Блоги → Перегляд

Шановна Юліє Володимирівно, шановні 450 бездарів із ВРУ, нашовні Яценюки, Януковичі, Симоненки, Тянгибоки й Вітренки!

Неділя, 22:52, 25.10.09
Невідомий користувач

Блог користувача

Рейтинг
7 7
Переглядів
1599

0
0
У цій статті згадуються

Складається справедливе враження, що, крім як критикувати Президента Віктора Ющенка, ви ні на що не здатні. Хоча, ні, ви також вельми гаразд поливаєте лайном одне одного.

Та не про це мова. Щойно повернувся з чудового заходу, присвяченого 67-ій річниці УПА й 65-ій - УГВР, який проходив у Будинку вчителя. Було запрошено багатьох діячів культури, мистецтва, також - колишніх вояків УПА. В їх числі був сотенний Мирослав "Кривоніс" Симчич. Пан Кривоніс виголосив дуже класну промову, згадавши молодії літа, перебування в лавах УПА, також - совєцький полон.

Наприкінці сотенний додав пророчі слова: "Нинішня ситуація в Україні, може, така ж погана, як і тоді (на початку й в середині ХХ сторіччя - прим. авт.). Українців наново намагаються роз'єднати. Нам, як ніколи, варто єднатися в моноліт. І об'єднання це, на мою думку, мусить проходити довкола людини, котра має Україну в серці, Бога в душі. Власне, такою людиною є Президент України Віктор Ющенко! Підтримаймо ж його!".

Так от, дійсно. Віктор Андрійович - усенародно обраний, демократичний Президент. Його, між іншим, ніхто, як український нарід обрав. То якого ж милого ви, шановні політики, дозволяєте собі його критикувати? Тим самим ви протиставите себе українському народові, повагу й "піклування" про який ви повсякчас декларуєте.

А чи змогли б ви працювати в ситуації, коли, здавалося б, найвідданіші друзі перетворюються на ворогів, щойно отримавши від вас тепленьке крісло або добряче на вас прорекламувавшись? Не вина Ющенка, що його команда "кинула" його - всі ми люди, інколи надто довірливі.

Та скінчіть же, врешті-решт, критику НАРОДНО ОБРАНОГО Ющенка, котра розпочинається за першої-ліпшої нагоди. Усі роблять помилки. Та коли помилки перетворюються на звичку - то діагноз.

Чи ви гадаєте, що розумніші від того ж таки Мирослава Симчича, людини, яка має ТАКИЙ життєвий досвід і мудрість, що вам - колишній і нинішній вороже налаштованій до українства "силі" - і не снилося.

Не рівняйте себе до героїв. Не варто компроментувати такого "незручного" для вас Президента України Віктора Ющенка, перекручуючи правду на свій лад. Ліпше ДОПОМОЖІТЬ Президентові Ющенку розбудовувати Українську Демократичну Самостійну Національну Соборну Державу! Слава Україні!

Коментарі

людини, котра має Україну в серці, Бога в душі
***************
Дуже гарні слова!
0

підтримую
+1
Невідомий користувач   00:59
-2

;) Дяк
Невідомий користувач   23:21
0

А з "хахламі" типу тебе значить всі хочуть?
-9

Невідомий користувач   00:43
-2

Хто? Ти розберешся? Та ти, судячи з усього, ніколи ні в чому не розберешся.
+3

Янукович - ваш президент?
+1

Мда, чому скрили правдивий пост Віктора? Типу хтось правди боїться? Ющенко не виправдав надій народу. Янукович як був сволотою так і залишився. панове, вибору немає. Якщо вибору немає, його слід створювати.
+1!
Невідомий користувач   00:59
-3

Спасибі.
А Витренко в чём не права?
Невідомий користувач   00:59
-1

У тому, що воно взагалі існує)))
Так!:) файно вийшло
Невідомий користувач 09:56
-3
Те, що належало Ющенку зробити, він зробив. Те, що буде далі, то належить іншому.
-3

або іншій
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі