Блоги → Перегляд

А... соціальна реклама...

Середа, 17:26, 01.05.13

Рейтинг
4 0
Переглядів
2002

0
0
У цій статті згадуються
Віктор Ющенко
Політик

Дивлюсь я по Інтеру рекламу ніби соціальну, а по факту - дебілізуючу. Покоління (діти) що не знають що таке пай. Радості повні штани...

В Україні рейдери силоміць захопили і орють (обробляють, використовують, розпоряджаються як своєю власністю) )людські паї землі місцевих жителів (ICTV). Звернення людей жл прокуратури, міліції, місцевої адміністрації (Житомирська область). Десь там живе і працює головний пасічник і бухгалтер, експрезидент України - Ющенко. Це вже до місця анекдот, шо "Пора про людей подумати!".

Соціалізація дітей є важливий фактор в формуванні громадянського суспільства.  Для особи то є розвиток і адекватне самовизначення і успішність самореалізації. Для суспільства важливо встроеність кожного громадянина в соціум з максимальною суспільною користю і без збитковості для особистості.

Тож чи треба дітям розумітися, що таке пай чи доля...

На мою думку таки треба.  Просто дуже схоже що ідеолог цього ролика знає більше про зону, пайку, чи може сидів по таборах...

Пай - частка власності в суспільному господарстві чи ресурсах, для справедливого чи обумовленого подальшого зберігання, застосування, використання, господарювання. Поняття відносять до обліку трудової участі чи володіння (громадянські права громадянина,  сім'ї, громади, племені, народу. Навіть в середовищі кримінальних круп чи спілок крисятничати, красти, порушувати права інших є порушенням "Закону". Саме тому прозивали новачків за їх поведінки в цьому середовищі - "погоняло". По цьому соціальному маркеру видно було особу...
"Доцент", "Проффесор", "Промокашка", "Пахло", "Хам", "Красавчик", - характерні для особи чи навіть паспорт особи в кримінальному світі. Це за періоди "безпредельщини" виродилися ті професійні , хай навіть кримінальні, але правила і традиції. Саме більше зневажали за порушення правила на долю, пай, і злочинні дії що до "общака". Саме тому обирали на ведення і розпорядження общаком самих принципових і справедливих з погляду на "закон". Зараз навіть в державі того не виконується, бо в 90-х переродилися навіть ті що своїх не обкрадали. Тож і в громадах за лихих часів виживання моральність і здоровий глузд втрачали.

Молодь зараз про базові поняття виживання народу і існування держави навіть не знають і не розуміють, що кожен громадянин держави має пай, долю у власнослі народу (держави) на землю, воду , простір, повітря, право на проживання в своїй державі на рідній землі своїх пращурів. Зараз вирішується питання, що хтось особисто має право на надра, а не народ, на нові хазяї на земельні ресурси, а не громада яка жила в цих землях несчисленні покоління... Так пай і доля, чи розпродаж держави і неволя, бо які права без рідної землі і право на надра і повітря, і право хазяйнувати на своїй землі.

Так що ПАЙ - ТО Є ЗЕМЛЯ І ДОЛЯ ГРОМАДЯН, ГРОМАДИ, НАРОДУ, ДЕЖАВИ УКРАЇНА.

 

Коментарі

+
так, і треба зауважити, що пай не збігається з поняттям приватної власності.Це колективне поняття.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі