Блоги → Перегляд

Андрій Міщенко: "Нинішній Кабмін – це насправді "уряд ліквідації української держави"

Субота, 13:36, 23.03.13
У цій статті згадуються

240x180n_photo_d7d128c60308cb1bab35f13de1516796.jpg

"Понад половина українців підтримують блокування опозицією Верховної Ради, майже 90% вважають, що слід позбавляти депутатських мандатів за неперсональне голосування. Надзвичайно важливо, що ми покінчили з "кнопкодавами". Опозиція змусила більшість рахуватися з нею. Ми встановили запобіжники, які не дозволять голосувати "під газетою", і тепер наші помічники фіксують фальсифікації з ложі на третьому поверсі і оперативно передають цю інформацію народним депутатам". Про це розповів народний депутат свободівець Андрій Міщенко у програмі "Досвід", що була присвячена обговоренню теми "100 днів діяльності Верховної Ради України".

Політолог Денис Богуш розкритикував акцію "Вставай, Україно!" Мовляв, на акції у Вінниці було майже 10 тисяч людей, але вдруге вони не вийдуть, "бо опозиція не ставить чіткої мети". Натомість, Андрій Міщенко зазначив: "Якщо йти за такою логікою, що акції не дають результатів, то ми б сьогодні не мали незалежної держави. 1990-го року я брав участь у студентському голодуванні; тоді також насміхалися і казали, що "нічого з того не буде". І де зараз ці критики?.. Наша мета сьогодні – змусити Януковича рахуватися з народом. Він панічно боїться вулиці ще з часів Майдану. І кінцева мета акції "Вставай, Україно!" – усунення Януковича".

Гаряче питання – відтермінування виборів до Київради. "Регіонал" Лук'янов заявив, що партія влади "не хоче ухвалювати рішення нашвидкуруч", тому вони звернулися до Конституційного Cуду, який і має дати свої роз'яснення. Але, схоже, причина в іншому: "Партія регіонів не проголосувала за вибори в Києві і тим самим продемонструвала свою зневагу до двох з половиною мільйонів київських виборців. Чому не голосували? – Відповідь проста: вони навіть 10% не наберуть, на останніх виборах тільки 8% подужали, не провели жодного мажоритарника. І байки про "Конституційний Суд" – це демонстрація подвійних стандартів", – наголосив Андрій Міщенко.

Далі учасники обговорили економічну ситуацію в державі. Комуніст Спірідон Кілінкаров натхненно критикував уряд Азарова, але його лукавство викрили: "Компартія несе відповідальність за економічну руїну, бо саме ви дали голоси, аби Азаров удруге став Прем'єр-міністром. Ви разом з "регіоналами" три роки "рулили" країною!"

Народні депутати, експерти, представники Міністерства економіки обговорили також "Програму активізації розвитку економіки". Міркували, де взяти гроші на модернізацію стратегічних галузей, замінити імпорт власною продукцією. Народні депутати від опозиції підкреслили, що усі програми уряду – це порожні папірці. Свободівець Андрій Міщенко зазначив: "Партія регіонів знищує малий та середній бізнес. Суди та фіскальні органи – це державний рекет, а при владі – мародери. В нас нема національного уряду – в нас "уряд ліквідації держави", а Міністерство економіки – "міністерство ліквідації економіки"".

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/037663/

Коментарі

"Компартія несе відповідальність за економічну руїну, бо саме ви дали голоси, аби Азаров удруге став Прем'єр-міністром. Ви разом з "регіоналами" три роки "рулили" країною!"
=============
Не "три роки", а в 2017-му виповнеться 100 років..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі