П'ятниця, 06:26, 29/03

Рейтинг
5 0
Переглядів
1222

0
0

Спочатку тільки факти.

1364493545_1.jpg

 

1364493587_2.jpg

Є декіллька міфів видуманих про велич професії і фактично те що є протилежне правді і руйнує наше життя:

Закон в добрих руках є добро, а в злодійських - зло.

Гроші і блага в добрих і справедливих руках є доброЮ а в злодійських - зло.

Держава в народному самоуправлінні - розвиток суспільства, в управлінні псевдоеліт антинародників - виживання і деградація народу.

Наука в мирних цілях є благо, а в паразитичних - руйнівна сила деградації.

Освіта і просвіта є благо розвитку, в паразитичному управлінні - деградація і дебілізація.

Виховання в народному самоуправліні є суспільною ціллю і благом, в паразитичних - розбещування споживацкого суспільства.

Економіка в управлінні народа - успішне господарювання, в управлінні паразитичної псевдоеліти, грабунок народу і проблемна економіка.

Соціальне забезпечення в народній державі є інвестицією в майбутнє, в праразитичному суспільстві соціальні зобов'язання обтяжливим а проекти - форма пограбування народу.

ЗМІ в народній державі - просвітництво і єднання народу, в паразитичному управлінні - приватні ЗМІ є мішура, шоу, маніпуляція свідомістю споживацького суспільства.

Еліта народної держави формується з авангарду за визнанням користі суспільству, в паразитичному суспільстві псевдоеліта зростає через корупцію і зловживання, формуючи і закріплюючи домінування антинародної меншості всіма засобами.

Антимонопольна функція в народній державі навіть капіталістичного укладу обмежує абсолютизацію економіки і влапди в одній сім'ї, а паразитична влада блокує і фальшує ці функції для своїх потреб.

Самоуправління (народна, етнодемократія) в народній державі є повновладним, з обранням місцевого самоуправління, прокурорів та суддів за їх реальну службу, а в паразитичній державі псевдоеліта корумпує і монополізує владу через закон.

Законотворчість та реформи народної влади робить спрощені і прозорі правила взаємостосунків та правочину, паразитична влада створює умови корупційних монополій навіть для застосування законів та силових відомств проти народу і народовладдя.

Мова і культура в народній національній державі єдина і об'єднує народ і національні меншини сприяючи міжетнічному спілкуванню і розвитку культур нацменшин, паразитична влада роз'єднує нацменшини протиставлячи проти корінного етносу і руйнують національну державу.

 

В перелік можна добавляти ще багато. Арії - вправні і самодостатні господарі, не знали рабства, не користувалися залежністю слабких, воїнство справедливості. Традиційна ідея українського народу базується на прочуттях справедливості і відповідальності перед народом і нащадками.

Традиція є полум'я для нащадків,
а не попел минулого.

 

Коментарі

У Львові - найпотужніший з усіх відомих в Україні підрозділів КГБ-ФСБ ))
Бред. ГПУ - 206 000 млн грн. Это с "Уха мацы" практика ? про сотни тысяч миллионов ?
+1

А каковы ваши данные? Взятки и теневой корпоратив может в несколько раз превышать... Но мы только об официаном бюджете...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі