Неділя, 15:31, 07.04.13

Рейтинг
0 0
Переглядів
2221

0
0
У цій статті згадуються

Символічно, що політв'язня Юрія Луценка помилували саме в день світлого свята Благовіщення.73.jpg?1365339095

Звільнення політично репресованого - це теж блага звістка. Не подумайте, що я порівнюю вість - що знайшлася на світі Діва, яка так вірить у Бога, що від Неї може народитися Син Божий - з політичними подіями, ні. Але Господь завжди на стороні скривджених та знедолених.

Щиро вітаю Вас, браття і сестри, з Благовіщенням, а Юрія та його родину - також зі звільненням! Так, Луценко об'єктивно був далеко не найкращим міністром внутрішніх справ. Так, як політик він не завжди поводив коректно. Пам'ятаю, як у 2005 році ще у Соцпартії Юра готував для Мороза брошурку "Антикримінальний вибір", де писали брехню в тому числі і про мене. Але все це варто йому пробачити, бо Юрій Луценко - це сильна і незламна особистість. І, навіть якщо були порушення на посаді міністра, те, що Юра сидів саме з політичних мотивів - це не викликає сумнівів.

А кого саджають до тюрми з політичних мотивів? Правильно, тих, кого бояться.
Президент Янукович намагається бути схожим на Понтія Пилата, красиво підписуючи помилування на свято. Але в дійсності влада не хоче звільняти Луценка і робить це, як всі ми знаємо, в силу обставин. Очевидно, для євроінтеграції і поліпшення іміджу нинішньої української влади в цивілізованому світі. Але в будь-якому випадку звільнення Юри не може не викликати радість.
А як хотілося б, щоб обставини склались так, що влада буде змушена звільнити також Юлію Тимошенко та інших політв'язнів... Ех, замріявся...
Просто так режим їх не звільнить. Все - у наших руках, тому гостріть вила боротьби!
На жаль, я фізично не зміг сьогодні приїхати в Макошино через те, що зараз в лікарні у мами, яка пережила інсульт. Тож відправив представників Чернігівської обласної організації Радикальної партії привітати Юрія Луценка зі звільненням. Думаю, Юрі буде приємно. Волю - політв'язням!
До речі, колонія знаходиться у Менському районі, який входить до 208 округу, який обрав мене народним депутатом.
Всі ми перебуваємо в радісній ейфорії в зв'язку зі звільненням Юри Луценка, і я в тому числі. Однак, несправедливо забувати, що сьогодні був помилуваний ще один політичний в'язень - екс-міністр екології в уряді Юлії Георгій Філіпчук. Чому про нього забули? Просто тому, що Луценко - відомий публічний політик, а Філіпчук - ні, принаймні поки-що. Але Георгій був таким самим політв'язнем, як і Юля, Юра та інші. Тому давайте і його привітаємо з довгожданною свободою!
Я товаришую з Георгієм і знаю, яким сильним професіоналом у своїй галузі він є. Зі звільненням, друже!

Олег Ляшко,

Лідер Радикальної партії

Коментарі

Так, Луценко об'єктивно був далеко не найкращим міністром внутрішніх справ
=============
Знаєте кращого? Чи не Цушка? ))
А скільки зараз коштує щоб вийти з вязниці? Я чув. що рік це штука баксів. Але для міністра мабуть дорожче.
А якщо без жартів. то я не бачу в Україні масових заворушень, що заставили діючу владу піти на такі кроки. Тому я вважаю, що Луценко поклявся на паспорті Януковича, що більше так ніколи не буде)) Ну не можу я без гумора про поллітику говорити(((
"Милість" перекрила справедливе виправдання і покарання винних від слідства і судочинства. Окрім того це позбавляє Луценко активно діяти проти злочинної влади... Це моральна поразка... Бо Лученко взагалі неосудний, особливо з злочинними зловживаннями самого "харанта".
Це не відвойована і не знята незаконна осудність, що ЦВК навіть в депутати не допустить.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі