Блоги → Перегляд

Чому матері захищають своїх дітей від щеплень

Четвер, 23:27, 09.05.13

Рейтинг
7 0
Переглядів
10228

0
0

08060202e.jpg

Є дуже проста відповідь, чому грамотні матерів не щеплять своїх дітей. Тому, що це ЇХ діти! Ось як відповідає на це питання Тетяна Морозова, що має вищу медичну освіту, автор і ведуча щотижневої електронної газети "Школа свого Здоров'я":


«Я можу наводити багато причин, але найголовніша причина - це МОЇ діти. Досить порівняти товщину поліклінічних медичних карт моїх чотирьох дітей, щоб виявити пряму залежність між кількістю отриманих щеплень і числом хвороб дітей. Діти, які отримали мінімальне число щеплень, практично не хворіли і не хворіють - у них тонесенькі карти, в яких є тільки проф.огляди з діагнозом: здоровий або здорова. Карта дочки, якій до 8 років зробили практично всі планові щеплення, заповнена вщерть».

50 ПРИЧИН, ЧОМУ МАТЕРІ НЕ ХОЧУТЬ щепити своїх ДІТЕЙ:

1. Немає наукових досліджень, покликаних визначити, чи дійсно вакцини запобігають захворюванням.

2. Немає довгострокових досліджень безпеки вакцин. Проводяться лише короткострокові перевірки, де щеплені випробовувані порівнюються з групою, якій ввели іншу вакцину. Насправді порівнювати потрібно з групою нещеплених. І ніхто ж не знає, за якими протоколами проводяться такі фінансовані індустрією випробування.

3. Ніколи не робилося офіційної спроби порівняння вакцинованої популяції з невакцинованою, щоб дізнатися, як впливають вакцини на дітей і суспільство. Незалежні приватні дослідження (голландські та німецькі) виявили, що щеплені діти хворіють набагато бчастіше, ніж їх нещеплені однолітки.

4. Дитина отримує не одне, а багато щеплень. Не існує тестів для визначення дії комбінованих вакцин.

6. Дітей щеплять просто тому, що залякують їх батьків. Щеплення дітей - найприбутковіший бізнес як для виробників вакцин, так і для лікарів.

7. Дітям, яким рекомендують ТІЛЬКИ грудне молоко до шести місяців і більше з причини того, що їх тендітний організм не може приймати іншу їжу, вводять 30 доз, включаючи ревакцинації, потужних вакцинних токсинів, що суперечить будь-якій логіці та науці.

10. ВСІ ІНГРЕДІЄНТИ ВАКЦИН дуже отруйні за своєю природою.

11. Вакцини містять важкі метали, канцерогени, отрутохімікати, живі і генномодифіковані віруси, контаміновану сиворотку, що містить віруси тварин і чужорідний генетичний матеріал, вкрай отруйні деконтамінанти та допоміжні речовини, неперевірені антибіотики, жоден з яких не може бути введений без нанесення організму шкоди.

12. Ртуть, алюміній і живі віруси у вакцинах, можливо, є причиною пандемії аутизму (1 на 100 чоловік по всьому світу - за словами лікарів у США, 1 на 37 - згідно приватному дослідженню лікарів у Нью-Делі). Цей факт (що щеплення викликають аутизм), був визнаний судом за позовами з приводу наслідків щеплень у США.

13. Центр контролю захворювань США, що стоїть на сторожі вакцинації, публічно визнав, що його дослідження, яке отримало широке висвітлення в пресі в 2003 році, в якому заперечувався будь-який зв'язок між щепленнями і аутизмом, дефектне. Глава Центру контролю захворювань д-р Гербердінг зізналася ЗМІ ("Сі-Ен-Ен"), що щеплення можуть викликати "схожі на аутизм симптоми". Епідемія аутизму спостерігається тільки в тих країнах, де проводиться масова вакцинація.

14. У 1999 році уряд США наказав виробникам вакцин виключити ртуть зі складу вакцин "негайно". Але ртуть все ще залишається в складі багатьох вакцин. Вакцини, до складу яких входить ртуть, ніколи не вилучалися, і їх вводили дітям до 2006 року. "Безртутні" вакцини містять 0,05 мкг ртуті - достатньо, щоб завдати стійкої шкоди здоров'ю дитини. Із дослідження Американської академії педіатрії: "Ртуть у всіх її формах є токсичною для ембріона і дітей, і слід постаратися мінімізувати вплив ртуті на вагітних жінок і дітей, а також на населення в цілому".

15. В ІНДІЇ НЕ робили жодних спроб ВИДАЛИТИ РТУТЬ І ІНШІ важкі метали  із ВАКЦИН, ПРОСТО ТОМУ, ЩО ЦЕ ЗРОБИТЬ ВАКЦИНИ ДОРОЖЧИМИ.

16. У відповідь на звернення попереднього президента, Шрі Абдула Калама, Міністерство охорони здоров'я повідомило, що "ртуть необхідна для забезпечення безпеки вакцин". На запитання автора, що це за вакцини, яким потрібна другий за ступенем небезпеки нейротоксин, ртуть, щоб зробити їх безпечними, відповіді не було.

17. Ртуть, використовувана у вакцинах, друга за ступенем токсичності після урану - радіоактивної речовини. Це нейротоксин, який може завдати шкоди всій нервовій системі дитини за короткий час.

18. Ртуть накопичується в жирі. У головному мозку, що складається в основному з жирових клітин, накопичується більша частина ртуті, будучи джерелом специфічних симптомів дітей-аутистів.

19. Ртуть, використовувана у вакцинах, це диетилртуть. Згідно інформації індійських лікарів, це промисловий токсин, і він у 1000 разів більш токсичний, ніж звичайна метилртуть.

20. Алюміній, присутній у вакцинах, робить ртуть у будь-якій формі в 100 разів більш токсичною.

21. Згідно незалежного дослідження, алюміній і формальдегід, присутні у вакцинах, можуть збільшувати токсичність ртуті в будь-якій формі в 1000 разів.

22. Згідно зі статтею про аутизм в "Тегелка", якщо розглядати ліміт ВООЗ для ртуті у воді, прищеплені отримують в 50000 разів більше ліміту. Ліміти встановлені, між іншим, для дорослих, а не для немовлят.

23. Аутизм в Індії з'явився найперше як  епідемія серед дітей. Згідно приватному дослідженню, проведеному лікарями в Нью-Делі, частота захворювання зросла з 1 на 500 осіб до 1 на 37. Лікарі Індії стверджують: "Ви можете зайти в будь-який клас будь-якої школи сьогодні, і там обов'язково побачите дитину-аутиста".

24. Аутизм - це стійка непрацездатність, що характеризується порушеннями фізичної, розумової та емоційної сфер дитини. Через аутизм дитина втрачає соціальний контакт. Він перешкоджає як фізичному, так і розумовому розвитку дитини. Він руйнує головний мозок, викликаючи серйозні проблеми з пам'яттю і увагою. Більшість симптомів, демонстрованих дітьми-аутистами, збігаються із симптомами отруєння важкими металами.

25. Згідно досліднику вакцин д-ру Гаррісу Култер, щеплення викликають у дітей схильність до статевих збочень та вчинення злочинів. Більшість шкільних перестрілок дітей у США були здійснені дітьми-аутистами. Щеплення можуть наносити більшу шкоду, ніж навіть конфіденційно визнає медична спільнота.

26. Діти-аутисти також страждають важкими розладами шлунково-кишкового тракту. Згідно д-ру Ендрю Вейкфілд, це відбувається з причини включення у вакцину вакцинного штаму - живого коревого вірусу у вакцині MMR (KПК - від паротиту, кору та краснухи). Майже всі діти стали повними аутистами після ін'єкції MMR. Відповідно до недавнього дослідження, КПК чинить несприятливий вплив на захисні властивості життєво важливих слизових оболонок. У дослідженні було поставлено під питання саму підставу спроби запобігти щепленнями паротиту і кору в дитячому віці.

27. DPT (АКДС - прим перекл.). Також викликає у дітей регрес у розвитку, що дає підставу вважати багатокомпонентні вакцини з живими вірусами найважливішою причиною аутизму. Якщо три живих віруси можуть заподіювати так багато шкоди, можна уявити, яку дію чинять сьогоднішні п'яти-і семикомпонентні вакцини на дітей (тут, ймовірно, описка. Автор має на увазі вакцину MMR, а у вакцині DPT немає живих вірусів -. Прим перекл. )

28. Ще до епідемії аутизму було добре відомо, що вакцини викликали епідемію раку в сучасному суспільстві. Як щеплення від натуральної віспи, так і оральна поліовакцина виготовляються із сиворотки крові мавпи. Ця сиворотка допомогла проникнути багатьом канцерогенним мавпячим вірусам, яких поки знайдено 60 (SV1 - SV60), в людську кров. Згідно з недавніми викриттями, ці віруси донині використовуються у вакцинах.

32. Живі поліовіруси, застосовувані в оральній полівакцині, стали причиною вакциноасоційованого паралітичного поліомієліту у більш ніж 125 000 дітей (до 2006 року), згідно даних лікарів Індійської медичної асоціації та організації "Джана Свасти Абхійан". ОПВ також спровокувала новий спалах поліомієліту як в Індії, так і в Африці. ОПВ заборонена в США та країнах Європи.

33. Вакцини містять сиворотку крові не тільки шимпанзе та інших мавп, але також і корів, свиней, курей, коней, і навіть людську сиворотку крові і тканини, витягнуті з абортованих ембріонів.

34. Смерті і стійка непрацездатність через щеплення - дуже поширене явище, і це добре відомо медичному співтовариству. Уряд забороняє лікарям розголошувати це і пов'язувати такі випадки зі щепленнями.

35. Багато лікарів стверджують, що хвороби в дитинстві потрібні для тренування імунної системи. Пригнічуючи ці хвороби, ми залишаємо імунну систему нерозвиненою, провокуючи появу різних аутоімунних розладів, таких як діабет і артрит, які сьогодні набули епідемічного характеру.

36. Вакцини пригнічують природний імунітет, і організм позбавляється своїх природних антитіл. Материнське молоко, таким чином, не містить природних антитіл і більше не може захищати дитину від захворювань.

37. Стимулюючи вироблення тільки гуморального імунітету, вакцини викликають дисбаланс у всій імунній системі, що призводить до загрозливого збільшення аутоімунних розладів. Це визнали самі імунологи.

38. У США поствакцинальні ускладнення реєструються, і уряд виплачує жертвам в якості компенсації мільйони доларів (за останніми справами в суді з вакцинними позовами могло бути отримано близько 200 мільйонів доларів США як компенсації за завдану шкоду). Уряд Індії просто відмовляється визнавати, що щеплення можуть призводити до смерті та стійкої непрацездатності.

39. Науково доведено, що вакцини не запобігають захворюванням. Вакцинами намагаються створити гуморальний імунітет, між тим як було встановлено, що імунітет формується на різних рівнях, як на гуморальному, так і на клітинному. Ми досі не маємо достатньо знань про імунну систему людини і, отже, не повинні втручатися в неї.

40. У США батьків інформують про можливість посвакцинальних ускладнень, для проведення вакцинації їх дітей від них береться згода. В Індії уряд запевняє населення за допомогою масованих рекламних кампаній, що щеплення абсолютно безпечні. Батькам, які відмовляються від вакцинації, погрожують "зверху".

41. СИСТЕМИ ЛІКУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ЩЕПЛЕНЬ, НЕ ІСНУЄ. Батькам доводиться бігати від однієї лікарні до іншої. Уряд робить вигляд, що не помічає цього, і відмовляється навіть визнавати зв'язок захворювань зі щепленнями. Спроби приватних лікарів по всьому світу лікувати дітей, постраждалих від щеплень, видаленням важких металів і токсинів з організму, викликали несхвалення і були задушені.

42. Провідні лікарі піддали сумніву ефективність навіть тих щеплень, які рекомендовані урядом Індії. Вакцина БЦЖ (від туберкульозу) широко випробовувалася в Індії ще з 1961 року і була визнана абсолютно неефективною. Оральна поліовакцина (ОПВ) викликає поліомієліт та інші неврологічні та шлунково-кишкові розлади у десятків тисяч індійських дітей. Щеплення від гепатиту B, введене недавно, взагалі не призначене для дітей, це щеплення від захворювання, що передається статевим шляхом, яке повинне призначатися тільки дорослим із безладними статевими зв'язками. Правцева сиворотка містить як алюміній, так і ртуть, а також правцевий анатоксин. Згідно із опитуванням, проведеним серед працівників системи охорони здоров'я США, самі лікарі уникають щеплення своїх дітей і родичів вакциною АКДП. Вакцина від кору є вакциною, яка регулярно викликає поствакцинальні ускладнення, і працівники охорони здоров'я, яких я опитував, хотіли б виключити її з календаря щеплень.

43. Педіатри в Індії вводять в практику сумнівні вакцини, проти яких виступають лікарі, політики і громадськість в країнах американського і європейського континентів. Вакцина від ротавірусу, вакцина від гемофільної інфекції, вакцина від ВПЛ і різні мультивакцини, що вводяться у використання без будь-якої перевірки, створені лише для того, щоб виробники вакцин і лікарі, які застосовують їх, отримали хороший дохід від їх реалізації. Їм плювати на медичну етику і долі дітей, які отримають ці щеплення. Проти вакцин, що містять наночастинки і віруси, а також генномодифікованих вакцин на основі рослин, виступають чесні лікарі в усьому світі.

44. За результатами різних незалежних досліджень, особливо голландського і останнього німецького, де порівнюються щеплені і нещеплені діти, встановлено, що щеплені діти схильні до астми, дерматиту, алергій, гіперактивності і пр.

45. Вакцинація, будучи масовою медичною програмою, яка приймається без заперечень, стає прекрасним пусковий майданчиком для біотероризму. Могутні країни можуть поширювати смертельні епідемії всього лише забруднюючи вакцини біологічними отруйними агентами. США передали дослідження вакцин відділу дослідження біотероризму під назвою Барда (Відділ поглибленого біомедичного дослідження та розвитку), який підпорядковується Пентагону. Попередження про це було направлене віце-президентом Міжнародної академії патології (IAR) у листі Генеральному директору Служби охорони здоров'я.

46. Як повідомляється, окрім "дослідження" вірусу натуральної віспи, Пентагон винайшов вакцину від пташиного грипу класу "засіб ураження" для використання в якості біологічної зброї.

47. Вакцини також використовувалися для забезпечення контролю над населенням. У багатьох азіатських країнах була використана партія правцевої сироватки для того, щоб жіноча половина населення стала нездатною до дітонародження. Це було зроблено шляхом введення гормону, який стимулюванням антитіл абортує плід на етапі його формування. В Індії неурядова організація "Сахель", яка бореться за права жінок, подала проти використання цих вакцин позов, що має суспільну значимість, коли був виявлений цей факт.

48. Ртуть, яка входить до складу вакцин, відома тим, що проникає в ендокринну систему і викликає безпліддя як у чоловіків, так і у жінок.

49. За допомогою нового Закону про охорону здоров'я, проект якого представлений, уряд Індії планує введення примусової вакцинації і загрожує противникам щеплень великими штрафами і тюремним ув'язненням. Це явно відбувається з ініціативи іноземних (читай - американських) вакцинних гігантів, які переводять свою базу в Індію, натрапивши на сильну опозицію в США і Європі. Уряд Індії планує розмістити "склад вакцин" в Ченнаї, де ці вакцинаторські мультинаціональні корпорації створюють свою базу. Це само по собі акт біотероризму, проти якого за іронією націлений законопроект.

50. Згідно Інституту медицини США, дослідження передбачуваного зв'язку між щепленнями і аутизмом проводитися не повинне. В останньому звіті про щеплення і аутизм Інституту медицини в 2004 році йдеться, що подальші дослідження з питання вакцинації приведуть до зворотних результатів: виявлення схильності ризику аутизму у деяких немовлят поставить під питання всю стратегію світової вакцинації, яка є основою програм імунізації і може призвести до загальної відмови від щеплень. Інститут медицини зробив висновок, що спроби виявити зв'язок між щепленнями і аутизмом "повинні бути зважені щодо користі, яку приносять нинішні програми вакцинації для всіх дітей". Що тут ще додати? Для увічнення ненаукової процедури потрібно приносити в жертву дітей?

Наведений вище список причин не остаточний.

Рух Життя - бережіть здоров'я своїх дітей!

ЯК ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЩЕПЛЕНЬ НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХhttp://vk.com/wall-31239753_34696


Wall | ВКонтакте »
ЯК ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЩЕПЛЕНЬ НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВ. Дуже просто! Ви маєте повне право відмовитися від щеплень. Ніяких лазівок тут і шукати не потрібно. За законом № 157ФЗ від 17.09.1998 всі мають право відмовитися від щеплень (стаття 5), а щеплення неповнолітнім проводяться тільки за згодою ... f3VqBaOHbM087ZMezt63qZu9IGcRg_xjuDEfGvcUTmYyb6jcfCjOGXilK1e1-ZECdEwRMo4kx9XdWJpaszRk6ydmyzlKGw=w150-h150f3VqBaOHbM087ZMezt63qZu9IGcRg_xjuDEfGvcUTmYyb6jcfCjOGXilK1e1-ZECdEwRMo4kx9XdWJpaszRk6ydmyzlKGw=w150-h150 favicons?domain=vk.comWall | VK » КАК ОТКАЗАТЬСЯ ОТ ПРИВИВОК НА ЗАКОННЫХ ОСНОВАНИЯХ. Очень просто! Вы имеете полное право отказаться от прививок. Никаких лазеек тут и искать не нужно. По закону № 157ФЗ от 17.09.1998 все имеют право отказаться от прививок (статья 5), а прививки несовершеннолетним проводятся только с согласия ... Тарас Носальський19: 44  https://plus.google.com/u/0/113963686223704054647/posts/WRuNs2nG5g2

Коментарі

Якщо від щеплень більше шкоди ніж користі, то з цим розбиратись треба..
-1

Юрко Антоняк, вы какой о странный тип после-советского человека, притворяетесь неграмотным славянином, банат, фольксдоче и ашкеназ из европейского зоопарка.

Разве вы не знаете о том, что наши мамы и папы могу отказаться от прививок своих детей, они размышляют и принимают решение, а вот в развитом обществе либерального индивида, индивиды либерализма не кормят детей грудью, а дают сосать пепси-колу и надевают в жару два гандона на голову, ....

Таки образом, проблема того что мамы и папы отказываются от ядовитых прививок врачей ашкеназов из концентрационных лагерей является проблемой славянской культуры и славянского рождения и воспитания детей, для банатов и фольксдойчей, для ашкеназов из германии это уже не проблема, это наслаждение и кайф либерального райх-райя, за которыый вы агитируете нас как полицай фашисткого павительства в Украине, с вопросом - кому служите, и за какую державу вам обидно ... за марс и луну или созвездие кассиопия в растопырке гневного креста андромеды, вас либерало-фашистов может понять только пьяная обезьяна шимпанзе из европейского зоопарка спидоносов и глазго-пуков.

Примечание автора: глазго-пуки - это так называемые в бытовом общении восточной украины очкарики, говорят так - ботаники, т.е. люди которые носят очки с детсва и являются больными близорукостью, ... глазко-пуки или глазго-пуки ...
+1

Зеленку пити пробували? Кажуть, помічне! ))))
Це питання про щеплення досить складне.
Так, є щеплення дітей від дуже небезпечних, навіть, смертельних захворювань як поліомієліта туберкульозу, столбняка, гепатиту В. Як матері врахувати ризик захворювання через відмови від щеплення?
Також, де-які хвороби передаються, тому це не особисте питання про щеплення проти них, воно стосується всіх у дитячому колективі.

Щодо статистики, діти без щеплень, можливо, не менше хвріють, але їхні батьки не приділяють увагу і не звертаються до лікаря, ось чому таке врапження.
Тобто, питання про необхідність щеплення - це не суто приватна справа батьків.

кору, краснухи, паротиту
+1

А прочитати матеріал Ви пробували!? Про абсолютну неефективність (а, значить, шкідливість) вакцинації від туберкульозу (БЦЖ)тощо. Про те, що забруднення навколишнього середовища - ніщо, у порівнянні зі шкодою, яку наносять організму щеплення, про епідемії аутизму, алергій, паралічів?
+1

Так, потрібні дослідження для порівняння рівнів ризику при щепленнях і без, також ставити питання про розробку безпечних вакцин та нові норми їхньої сертифікації. А не безвідповідально закликати "ЯК ВІДМОВИТИСЯ ВІД ЩЕПЛЕНЬ"
+1

Безпечних вакцин не буває. На жаль!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі