Блоги → Перегляд

"Леніни" в Україні - це все одно, що "гітлери" в Ізраїлі як "частина єврейської історії". За Голокост

Неділя, 12:15, 24.02.13

Рейтинг
21 1
Переглядів
2822

0
0

Харківський мер-красень, з досить характерним й типовим для сучасної влади в Україні обличчям, на "Шустер-live" пригрозив ламати руки і ноги за руйнації пам'ятників леніну, а також запропонував свої власні гроші на відновлення поваленого українськими патріотами "ілліча" в Охтирці.

Напад антиукраїнського сказу "сучого пса", як той колись звернувся при телекамерах до одного зі своїх підлеглих в мерському "звіринці", в міру сил був підтриманий ведучим, який раптово перервавши роль модератора ефіру, заходився повчати з екрану не лише "свободівців", а й всіх українців, як вони мають "цивілізовано" ставитися до "частини своєї історії". Примітно, що таке з Шустером трапляється далеко не вперше, і що найцікавіше, "прориває" Савіка саме на "Свободу".

Щоправда, приклад навів дуже невдалий - з Муссоліні в Італії.

По-перше, якщо згадка про "дуче" там і присутня, то не у вигляді пам'ятників, а будь-яке "незле, тихе слово" про доморощеного фашиста № 1, навіть коли воно йде з вуст Берлусконі, піддається нищівній критиці й засудженню як в Італії, так і в усій Європі. Про що справедливо зауважив народний депутат України від "Свободи", натхненник й організатор знесення охтирського леніна Ігор Мірошниченко.

А я б зі свого боку додав, що для Італії Муссоліні, хоча і "сучий син" чи то "пьос смердящій", але таки свій. При чому ж тут вождь світового пролетаріату до України? Що його ріднить з українцями? Хіба що ненависть до них, війна проти державності і червоний терор.

То ми за це його маємо вшановувати? Берегти як "частину історії"? А чому б тоді Геннадію Адольфовичу та Шустеру не запропонувати Ізраїлю попіклуватися в тому ж самому контексті про Гітлера? "Вшанувати" його за Голокост. Він же так "старався". Невже не заслужив згадки про себе в пам'ятниках і назвах вулиць ізраїльських міст: Тель-Авіва, Натанії, Хайфи, Єрусалима і так далі?

Якщо таке кощунство не годиться для Ізраїля, то чому має бути нормою у нас, в Україні? І якого біса українцям про це впарюють на українському ж телебаченні?

Чи не забагато всіляких "геп" назбиралося в одній студії та ще й з такими глибоко зневажливими для національної честі й гідності українців антидержавницькими поглядами?

Як на мене, то світові цілком досить і одного Ізраїлю, як, власне, і України. І зовсім не обов'язково, аби телебачення однієї країни перетворювати на телебачення іншої.

А ще мене дивують насаджувані паралелі між пам'ятниками леніну і Бандері. Мовляв, якщо почнуть зносити "іллічів", то така ж доля очікує й провідника ОУН. Побійтеся Бога! Один нищив незалежність України, а другий виборював її! Тому позбавлятися леніних - це є законним актом відновлення історичної справедливості, який слід лише вітати, а руйнація пам'ятників Бандері - це антиукраїнський злочин, що має відповідним чином каратися. Невже це не ясно? Які тут можуть бути аналогії? В яких антиукраїнських мізках вони народжуються?

Ну нічого. Прийде час, і в Україні не буде ані кернесів на мерських посадах, ані леніних на площах і вулицях, як і всюдисутніх нині шустерів на телеекранах. Кожен отримає те, на що заслужив. А замість "іллічів" встановимо пам'ятники Бандері, Шухевичу, Мазепі та іншим Героям національно-визвольних змагань. По всій Україні. І Харків не стане виключенням.

Коментарі

Харківський мер-красень, з досить характерним й типовим для сучасної влади в Україні обличчям, на "Шустер-live" пригрозив ламати руки і ноги за руйнації пам'ятників леніну, а також запропонував свої власні гроші на відновлення поваленого українськими патріотами "ілліча" в Охтирці.
=============
боввани ілліча були і є елементом "монументальної пропаганди СССР".
Отже це елемент зомбування населення. За пошкодження таких бовванів людей завжди карали. Можна згадати випадок з українським композитором Івасюком (автором знаменитої "Червоної РУТИ") якого почали гнобити саме за псування боввана ілліча (Івасюк відірвав боввану "руку").
-10

+6

Вчіться тролізму в Козьми Пруткова:
Нет на свете государства свободнее нашего, которое, наслаждаясь либеральными политическими учреждениями, повинуется вместе с тем малейшему указанию власти.
-10

+9

Точно. А ще в цій фашистській державі араби можуть вільно пересуватись скрізь, а євреям багато місць не рекомендується відвідувати, оскільки поліція не гарантує їх виживання там; єврейські партії, котрі вимагають, щоб араби мали не лише права, а й обов'язки перед державою, такі ж як і євреї, забороняють за звинуваченням в расизмі, при повній свободі діяльності партій арабських; постійно спостерігається тероризм арабський але відсутні терористи єврейські.. Пархаті фашисти знахабніли настільки, що не переривали подачу води і електрики в Газу навіть тоді, коли доблесні воїни Хамасу звідти слали на них ракети.
-10

-9

+7

Та вчить же ви, зрештою, матчастину! Кримські плани, це зовсім з іншого колгоспу (чи кібуцу? :) ) Сіоністи з самого початку розглядали лише два варіанти -Палестина або пропонований англійцями "угандійський" (насправді -кенійський, тому що мова йшла саме про цю територію). Апе Герцль наполіг і всіх переконав: "Африка -не фонтан, тільки "земля предків"! "
+5

Крим також розглядався як варіант. Не забувайте - караїми (один із народів Криму і Литви) є іудейської віри.
+6

Крим розглядався як варіант для радянських євреїв, а не для світового єврейства в цілому.
Річ у тім, що отого Гепу РЕАЛЬНО ОБРАЛИ більшість харків"ян!
І те, що Ви вірно пишете - ВОНИ НЕ СПРИЙМАЮТЬ! А САМЕ В ЦІМ ПИТАННІ - АБСОЛЮТНО ПІДДЕРЖУЮТЬ Гепу!!!
Тому й обирають наперсточника, бо він співає те, що цій біомасі до вподоби!

І вихід один: ВІДОКРЕМЛЕННЯ!
+9

Ні, пане Петре, Гепі реально приписали перемогу. Обрали харків`ни Авакова. Я не кажу, що він гарний, я кажу про реальні результати. В багатьох містах зараз керують нелегітимні голови.
+7

Чим далі, тим більше впевнююсь: якби жив у Львові, був би серед місцевих сепаратистів. На жаль, живу в Миколаєві.
+3

Володимир Калиновський 17:39
Львів перенафарширований відбірною гебньою ще з часів СССР.
Додайте сюди Дашаву (найпотужніше з газородовищ Європи в самому її геометричному центрі) - Москва (Газпром) добровільно не віддасть! (звідки потім путя буде газ для Італії, Австрії, Німеччини і Франції тиріть?)
Рядом Закарпаття з його унікальними можливостями (кордон з відразу декількома державами, теплий клімат, мінводи-курорти) - ні, просто так не віддадуть, прийдеться видирати разом з рукавами..
+2

ЗаХар Хортич 17:59
Крим розглядався як варіант для радянських євреїв, а не для світового єврейства в цілому
=============
Совки хвалять Сталіна, що він відповів євреям на їх зазіхання на Крим словами, що вони (євреї) зроблять з Криму "непотопляємий авіаносець США" ))
+1

Євреї запретендували на Крим після висення звідти татар. Правда в тім, що євреї,на відміну від московських переселенців його змогли б освоїти (в будь-якому випадку там умови кращі ніж в Палестині) і Хрущову не довелось би приймати рішення 1953 і він нам так би і не дістався. Та й у кримських татар при поверненні з Узбекії було б значно більше проблем навіть ніж тепер
Але про "непотопляємий авіаносець" -це казка,не було такаго
Олексію, достатньо заголовку - він все сказав. А про решту примитива типа Гепи повинен народ казати з вилами.
Я був на цій передачі в студії, в перші ряди посадили завезених з Донеччини, Луганська людей. Це вони аплодували наперсточнику, це їм не подобалося, що казав Мірошниченко. Думаю на площу в Ахтирці братки теж не пустили українців. Це ж було видно по пиках тих депутатів, партійность яких видна неозброєним оком. Внизу совки, нагорі їх влада - бандити, навколо - їх істукани - кати українського народу.
+8

Коріння цього совкового перфомансу в колоніальному стані держави. Ось тут про це - http://politiko.ua/blogpost91158
+5

Харків - російськомовний (зрусифікований),
отже у них постійно буде як не Допа то Гепа,
а як не Гепа то Допа.
+7

Істінно рускіе, потому шта
+5

Отже, викриваймо негідників далі - замість висновку про необхідність відокремлення?
А народу НАШІ оці викривання мерзотників - НЕ ЧУТИ Й НЕ ПОТРІБНІ! Народ (в нас на сході) живе своїм звичайним життям - як ото черви у гнояці.
Гепа зна, що каже! І для чого! :)
+1

Росія, це Газпром, а Газпром тиряє газ з Дашави.
Тому ніякий не сепаратизм, а "Drang nach (дранг нах) москву!" ))
Google Earth 13:56
+8
+++
+3

жопу підставляти - ще гірше
-2

То не підставляйте:)
+7

А укази президента в цій країні колись почнуть виконувати? Скільки років минуло? Чи виконуємо лише по-понятіям?
+7

Більшовики в 17-му році теж мали можливість проводити рішення демократичним шляхом, але вдалися до контрреволюційного перевороту й почали знищувати не тільки пам'ятники, а й десятки тисяч живих людей, установивши червоний терор. Однак, для них Ви знаходите виправдання, а людей, які зносять пам'ятники цим торористам, Ви засуджуєте. Тут нема логіки, самі тільки рефлекси.
-11

+8

Без Леніна не було б і Сталіна. Це два чоботи пара. Останній виявився дуже талановитим учнем першого. Саме Ленін заклав необхідну для проведення Голодомору основу, надійний ідеологічний фундамент, як ідеолог червоного терору. Тому він теж підходить до Ющенківського Указу, позаяк є одним з тих, хто причетний до організації і проведення в Україні Голодомору. Це його почерк.Він є натхненником геноцида. Це його людожерський метод. А Сталін підхопив та продовжив. Отже, леніним в Україні - не місце. Це наруга над невинно замордованими більшовицької ордою. І до Голодомора, і після.
-10

-12

+6

Мірниє гражданє...

Под солнцем горячим, под ночью слепою
Прошли мы большие пути.
Греми, наша ярость! Вперед, бронепоезд,
На Запад, на Запад лети!


За юность, на землю упавшую рядом,
За Родины славу и честь
Забудем, товарищи, слово «Пощада»,
Запомним, товарищи, «Месть!»
+4

Сергей. Усіх українських повстанців вбили і "здали" свої.
Тому вже простіть їм страти запроданців..
+5

Сєрий, а ДЕ в нашім Дніпропетровську є пам"ятник Бандері?!
А, забув, ти ж поринаєш в туман фантазій і мариш там собі... З твого туману іноді навіть долинає, що в Дніпропетровську ШАЛЕНО ПРИГНОБЛЮЄТЬСЯ РОСІЙСЬКА МОВА, А ВСІ БУДИНКИ ПОФАРБОВАНО В ПОМАРАНЧЕВИЙ КОЛІР! :)
Олег Блогов 17:59

мабуть, Ви не припускаєте, що оцінка діяльності Леніна в інших громадян України може бути іншою.
---------------------

Чому ж не припускаю? Вони є. В Україні, як і в кожній країні, не без моральних збоченців і потвор. Але хіба суспільство мусить поважати маніяків і брати до уваги їхні нахили - "захотів крові - зарізав" і так без кінця? Якщо людина, яка попри відкриті історичні джерела і досі "поважає" ілліча кривавого, то це його проблема. Якщо в індивідуумі залишається хоч крапля розуму, совісті, хоча б краплина людяності, то не можна не жахнутися тим злочинам, які були скоєні леніним, не можна не бути шокованим його кровожерливістю, тиранією. Його розстрільними наказами, його зневагою до людини і людського життя. В кожному суспільстві є свої виродки: маніяки, некрофіли, педофіли, але як таких можна поважати й толерувати? І до сталіна є симпатики. То що, мені поважати їхню думку? І прихильники гітлера можуть знайтися. Мені і їх шанувати? Ні, в мене до ворогів України інше ставлення.Адекватне. Те, на яке вони заслужили.
-13

-13

+7

Якось ви забуваєте,що польські службовці були окупантами в Зах.Україні.Чи ви вважаете окупацію ЗУНР і частини УНР поляками благом для українців???
+6

Блогов, а ДЕ встановлюють пам"ятники керівникам УНР?!?!
Ні в Дніпропетровську, а ні в Харкові - це про що знаю достеменно - їх НЕМА!!?
-8

*. error404 11:21
+4
Олегу Блогову, хочу ще додати таке, - не треба забувати про ЗУНР, яку поляки перемололи, хто їх тоді просив йти в ту частину Галичини, де проживали українці(українці проголосили ЗУНР на своїх етнічних землях, чи не так?єдине, що Львів поляки полонізували повністю за роки, хоч здавна це не їхне місто)?!
І хіба після цього Бандера і ОУН не мали право на боротьбу проти Польщі?! і які ще в нього були методи боротьби проти зажравшихся польських міністрів, які хотіли тільки одного - повної асиміляції українців Галичини, Волині...Вони мали поляків по голові погладити?!
Те саме про повсталих робітників Арсеналу, -
є УНР, в якій більшість являють українці і є комуняки(які в принципі знищують українське) і ті робітники які під впливом пропаганди підняли зброю проти УНР, то як влада мала з ними поступити?! як?! хлібом і сілью пригостити? щи ще як?!
Знаєте, все впирається в одне, - ставлення до України...якщо ви її ненавидите, то всі хто її захищав, для вас будуть ворогами і навпаки, катів України ви на прапори підіймаєте, от і все...
чому на своїй землі в себе вдома, українці повинні шанувати тих, хто якраз їх хоче стерти з лиця землі і замість них створити поляків, мадярів, румунів, росіян?!
Чому???
-8

+4

Такою експлуататорськоїю як радянська влада ніяка інша влада не була.
-8

+4

А що, те, що було в СРСР, можна було назвати соціальними гарантіями трудящих? Не смішіть мої капці. Зараз ще гірше, але це є прямим наслідком того, що відбувалося в СРСР, а саме - ставлення до народу як бидла, особливо - до сільського. А компартійна верхівка та її холуї на місцях як тоді жили добре, так і зараз благополучно пристосувалися до умов "дикого капіталізму", ставши творцем нової системи. Так що не потрібно нам тут локшину радянського виробництва багаторічної давнини навішувати.
*. error404   13:48
+4

to Олег Блогов 11:35

Знову ж таки, уявіть що в Москві почнють повстання чеченці, інгуші, татари і башкіри на якомусь ринку,
по причині того, що їм не сподобається влада і вони хотять тут бачити подовження Кавказу...а потім візьмуть зброю у будуть палити в поліцію то тепер по вашому, каждий росіянин мав би стати на бік повстанців?!
У Києві тоді була визнана ЦР, а ці повстанці на Арсеналі йшли в підпляску комуністам, то думаю цілком логічною була реакція УНР...
і ще, ви називаєте ЦР "...експлуататорською владою...",можливо вона була далеко не найкращою, але точно експлуататорською не стала....комуністи тоді брали тим, що обіцяли золоті гори, от багато хто і повівся на ці казки....
а хіба тепер комуністи не те саме обіцяють?1 та і не тільки вони...
-6

-5

+2

розстріл обуреного робочого народу-брехня! Зараз будь хто може за декілька секунд перевірить цю камуняцьку байку.Бої в Києві(не тільки за Арсенал) це був збройний заколот інспірований комуністами.Тинченко Ярослав. Перша українсько-більшовицька війна (грудень 1917 — березень 1918)
Олег Блогов 17:59
Бо "Ленін заклав надійний ідеологічний фундамент" багатьох РІЗНИХ подій в Україні, як то будіництво соціалістичних підприємств-заводів та електростанцій, житла, обїєднання України в наслідок політики ленініста Сталіна.
------------------------------
РІЗНІ події, але всі негативні. Чому ви не пишете про ціну, якою будувалися ці "соціалістичні підприємства-заводи", про ціну індустріалізації? Адже все це будувалося на селянських кістках, на крові українського народу! Чому мовчите про покріпачення селян? Чому не згадуєте про Голодомор? Про рабську працю селян в колгоспах за трудодні? За декілька кілограм зерна на рік в якості гонорару від більшовицької радянської влади? Чому не пишете, коли селяни нарешті паспорти отримали, а до того їх не мали? а про пенсії? Коли вони стали отримувати пенсію по 12 рублів з копійками від цієї радянської влади? Чому не пишете про це колгоспне ярмо? Сталін об'єднав Україну? А чому мовчите про той терор, який він приніс на Західну Україну? Про тюрму на Лонцького чули? Про ріки крові у тюрмах? Про репресії? Про ГУЛАГ7 Чи, по-вашому, нащадки цих жертв мають дякувати за це сталіну? А у вас самого не виникає часом бажання розстріляти тисячу-другу українців і поставити собі за це пам'ятник? Такому більшовичку як ви дуже б личила будьоновка із зірочкою. Надягніть її на себе і так і ходіть.
-5

+2

Нацисти у Третьому рейху теж будували пологові будинки, для народження справжніх аріцйів для фюрера. пологові будинки є і будуються за будь-яких режимів, найчорніших. А які автобани там були? У нас й досі таких немає. То може похвалимо за це Гітлера? Віддамо йому належну шану за підйом німецької економіки, за ліквідацію безробіття. За націонал-соціалізм для німців. Він був киди вдалішим і комфортнішим для німців, ніж більшовицька срань для українців та всіх, де вона насаджувала свої порядки на багнетах.
-5

+2

Ага,німці будували національний соціалізм,а москалі класовий.Так що це просто 2 різновида фашизма.Он шведи нікого не вбивали і не кричали(ми в 1980 гаду будєм жить прі камуууунізьмєєє),і от диво,таки побудували(без камуняцких людожерів)соціалізм.
+!
+4

Ющенко ніколи не був моїм кумиром.Шановним мною державним діячем, народним, патріотичним, українським Президентом - так. Повага за це в мене залишилася назавжди. Портрета його в мене немає. А от помаранчеві стрічки і прапорці в тому числі з написом "Ющенко - Так!" зберігатиму все життя. Обійстя Ющенка не складає і сотої, якщо не тисячної долі всього того, що є в Януковича. Думаю, не поступається Ющенку і Тимошенко. Розкішний стиль життя політичних діячів я засуджую. Але і справді, не на вокзалі ж їм жити. Інша річ - патологічна надмірність, що межує з психічним відхиленням та ще й на фоні зубожіння народу.
+4

Якби він був моїм кумиром, а я беззастережним його фанатом, то я і нині голосував би за "Нашу Україну". А я й не думав. Залюбки проголосував за "Свободу" повністю задоволений своїм вибором.Проходження "Свободи" до парламенту стало для мене святом. Щиро радію з цього приводу і нині. Кожного дня переконуючись у правоті свого громадянського вибору. Поведінка ж Ющенка зараз, на мій превеликий жаль, викликає багато питань і нарікань. Які і я в тому числі й ставлю у своїх блогах на різних сайтах і на своєму персональному. Ющенко ніколи не був для мене якимсь "табу" для моєї критики.А за висловлення поваги на адресу Президента за все добре, що було у минулому, постійно отримую порції лайна від юлєфанів, які клянуть Ющенка більше Януковича, і мене разом з, як вони кажуть "гниломордою скотопадлюкою", "ющем-миздобулом".
-6

Так що ж ти тут робиш??? Он путєн для таких як ти,Сірьйожа,програму придумав,"па вазвращєнію саацєчєствєннікав на істарічєскую родіну".Їдь і процвітай.
-3

а кто будет тебя заставлять восстаналивать карпатские леса??
+2

і Сєрьожіно дєвічєство.
-3

Вася ты следи луше за девичеством Иры Фарион, которое восстановила по случаю выхода в ВРУ)))
Говорят узнав об этом, лихой парень Коля Симоненко пообещал ей лично "целку ломануть" за ленина))
+1

Триндіти - не мішки таскати.
-3

И не говори Вася.
Вот я ему давече говорю-Коля, она же н в твоём вкусе!!
А он-я её научу говорить по русски, я ей сделаю массаж гландов.
Он шо, в прошлом врач ухо-горло-нос??)))
+1

Вузький профіль. Сірьога ще й проктолог.
-4

нет такого слова на мове((
Надо говорить-дуподоглядач
Или Жинкодиркодоглядач (гинеколог)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі