Блоги → Перегляд

Конституційна Асамблея. Повідомлення про дискримінацію

Вівторок, 14:57, 05.03.13

Рейтинг
27 0
Переглядів
3245

0
0

Наперед перепрошую за деталізацію та відразу хочу акцентувати: дуже потребую поради та підтримки.

Кілька років роботи – 1331 пост – дослідження про конституцію, людину і закон, права людини в Україні та світі... під загрозою банальної "зачистки".

Але, про все по порядку.

З 2009 року веду блог «Конституційна Асамблея» – http://constituanta.blogspot.com/  некомерційний, недержавний, не сайт, а лише блог, акцентований на коло питань пов’язаних із розвитком конституційної думки в Україні.

За увесь час існування блогу жодних претензій правового характеру щодо ведення блогу не надходило. Усе було ловко.

Не можу похвастатися великими здобутками блогу, тим більше що вони вже в минулому: 2-й PageRank (алгоритм оцінки значимості), при цьому сторінка дослідження «1000-літня Конституційна Асамблея України: шлях до Народної Конституції чи втрачене тисячоліття» мала аж 1-й PageRank, але головне – від лютого 2011 року блог мав першу позицію у результатах пошуку Google.Інтернет за запитом «Конституційна Асамблея».

У травні 2012 року почалися відомі подвижки з Конституційною Асамблеєю при Президентові України, було утворено кілька тематичних інтернет-ресурсів, тема Конституційної Асамблеї вийшла на високий державний рівень.

Жодних заперечень, лише – вітання. Десь-якось серед потужних державних сайтів за темою Конституційної Асамблеї знайдеться місце і для мого блогу...

Протягом кількох днів січня 2013 року рейтинг Alexa – відвідуваності блогу «Конституційна Асамблея» сходить на «нет».

Зазвичай рівень відвідуваності блогу мав рейтинг Alexa приблизно в межах 10.100.000 – 10.200.000. Раптом – 18 січня цей рейтинг склав 16.400.000, 20 січня – 24.600.000, 21 січня – «нема».

Подумалось - нема так і нема. Проте відразу впали в око два нюанси.

Перший. Виникла проблема з індексацією активності блогу за результатами пошуку Google.

Зазвичай після розміщення публікації Google вказував: 1хв., 10хв., 2 години… назад розміщено те-то і те-то. Тепер Google інформує про публікацію та індексує публікацію десь через два-чотири дні після її опублікування.

Другий. У пошуку Google.Блоги зникає будь-яке посилання як на блог «Конституційна Асамблея», так і на будь-які публікації цього блогу (як на копіпасти так і на оригінальні публікації).

Зазвичай, протягом усіх років діяльності блогу, Google.Блоги розміщував блог «Конституційна Асамблея» на чільному – першому місці у результатах пошуку за запитом «Конституційна Асамблея».

Потім Google.Блоги розділив «пальму першості» блогу «Конституційна Асамблея» із сайтом «Конституційна Асамблея. Дискусійний форум» - http://cau.in.ua/.

Тепер у Google.Блоги є тільки сайт "Конституційна Асамблея" - http://cau.in.ua/ і жодної згадки про блог "Конституційна Асамблея" - http://constituanta.blogspot.com/ (за результатами звичайного пошуку) - блогу, який по суті є частиною Google.

Блог "Конституційна Асамблея" та його публікації на Google.Блоги можна хіба знайти у такому собі "мішку" - за е-адресою блогу.

Нині маємо абсурдну ситуацію, коли у Google.Блоги висвітлюються з інших блогів лінки (див. фото) – посилання на блог «Конституційна Асамблея», як на джерело, наприклад на унікальне дослідження «1000-літня Конституційна Асамблея України: шлях до Народної Конституції чи втрачене тисячоліття», а власне саме дослідження блогу «Конституційна Асамблея» - http://constituanta.blogspot.com/2011/12/1000_09.html - на Google.Блоги як «корова язиком злизала».

На Google.Блоги були, але зникли, у результатах звичайного пошуку, посилання на публікації блогу «Конституційна асамблея» за запитами: Білль про Права 1791, Декларація прав людини і громадянина 1789 (мій переклад), Конституція Сполучених Штатів Америки 1787, Декларація Незалежності США 1776, Декларація прав Вірджинії 1776, добірка – Міжнародний білль про права людини та багато інших подібних і очевидно вартих поширення матеріалів (при цьому у Google.Блоги, за моїм аналізом, немає відповідних замінників цих публікацій, інакше кажучи – ці публікації у блогах є до певної міри унікальними).

Далі більше. 2 березня 2013 року блог «Конституційна Асамблея» благополучно позбувася відразу 2-х PageRank. А за запитом «Конституційна Асамблея» на першій позиції в пошуку Google.Інтернет виходить http://cau.in.ua/ (див. фото).

Воно і не погано. Інтернет великий. Але досвід з Google.Блоги підказує, що місця поряд із сайтом http://cau.in.ua/ для блогу http://constituanta.blogspot.com/ може і не знайтися.

Тепер трішки про http://cau.in.ua/.

Сайт http://cau.in.ua/ – один з е-ресурсів Конституційної Асамблеї при Президентові України. Сайт http://cau.in.ua/ – мрія кожного. Існує з літа минулого 2012 року (тобто десь півроку) та ледь не «від народження» має 6 PageRank. Чому б і ні? Тема конституційної реформи того варта, потреба у подібному ресурсі – очевидна.

Для розуміння: максимальний 10 PageRank (алгоритм оцінки значимості) має Google, Youtube, Microsoft і т.п. «Українська правда» має 7 PageRank. Glavred та Glavcom - 5 PageRank. Сайт Unian має 6 PageRank, отже є відповідником за значимістю сайту http://cau.in.ua/.

Від початку сайт http://cau.in.ua/ мав гучну назву «Конституційна Асамблея. Дискусійний форум». Проте пару тижнів назад був перейменований просто у «Конституційна Асамблея». Дискусії вочевидь не вийшло…

Підсумок. PageRank – «0». Індекс Alexa – «нема». Натомість є дискримінація блогу «Конституційна Асамблея» у пошуку Google.Блоги та нехороші очікування щодо долі блогу у пошуку Google.Інтернет. Також є підозра про стороннє зловмисне втручання в роботу Google.Блоги.

На сьогодні не маю якихось серйозних нарікань на висвітлення блогу "Конституційна Асамблея" у Google.Інтернет. Навпаки - велика подяка Великому Google. Перебувати на першій сторінці у результатах пошуку за запитом "Конституційна Асамблея" почесно і відповідально.

Проте виникає запитання: якщо у загальному Інтернет-пошуку блог є, при цьому на перших позиціях, чому у "спеціальному" пошуку Google.Блоги його немає? Та чи не є обнулення PageRank блогу початком його зачистки в Google.Інтернет, як це відбулося разом із «нет» Alexa на Google.Блоги?

Нікого конкретно не звинувачую. Спершу хочу розібратися. Сайт http://cau.in.ua/ теж може виявитися пішаком чиєїсь гри, із розрахунку – використати описану вище ситуацію для закидів тому ж таки http://cau.in.ua/ іже з ним.

Що далі?

Позвонив людині, яка причетна до Конституційної Асамблеї Януковича-Кравчука, розповів про ситуацію та запитав  що відбувається?

Відповідь була і очікуваною і несподіваною: «Вадим, мы не знаем, кто мочит твой блог… Короче, будет DоS-атака, звони!». На моє здивування: «Хто при розумі ризикне атакувати Google?», із не меншим здивуванням було сказано: «А шо тут такого?»

Сподіваюсь, що з DоS-атакою це жарт (хоча блог про всяк випадок скопіював), але розумію, що опинився у поганій ситуації, коли нічого не можу вдіяти аби захиститися. Тому прошу поради та підтримки.

Що робити?

В Інтернеті розбираюся на рівні користувача. Тож маю безліч запитань і сумнівів. Може сам щось робив чи роблю не так? Але ж досі більше ніж 3 роки усе було так!

Даруйте за можливо надмірну емоційність цієї публікації та в силу цього зайві слова, підозри. Мо усе простіше  якийсь технічний збій?

Остання надія – поскаржився в Google. Чекаю відповіді та може захисту від дій тих, хто дозволив собі «гратися» з Google (якщо такі дії мали місце бути).

Отака селяві. Одне зрозуміло точно  дискусії не вийшло.

05 березня 2013 р.


1000_b1.bmp1000-r.bmp

Результати пошуку Google.Блоги за запитом 1000-літня Конституційна Асамблея та 1000-летняя Конституционная ассамблея. Маємо інформацію лише з ресурсів, на яких розміщені лінки - посилання на джерело публікації - блог "Конституційна Асамблея" ...


000-2.jpg

Сторінка Google.Інтернет за запитом Конституційна Асамблея станом до 2 березня 2013 року та протягом останніх півроку у перших п'яти результатах пошуку


000-3.jpg

Сторінка Google.Інтернет за запитом Конституційна Асамблея станом від 2 березня 2013 року


000-4.bmp

Сторінка Google.Інтернет за запитом Конституційна Асамблея станом на 3 і 4 березня 2013 року


000-5.bmp

Процес - пішов? Сторінка Google.Інтернет за запитом Конституційна Асамблея станом на 5 березня 2013 року


urna1.bmp

"Мішок" для блогу "Конституційна Асамблея" у пошуку Google.Блоги


000-7.jpg

Сайт http://cau.in.ua/ - кращий український блог за запитом Конституційна Асамблея у пошуку Google.Блоги станом на 5 березня 2013 року

 

P.S.

Цим повідомляю, що проблема із висвітленням блогу «Конституційна Асамблея» у  пошуку Google.Блоги – означена у публікації від 5 березня 2013 року «Конституційна Асамблея. Повідомлення про дискримінацію» – вирішена.

Від 15 березня 2013 року у пошуку Google.Блоги поновилося відображення блогу «Конституційна Асамблея» – http://constituanta.blogspot.com/ (див. фото).

Що саме стало причиною зникнення блогу із пошуку Google.Блоги наразі лишається невідомим.

Що саме спричинило зникнення з Інтернету на два дні, а затим «чудесного воскресіння» публікації «Конституційна Асамблея. Повідомлення про дискримінацію» також невідомо, принаймні для мене. Менше з тим – добре є те, що добре закінчується.

Дякую Politiko – дякую друзі за небайдужість.

Дякую службам підтримки Google. VIVA Google!

Post tenebras lux...

15 березня 2013 року


%25D0%259A%25D0%25BE%25D0%25BF%25D0%25B8%25D1%258F+15.03.2013-18.32.jpg

Сторінка Google.Блоги за запитом Конституційна Асамблея станом на 15 березня 2013 року

Коментарі

зарегистрируйте домен www.constituanta.com
и будет вам счастье.
+7

а что помешает отправить в игнор и этот новый домен?
+8

ну, это будет домен второго уровня, а не третьего как сейчас у вас, к тому же есть еще Яндекс и пр., ваи лучше с SEO-шниками пообщаться, они подробней подскажут.
+9

а еще лучше регистрируйте Konstitucіjna-Asambleja.com

сейчас глянул в Гугле, вы на пятом месте, хороший результат, что не устраивает?
+8

третьего то третьего но это - Гугл-блог. хотя ситуация на Гугл.Блоги показывает, что и это не помагает. Кстати Гугл.Блоги дают результат блогов тоже третьего уровня но только не моего блога - http://constituanta.blogspot.com/
С чего это такое внимание, точнее невнимание к конкретному блогу, к конкретному е-адресу?
+7

всё устраивает) но посмотрите фото...
3 года был первый результат. но всё хорошее когда то заканчивается. понимаю - трудно тягатся с госресурсами.

Беда в другом - есть нехорошие ожидания по опыту Гугл.Блоги.
Там тоже блог был первый, потом второй. Тепеь вообще нет в результатах обычного поиска - только по прямому адресу. Нет не только блога но и более 600 публикаций этого блога, которые на Гугл.Блоги были а в течении января 2013 - сплыли.
+7

у Гугло-блога есть волшебная кнопка "Сообщить о нарушении" человек 10-20 "сообщит" и вообще блог прикроют, добрый совет уходите от Корпорации добра ))

P.S. то что были первыми, а сейчас пятыми - ничего удивительного, другие подросли прокачались, вы подустали и т.п. много факторов.
+6

а разве счёт идёт на кнопки, а не на суть сообщения? без разбора?
+8

кнопкодавы найдут за что прицепиться
+8

первый-пятый - это понятно. непонятно, когда возможность найти результаты с сайта сужаются до прямого е-адреса, как это есть сейчас на Гугл.Блоги. Вот чего я опасаюсь.
+8

зайлите в своем блоге в Панель управления > Настройки › Настройки поиска
там пропишите что сможете, также прописывается каждый отдельный пост.

PP.SS.
выйти на первое мсето можно:
1) имея уникальный контент с правильной индексацией
2) уникальное имя домена
3) кропотливая работа по оптимизации Seo, Ceo, Cto....
+6

кнопкодавы - да, но если в ведении блога допущена ошибка, о ней можно заявить и исправить, зачем же сразу применять радикальные санкции?
+9

конкуренция (с)
+9

Слава Труду 16:56
спасибо за подказки. сейчас гляну.
касаемо первого места - не вопрос, блог там был начиная с февраля 2011 и до 2 марта 2013, тоесть - более двух лет лидерства. пришло время для других - плиз. но зачем вообще "мочить" блог?
+7

не партесь :)

«Глупый ищет видное место, а умного и в темном углу видно»
+9

спасибо за поддержку. доброе слово и Ак-Мурзе приятно)
+4

Слава Труду 16:14 +5
сейчас глянул в Гугле, вы на пятом месте, хороший результат
_______
вот-вот, а на Гугл.Блоги - вообчче нет никакого, даже последнего результата)
Google Earth 16:09
+8
+++
Успіхів, Вадиме!
+2

дякс)
Зазвичай рівень відвідуваності блогу мав рейтинг Alexa приблизно в межах 10.100.000 – 10.200.000. Раптом – 18 січня цей рейтинг склав 16.400.000, 20 січня – 24.600.000, 21 січня – «нема».
=============
"Он слішкам мноґа знал.."(с)
Вас, пане Вадиме, "взяли на олівець" - как піть дать..
То ще що, є декілька тем, поза яких навіть сайти банять і знищують. (
+6

от халепа. кому ж це я дорогу перейшов?
+6

ССС - сільним міра сєґо
+8

СМС -сільним міра сєґо
або
ССС - сильним світу сього
+6

що - усім?! може знайдуться якісь ССС, що будуть готові підтримати, на кшталт: якщо це твої вороги, тоді ми твої друзі?
+8

гм.. не рекомендую (потім поясню чому), краще пересваріть їх між собою і допомагайте з них тому, хто слабший, допоки вони не повибивають одне одного до ноги.
+5

Вадиме, я не дуже розуміюся на технічних негараздах, але здається, що все під котнролем контори. Саме такі вибрики і дива трапляються з моїми блогами та спільнотами. Особливо дістається тим групам, де головна мета - мочить сучьї режими і, зазвичай, кремлядь))
Співчуваю, тримайтеся!
+6

Якщо Вами зайнялась кантора,
значить Ви корисні суспільству.
На моє здивування: «Хто при розумі ризикне атакувати Google?», із не меншим здивуванням було сказано: «А шо тут такого?»
=============
Вадиме, у техніці спрацьовує правило "трьох Н":
- Нічого Неможливого Нема!
+5

що ж - буду борсатися) може Гугл чимось допоможе, щось підкаже...
+7

Народ, тьху,
Гугл знає всьо!
А я думав, що "Конституційна Асамблея" - то Кравчук..
+5

отож)
+6

може скоро так і буде, що Конституційна Асамблея скукожиться до одного Леоніда Макаровича та парочки державних сайтів.
+8

"Всім доступна мудрість опору підточить царств"/Лао-Цзи/

Важливі теми прикривають, приховують - це сьогодні звичайна практика.
Постійно моніторю декілька таких тем і бачу - пристрасті киплять )))
Ще можуть назвати ключовими поняттями важливих тем якусь фігню і втопити цією фігньою важливу тему - такі-от діла.. (
Навіть не знаю, чим допомогти. В мене все відкивається без будь-яких проблем.
Може попустило?
+5

зараз у мене не має жодних нарікань на роботу блогу та його відображення у Гугл.Інтернет,

проте сходіть на Гугл.Блоги із запитом Конституційна Асамблея і ви не знайдете жодної згадки про блог "Конституційна Асамблея", знайти блог та його публікації можна хіба за прямою е-адресою http://constituanta.blogspot.com/

а ще в січні цієї проблеми не було.

тож маю побоювання аби цього ж не відбулося в пошуку Гугл.Інтернет.
+5

інакше кажучи за звичайним пошуком мій блог просто замінили офіційним сайтом Конституційна асамблея, не просто розмістили офіційний сайт http://cau.in.ua/ вище за результатом, а водночас повністю "зачистили" іформацію з мого блогу за результатом звичайного пошуку. отак.
+9

Конституційна Асамблея: Головна сторінка
cau.in.ua/
Останні новини В.Євдокимов - Я хочу, щоб ВРЮ була розумом, честю і совістю нашої епохи 27 лютого 2013 Відбулось чергове засідання Комісії ...
Конституційна Асамблея - - Офiцiйне представництво ...
www.president.gov.ua/content/ca.html
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 224/201121 ЛЮТОГО 2011. Про підтримку ініціативи щодо створення Конституційної Асамблеї. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА ...
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 328/2012 - Президент України
www.president.gov.ua/documents/14752.html
17 трав. 2012 – Конституційна Асамблея у своїй діяльності керується також ... Діяльність Конституційної Асамблеї грунтується на принципах ...
Конституційна Асамблея
constituanta.blogspot.com/
5 днів тому – У різних країнах Конституанта має різні назви – установчі збори (установчий сойм, скупщина), національні, народні, конституційні ...
Про Конституційну Асамблею
zakon.rada.gov.ua/go/328/2012
17 трав. 2012 – Президент України; Указ, Положення, Склад колегіального органу від 17.05.2012 № 328/2012 (Редакція станом на 03.10.2012)
Новини для запиту Конституційна Асамблея
Конституційна Асамблея подасть Президенту законопроект про вдосконалення судової системи не пізніше червня

Укрінформ ‎- 5 дн. тому
Конституційна Асамблея надіслала на експертизу до Венеціанської комісії (Європейської комісії.
Конституційна Асамблея пропонує мінімізувати політичний вплив ...
www.ukrinform.ua/.../konstitutsiyna_asambleya_proponu...
18 лют. 2013 – Конституційна Асамблея пропонуватиме мінімізувати політичний вплив на судову гілку влади.
Конституційна Асамблея. Повідомлення про дискримінацію ...
politiko.ua/blogpost91498
4 години тому – Конституційна Асамблея. Повідомлення про дискримінацію.
Конституційної асамблеї - Результати пошуку за тегом - dt.ua
dt.ua/tags/Konstitucionnaja-assambleja
Венеціанська комісія має намір тісно співпрацювати з Конституційною асамблеєю. В організації вважають, що українській владі слід інтенсифікувати ...
Конституційна асамблея прагне збільшити повноваження ...
racurs.ua/news/6934
22 лют. 2013 – Сьогодні, 22 лютого, комісія Конституційної асамблеї з питань правосуддя вирішила прийняти за основу проект закону «Про внесення ...

Пошуки, пов'язані із запитом Конституційна Асамблея

президент україни

конституційна асамблея трансляція

конституційна асамблея ліга блоги

конституційна асамблея україни

конституційна асамблея в україні

украина конституційна асамблея


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Уперед
---
що далі?
+5

це Гугл.Інтернет
далі у пошуку тисніть на "більше" - "блоги", тобто заходьте на пошук Гугл.Блоги
+5

останнє фото посту - сторінка Гугл.Блоги
+8

Зрозумів.
За запитом
Сторінка 7 з такої приблизної кількості результатів: 415 000 (0,19 сек.)
Результати пошуку

Конституційна асамблея робить реверанси Венеціанській комісії ...
gazeta.ua › Новини › Події › Ексклюзиви
6 груд. 2012 – Українська влада робить Венеціанській комісії реверанси, впроваджуючи рекомендовані ними принципи, однак одночасно .... Останні ...
Відбулася зустріч Голови Конституційної Асамблеї Леоніда ...
cau.in.ua/.../vidbulasja-zustrich-golovi-konstitucijnoji-asa...
Відбулася зустріч Голови Конституційної Асамблеї Леоніда Кравчука щодо ...
Відбулося чергове засідання Комісії Конституційної Асамблеї з ...
cau.in.ua/.../vidbulosja-chergove-zasidannja-komisiji-kon...
17 січ. 2013 – ... чергове засідання Комісії Конституційної Асамблеї з ...
Венеціанська Комісія високо оцінила роботу Конституційної ...
cau.in.ua/.../venecianska-komisija-visoko-ocinila-robotu-...
6 груд. 2012 – Венеціанська Комісія високо оцінила роботу Конституційної ... З доповідями виступили голова Комісії Конституційної Асамблеї з питань ...
Конституційна Асамблея - Рішення та результати -
cau.in.ua/ua/results/decisions/show/ca-results/
Рішення Всі рішення Конституційна Асамблея Координаційне бюро ...
Конституційна Асамблея розпочала предметну співпрацю з ...
cau.in.ua/.../konstitucijna-asambleja-rozpochala-predmetn...
6 груд. 2012 – Конституційна Асамблея розпочала предметну співпрацю з Венеціанською Комісією в частині ...
Конституанта – Конституційна Асамблея – Установчі Збори
constituanta.blogspot.com/2011/02/blog-post_28.html
5 днів тому – [ПР] Конституційна Асамблея - перший крок до народної Конституції ... Національна Конституційна асамблея імені народу України [ФЗ] ...
Кравчук обіцяє у березні відзвітувати про роботу Конституційної ...
tyzhden.ua/News/69338
10 січ. 2013 – Конституційна асамблея в березні має намір оприлюднити концепцію внесення змін до Основного закону. Про це в інтерв'ю ...
Конституційна асамблея Януковича почалася зі сварки ...
www.pravda.com.ua/news/2012/09/21/6973199/
21 вер. 2012 – Конституційна асамблея розпочала своє друге засідання. ... "На веб-сайті президента відкрито сторінку Конституційної асамблеї.
Конституційна Асамблея не підмінятиме парламент - експерт ...
www.unn.com.ua/.../795272-konstitutsiyna-asambleya-ne...
12 груд. 2012 – Конституційна Асамблея не стане тим органом, який перебиратиме на себе законодавчі функції. Про це в ефірі 5 каналу сказав експерт ...

Пошуки, пов'язані із запитом Конституційна Асамблея
---
І відкриваємо

Конституційна Асамблея

нова республіка - неминуча

Головна сторінка
КАЯК 1012
КАЯК DOC
КАЯК 95
Білль
Права
Вічне
ІМХО
1000-літня
Конституанта
Трибунал
РФерендум

Четвер, 28 лютого 2013 р.
Конституанта – Конституційна Асамблея – Установчі Збори

КОНСТИТУАНТА –
фр. constituant – установча, буквально – що встановлює, частина назви Assemblee nationale constituante – Національні Установчі збори. |читать по-русски|

У різних країнах Конституанта має різні назви – установчі збори (установчий сойм, скупщина), національні, народні, конституційні збори (конституційна асамблея, конгрес, конвент) і т. п.

КОНСТИТУАНТА – всенародний вищий колегіальний тимчасовий представницький орган, спеціально утворюваний для розробки і прийняття конституції держави.

Перші Конституанти були утворені в США та Франції. Перші у світі конституції – основоположні закони – були прийняті саме установчими зборами ще у ХVІІІ ст.

В історичній ретроспективі прийняття основного закону спеціально обраною Конституантою, здебільшого, відбувалося після та в результаті якихось надзвичайних подій, війн і революцій, системних політичних криз (США, 1776, 1787; Франція 1789, 1792, 1848, 1871, 1945; Німеччина, 1848; Бразилія, 1988; Колумбія, 1991; Камбоджа, 1993), після руйнацій імперій (Австрія, 1918; Росія, 1918; Німеччина, 1919; Туреччина, 1922), здобуття політичної незалежності (Бельгія, 1831; Польща, ...
+6

https://www.google.com.ua/search?q=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0+%D0%90%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%8F&aq=f&oq=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0+%D0%90%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%8F&aqs=chrome.0.57j59&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0+%D0%90%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%8F&hl=uk&source=lnms&tbm=blg&sa=X&ei=8CA2UcqaLIGp4ASQjYC4AQ&ved=0CBAQ_AUoAw&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.43148975,d.bGE&fp=dbf9e5c7d938298e&biw=1280&bih=915
+++ Благодаря Вашим стараниям в "пошуку" Я немножко разрбрался в происходящем с моим сайтом. Кроме того та информаци я И РАБОТА которую провели ВІ по Конституцилнной Ассамблеи БЕСЦЕННА. Спасибо!
Вадиме, ти тактично грамотний, а стратегічно - навпаки. І виключно за власним бажанням.
І якраз тому, що свідомо й тупо ігноруєш українське наукове пояснення українців же.
Де я детально розжував, чому українці такі нетерпимі до грамотніших одноплемінників.
То це сталося і з тобою: українці тебе ненавидять навіть за одне бажання бути грамотним і порядним.
А ти наївно з цього дивуєшся.
Вчися світоглядної грамотності, читай моє.
+3

отак. усе життя учись, учись, а дурнем помирати.
+6

Пан Дмитро вміє порадувати..
+5

Та ні, хлопці, грамотнішому і помирати легше. Особливо у світлі останніх доповнень до картини світу.
+5

Так Ви ж вірите в Дарвіна - помирати нащадком малпи - не страшно? )
Круто! Эта статья тоже не гуглится! Можете проверить)))))
+2

а теперь опять есть. 5-6-го и кажись 7-го была на восьмой или девятой позиции по запросу "Конституційна Асамблея". 8-го исчезла вообще, а сегодня 9-го опять появилась, но в "пропущенных результатах" - закрытых от обычного просмотра, типа - копипаст. чудеса.
+2

теперь и вовсе нашлась - 9.03.2013 - статья уже есть в резутатах обычного поиска по запросу... по названию статьи.
+2

10.03.2013 - всё восстановилось как было 5-6-го и кажись седьмого. чудеса.
+2

10.03.2013 - всё восстановилось как было 5-6-го и кажись 7-го. чудеса.
+2

15.03.2013 - У ПОШУКУ Google.Блоги ПОНОВИЛОСЯ ВІДОБРАЖЕННЯ БЛОГУ КОНСТИТУЦІЙНА АСАМБЛЕЯ.

Дякую Politiko – дякую друзі за небайдужість.

VIVA Google! VIVA Google.Блоги! Post tenebras lux...
+5

Мав таке, що приходилось "розширений пошук" задіювати, а потім і він вже не допомагав та ще й вірусяку загнали, що прийшлось "вінд" перевстановлювати - такі от діла бувають..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.