Блоги → Перегляд

РЕКЛАМА-ЦІЯ - ФАШИСТИ ЗАХОПИЛИ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ.

Четвер, 10:27, 02.05.13

Рейтинг
5 0
Переглядів
2094

0
0
У цій статті згадуються

 

В Україні рейдери силоміць захопили і орють (обробляють, використовують, розпоряджаються як своєю власністю) )людські паї землі місцевих жителів (ICTV). Звернення людей жл прокуратури, міліції, місцевої адміністрації (Житомирська область). Десь там живе і працює головний пасічник і бухгалтер, експрезидент України - Ющенко. Це вже до місця анекдот, шо "Пора про людей подумати!".

Була в Україні раніше просвітньо-виховна дитяча радіопередача "Поверхах-хватайко". Тож видно, що не всі ту передачу слухали, не всі здатні пов'язати явищак причини- наслідки. Дебілізація суспільства відбувалась під час русифікації, колективізації, голодомору, примусової міграції, під час застою та "кооперації", як легалізації тіньової економіки, казнокрадства і адміністративно-торгової мафії, кримінального капіталізму з переходом в олігархокланову легалізацію корупції і зрощення капіталу "червоних директорів з кримінальнокорупційним олігархоімперіалістичним світової мафії в налагодженні "світового порядку".
Історично більш явно в Іспанії, Англії, Франції, Німетчині, Польщі, а пізніше і Російській імперії до управління глобальною економікою долучилися економи, що стали олігархами світу - імперіалістами вищого гатунку. Так що Петюня Сммоненко проти своїх не попре. Ін же не гой, як і більшість ідеологів більшовитської партноменклатури. Вони добре живуть за любої влади, крім загрозливого національного відродження народної демократії, яку так ненависно нелюбить псевдосоціалістичний та псевдокомуністичний рух. Вони вже засвітилися з людськими цінностями сексуальних переверзій легалізацією гомосексуальних шлюбів у Франції. Слід зазаначити, що генетики визнають найбільший процент метисачії ніандертальцем неонтропа саме у французів. Навіть Депардье у ролі дикуна дуже схожий на реконструкцію портрета неандертальця.

Першотравневий виступ "95 квартал" почав з канонічного твору успішної дебілізації України з "подвійним змістом" на юдейський кштал, висміяти і розповісти правду. То не всякому дано зрозуміти, то вихваляння, чи критика! Смішно, якби не було правдою: "Спасибі Табачнику!". Тож треба, щоб лохи (прості обдурені люди) сміялися з бомондом (псевдоєліта і НЕ_ГОЇ).

Під час Другої світової німці нахваляли : "Кальхоз - єто каращё!" Бо це дозволяло виконувати массові побори і централізований віивіз збіжжя: хліба, картоплі, м'яса поки було та молока, тощо. Олігархія користується тим як і більшовицькі та фашистські загарбники. Не потребуючи багато війска це дозволяло керувати рабською працею феодалам і монархам, а пізніше і більшовичьким колективізаторам. Спільна добровільна праця народу була притаманна українцям з діда-прадіда. Спрягалися за потреби добровільно. Толока - робота по забудові чи які суспілні заходи була святом.

Мало що помінялося в Україні. підпанки вибилися в пани, зайди стали власниками статків народу, що не в змозі під комправідорською владою паразитів захистити себе, свою працю і свої паї від загарбників.  Тож третя світова тихцем продовжується, про що було подано матеріали в статті "Картинки про новые ботики. Чтоб я так жил."

Соціалізація дітей є важливий фактор в формуванні громадянського суспільства.  Для особи то є розвиток і адекватне самовизначення і успішність самореалізації. Для суспільства важливо встроеність кожного громадянина в соціум з максимальною суспільною користю і без збитковості для особистості.

Дивлюсь я по Інтеру рекламу ніби соціальну, а по факту - дебілізуючу. Покоління (діти) що не знають що таке пай. Радості повні штани...  Тож чи треба дітям розумітися, що таке пай чи доля...

На мою думку, і як свідчать факти життя - таки треба.  Просто дуже схоже що ідеолог цього ролика знає більше про зону, пайку, чи може сидів по таборах...

Пай - частка власності в суспільному господарстві чи ресурсах, для справедливого чи обумовленого подальшого зберігання, застосування, використання, господарювання. Поняття відносять до обліку трудової участі чи володіння (громадянські права громадянина,  сім'ї, громади, племені, народу. Навіть в середовищі кримінальних круп чи спілок крисятничати, красти, порушувати права інших є порушенням "Закону". Саме тому прозивали новачків за їх поведінки в цьому середовищі - "погоняло". По цьому соціальному маркеру видно було особу...
"Доцент", "Проффесор", "Промокашка", "Пахло", "Хам", "Красавчик", - характерні для особи чи навіть паспорт особи в кримінальному світі. Це за періоди "безпредельщини" виродилися ті професійні , хай навіть кримінальні, але правила і традиції. Саме більше зневажали за порушення правила на долю, пай, і злочинні дії що до "общака". Саме тому обирали на ведення і розпорядження общаком самих принципових і справедливих з погляду на "закон". Зараз навіть в державі того не виконується, бо в 90-х переродилися навіть ті що своїх не обкрадали. Тож і в громадах за лихих часів виживання моральність і здоровий глузд втрачали.

Молодь зараз про базові поняття виживання народу і існування держави навіть не знають і не розуміють, що кожен громадянин держави має пай, долю у власнослі народу (держави) на землю, воду , простір, повітря, право на проживання в своїй державі на рідній землі своїх пращурів. Зараз вирішується питання, що хтось особисто має право на надра, а не народ, на нові хазяї на земельні ресурси, а не громада яка жила в цих землях несчисленні покоління... Так пай і доля, чи розпродаж держави і неволя, бо які права без рідної землі і прав на надра і повітря, і прав хазяйнувати на своїй землі.

ДОЛЯ-ПАЙ - ТО Є ЗЕМЛЯ І ДОЛЯ ГРОМАДЯН, ГРОМАДИ, НАРОДУ, ДЕЖАВИ УКРАЇНА.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі