Блоги → Перегляд

Двухнєдєльнік розколу закінчився – дайошь месячнік!

Неділя, 15:26, 12.05.13

Рейтинг
5 0
Переглядів
1688

0
0

Закінчився двухнєдєльнік розколу України темою нашідєдиваєвалі. Бригада совкотролів славно попрацювала, заробила трохи бабла, але відпочивати їм не дадуть баблодавці - нову-стару тему підвинув костя затулений.

В севастопольській газеті повідомили, що костя розробляє новий проект двіжєнія в поддєржку рассєї (ніби вона вже кудись падає), а також України та Білорусії для созданія нового союзe цих трьох держав ( Казахстан кудись вже дів, хоча тайожний союз ще існує).

Затулений хоче тісно співпрацювати з ПРдонами та руцкім двіжєнієм Криму.

От совкотролі й будуть нажімать на ету тєму - скоро буде дана команда «Фас!», і накинуться пси отрабативать бабло, знову повитаскують з гнилих комодів смердючі ідеї чи то єдіной і нєділімой, чи то рацкава міра, чи новой імпері, чи нового союза. Нового нічого не придумають - секунд-хенд з півночі використовувавтимуть.

 

 

Коментарі

Попереджаю, все нижче сказане не відноситься до жодної діючої організації, але що поганого у ідеї єдності народів світу ? Спершу - єдність сх. слов'ян, далі всіх слов'ян, далі єдність Європи, єдність Пд-Сх. Азії, Цт. Азії, Близького Сходу, далі Євразійський союз ... (кілька кроків пропустив) і накінець-то єдина світова справедлива державність (не мультикультуралізм і глобалізм, а іменно справедлива держава).
+4

в тому, що то є черговий сплеск панславізму
який і раніше і зараз переслідує зовсім інші ідеї і цілі, ніж єдність народів
+2

Чомусь всі "єдності" які створтє Москва
відрізняються як матеріальною так і духовною злиденністю..
Затулений хоче тісно співпрацювати з ПРдонами та руцкім двіжєнієм Криму
=============
треба не забути -
скинути їх в одну і ту саму яму..
тут ось ще один муділо намалювався
http://www.unian.ua/news/570207-ofitser-chf-rf-zaklikae-rosiyu-zmusiti-ukrajinu-do-drujbi.html
Закінчився двухнєдєльнік розколу України темою нашідєдиваєвалі.

ще 22 червня будуть згадувати...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі