Блоги → Перегляд

Олег Скрипка і ТНМК «будуватимуть країну» разом з регіоналом Вілкулом

Понеділок, 16:44, 22.04.13

Рейтинг
1 0
Переглядів
1362

0
0

Уславлені українські виконавці Олег Скрипка та Олег Михайлюта ("Фагот", ТНМК) стали популяризаторами фестивалю "Тhе Best City.UA-2013", який організовується під патронатом колишнього голови Дніпропетровської облдержадміністрації, а нині - віце-прем'єра Олександра Вілкула. За спинами музикантів на прес-конференції, присвяченій анонсу пісенного заходу, яку вони проводили разом з "хрещеним батьком" фестивалю, стояв стенд з багаторазово повторюваним написом «Будуємо нову країну!», що є одним з добре відомих комічних гасел глибоко антиукраїнської й антидемократичної Партії регіонів та її президента-рецидивіста.

Отже з одного боку українські виконавці пропагують українську поп-рок-культуру, а з іншого - Вілкула та ПР. Не знаю.... Мені здається, це все одно як проводити конкурс єврейської пісні під егідою СС чи Гестапо. За сприяння НСДАП та особисто міністра пропаганди Йозефа Геббельса. З нацистськими символами й гаслами на сцені. Адже згубність для українства від правління "біло-блакитної" чуми, як на мене, є не меншою. Чи, може, Скрипка та Фагот вже пробачили "регіонам" мовний "закон" калєснічєнка-ківалова? Як і все, все, все інше - таке ж дурне, зухвале, українофобське? Та й чи відбувся б фестиваль, якби не був суттєво розбавленим іноземними учасниками, зокрема російськими?

Влітку цього року в Дніпропетровську відбудеться вже другий "Тhе Best...". Прем'єра сталася 2012 р. На заході, що тривав три дні просто неба в спеціально влаштованому під Дніпропетровськом наметовому містечку, серед інших учасників виступали Evanescence, The Rasmus, Apollo 440, White Lies, Joachim Garraud, ДДТ, Сплин, Ленинград, Би-2, Токио, Океан Ельзи, Воплі Видоплясова, Друга ріка, Бумбокс, Брати Карамазови, Brainstorm тощо. Піар-служба Вілкула нарікла фестиваль таким, що увійшов у топ-20 визначних музичних подій Європи минулого року.

Як очікується, хедлайнерами фестивалю-2013 стануть Hurts, Enter Shikari, Мумий Тролль, а також Ленинград, Ночные Снайперы, Сплин, Би- 2, Дельфин. Україну представлятимуть ВВ, Kozak System, Мотор’рола і ТНМК. 

3857.jpg

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі