Блоги → Перегляд

Вітаю всіх жінок зі Святом Весни!!!

Четвер, 20:00, 07.03.13

Рейтинг
12 1
Переглядів
3363

0
0

Зі святом вас, дорогі Жінки України!

У цей світлий день прийміть найщиріші вітання з прекрасним весняним святом краси і любові - 8 Березня.
Це свято пробудження природи, свято початку весни. Це свято, коли ми, чоловіки, приносимо хвалу жінці, без якої наш рід не міг би зайняти гідне місце у світі, без якої ми не змогли б стати нацією і народом.
Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток всієї країни. Серед Вас є суспільні діячі і керівники великих підприємств і організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і міліціонери, діячі культури і службовці ...

Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом світу, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Тому за всіх часів найтепліші і ласкаві слова були присвячені саме жінці.


Високий і святий образ Жінки-матері, охоронниці сімейного вогнища, улюбленої і вірної супутниці. Поки існує світ, ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповняти його високим змістом любові, добра і краси.

Низький уклін Вам, дорогі Жінки!

Щиро Ваш,    Віктор Бичихін.

www.partiya-sud.org.ua

Коментарі

+++++ Приєднуюся!!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі