здивовано - А що ж тут нічого не написано?!? - Та чого писати, і так все ясно ...

Це анекдот спадає на думку, коли я читаю про титанічну боротьбу українських правоохренітелів з "трафаретними терористами". Хлопці, навіщо речові докази (трафарети), навіщо так складно? Своє право на поширення ідей та інформації (Загальна декларація прав людини) можна і потрібно реалізовувати, даючи бандитам якомога менше шансів запроторити вас за грати, звинувативши у тероризмі і/або закликах до нього, чи не так? Ось, наприклад, в "тонкій структурі донецької наклейки

pisseggdon.jpg

 навіть якщо вважати доведеною схожість фізіономії з чиєї треба - ножиці таки можуть символізувати зовсім не те, що думає якийсь підліток, а, наприклад, заклик забути яєчну травму і сміливіше взятися за реформи! Ясно, що наше місцеве кривосуддя може впаяти будь-який термін кому скаже хто треба, - але не треба  ж і полегшувати йому завдання.

«СПЖ» в Києві доповнюються "ЯНК, ПНХ", а в Харкові за останні пару років  принаймні один паркан зазнав цілу еволюцію з розвалюхи до "модерну", останній за часом штрих (на фото зліва) - щось на зразок свинячого п'ятака (або сумного смайлика:) з "діркою" над ним. з патьоками.

bindi.jpg

Якщо ПР не соромилася агітувати за себе написами на грошах, нанесених набірними штемпелями, чому звичайні громадяни не можуть висловлювати своє ставлення до ПР "і особисто ..." на тих же грошах? При цьому наявність у громадянина хоч вдома, хоч при собі в сумці або кишені балончика фарби, крейди або огризка олівця будь яка прокуратура, що сповна розуму, не може вважати надійним доказом псування забору, стіни або купюри даним громадянином - хіба що його взяли безпосередньо в ті самі 5-10 секунд, які займає виконання "протиправного діяння" (або він додумався мати при собі більше однієї "міченої" купюри:). А після реклами, створеної трафаретами і "бінді", вже й окрема червона (а чому б і не будь-якого іншого кольору? -паранойя має здатність кріпнути :-) крапка з патьоком або патьоками - вже, напевно, буде досить красномовним знаком і подразником для слабонервової та зацькованої влади. Все питання в достатньому тиражуванні цих або еквівалентних їм простих знаків. А українцям пора освіжати в пам'яті літературу часів пізнього совка - "Як бути свідком" і "Як вести себе на обшуку" Альбрехта, наприклад. Заодно з "Технікою державного перевороту" Малапарте ;-).А  украинцам пора  освежать в памяти литературу времен позднего совка - "Как быть свидетелем" и "Как вести себя на обыске" Альбрехта, например. Заодно с "Техникой государственного переворота" Малапарте ;-) .

Коментарі

Что кому не нравится-Должно конкретно содержаться в ЗАКОНЕ о информации и ее носителях.
Да! я не защищвю "художников , естественно это не КУКРИНИСТЫ ибо , наверняка, Они не знают о карикатуре ничего.Хотя работа по-своему интересная, но опять , таки, Этику никто не отменял.
Что изображая Президента на сомнительных носмтелях-это плевать в лицо законным его избирателям и в Украину тоже.
Для этого , конечно надо проводить работу , больше просвятительную , а не показуху "Врагов народа!"
0

то есть, основной недостаток такой "критики", что она не содержит конструктива. А именно, как помогут отрезанные я..а Януковича решить социально-экономические проблемы. Плебейству любая власть ненавистна по стилюжизни - но только лишь потому, что у них нет власти над собственной головой.
0

Для того кухарка і повинна керувати державою, щоб не виникало проблем зі застосуванням відрізаних яєць.
Треба всього лише обирати зверхників на власну шию за ГРАМОТНИМИ КРИТЕРІЯМИ.
Але для цього самому треба трохи щось вчити.
Проте радлюди щиро ненавидять навіть найменше навчання хоч чогось.
Тому й абсолютно свідомо продовжують тупо робити щонайдурніше.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі