П'ятниця, 17:01, 22.03.13

Рейтинг
2 0
Переглядів
2929

0
0
У цій статті згадуються

Адміністрація президента повідомляла, що договір оренди укладено аж до 2020 року.
Раніше "Українська правда" також писала, що тільки одна настільна лампа з кабінету
Януковича у "Межигір'ї" коштує 10 тисяч доларів, тобто 80 тисяч гривень.
У адміністрації президента відмовилися надати копію договору оренди цього кабінету.
"Однією зі сторін договору є інша юридична особа. Відтак зазначений договір стосується її прав та охоронюваних законом інтересів, однак письмовий дозвіл на доступ до інформації про її діяльність Вами не надано", - сказано в листі.
За даними адміністрації, договір скріплений підписами директора ТОВ "Танталіт" та начальника Управління адміністративними будинками Державного управління справами.
Як відомо, директором ТОВ "Танталіт" є депутат Київської обласної ради від Партії регіонів Павло Литовченко. За інформацією Української правди, Литовченко - довірена особа родини Януковича.
Павло Литовченко- здав Януковичу в оренду кабінет 
Зокрема, Павло Литовченко має довіреність від молодшого сина Януковича (його підпис стоїть під офіційною податковою декларацією депутата Януковича), він же останні роки працював юристом на фірмах старшого сина Януковича.
Реальний власник фірми "Танталіт" губиться в офшорних сейфах. Засновник "Танталіт" на 99% - це австрійська фірма Euro East Beteiligungs GmbH, яку, в свою чергу, створили австрійська брокерська компанія (директор якої зараз під слідством у Відні) та британська фірма, кінці якої сховані в Ліхтенштейні.
Раніше серед акціонерів австрійської фірми "Танталіт" була компанія, яка минулого року здала в оренду адміністрації президента для потреб Януковича вертоліт Agusta та реактивний літак Falcon 900.

1330332171.jpg

Оренда офісу для президента Віктора Януковича у "Межигір'ї" коштує держбюджету 99 тисяч 691 гривня на рік.
Про це ідеться у відповіді адміністрації президента, яку отримала "Українська правда".
Як сказано у листі, адміністрація президента не проводила тендер для укладення договору про оренду.

1330332213.jpg

За законом "Про здійснення державних закупівель", тендер проводиться, якщо ціна закупівлі дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень.
"Оскільки орендна плата за договором не перевищує зазначену суму, то і процедура закупівлі у даному випадку не застосовувалась", - ідеться у відповіді
.

1330332190.jpg

 
http://www.youtube.com/watch?v=kjcEXdlVPGk


http://www.youtube.com/watch?v=mEufV5qg8Q0

Премія для послідовних

http://www.youtube.com/watch?v=jHcAH00ljks

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі