Блоги → Перегляд

2 помножити на 2? Більше, ніж 4!

Понеділок, 00:27, 26.10.09

Рейтинг
24 3
Переглядів
3111

0
0

У нашій родині є традиція – вітати одне одного з Днем народження в перші хвилини святкової дати. Всі зараз «сови», отже в 00.01 будити не доведеться.

Саме через таку звичку цього року з Днем народження мене почали вітати на день раніше, 24 жовтня. Коли у Савіка Шустера сказав «завтра мені 52», то вже йшла перша година 24-го. Тобто «завтра» - мало бути 25-те. Я так вважав. Але люди вирішили по-своєму –  що «завтра», це коли зранку проснувся.

За два дні я отримав від Вас сотні дзвінків,  смс, листів через сайт і дописів на форумах. На більшість відповів, але не на всі – просто немає фізичної можливості.

Отож через блог дякую Вам усім за привітання і теплі побажання. Ваші щирість, активна підтримка і впевненість у правильності обраного нами шляху – це важко переоцінити.

Вражає географія поздоровлень – з усіх областей, навіть з маленьких міст і сіл. Від людей, яких знаю особисто, і тих, з ким ніколи не зустрічався.

Згадаймо, коли у грудні утворювалася «Громадянська позиція», нас були десятки. Навесні – вже сотні. Сьогодні нас – тисячі. Повірте, це унікальне явище. Нічого подібного ми раніше не бачили. Ми справді будуємо «ГП» знизу догори, а не згори донизу.

Чому? А тому що формування осередків «ГП» відбувається без фінансування з центру. Ті, хто долучаються і стають поряд під прапором «ГП», – приходять не за грошима. Навпаки, вони самі надають організації свої власні ресурси. Хто які може – ідеї, концепції, проекти, приміщення, оргтехніку, автотранспорт, фінанси. Добровільно!

Люди об’єднуються у цілісну і активну спільноту за своїми переконаннями і цінностями – оце головне. У нас немає поділу по лінії Схід-Захід, чи за будь-якою іншою ознакою. Це теж дуже важливо. Ми всі з України. Ми всі – за Україну.

Ваші привітання дали мені особливі відчуття – наші голоси-струмочки з різних регіонів утворюють потужний потік. І проявляється синергетичний ефект, коли при множенні 2 на 2 отримуємо набагато більше, ніж 4.

Переконаний, ми з Вами робимо важливу і вірну справу. І я Вас з цим вітаю!

 

І від користувачів Політіко вже отримав поздоровлення, дякую вам!

Коментарі

http://politiko.com.ua/blogpost9364 - я вас тут вже вітав )
Бажаю Вам матеріального та духовного благополуччя на фоні повного здоров’я!
За два дні я отримав від Вас сотні дзвінків, смс, листів через сайт і дописів на ЙОГО форумах. На більшість відповів, але не на всі – просто немає фізичної можливості

Два "ентери" після передостанньім абзацем...

Анатолію Степановичу,це дійсно ВИ пишите чи якийсь співробітник в Вашого штабу?
+1

Олександре, в мене сьогодні день народження, я можу трохи і помилитись, ви мене зрозуміли? :)
+1

Чому ж Ви сидите за комп'ютером а не святкуєте разом із сім'єю? =)
0

Бо сайт мій взламали, так зараз дивлюсь, що там можна виправити! Халепа...
+1

Хм,а де Ваші спеціалісти із захисту інформації тощо?Ви хочете сказати що власноруч все виправляєте?
0

Олександре, стільки питаннь... звичайно ні, я дивлюсь зараз на наслідки і як швидко це можна виправити.
+1

1.Наслідки-потужний піар Вас та Вашого сайту =)
2.Як виправити-підняти останній бекап
3.Написати свої коментарі про цей випадок і поширити їх по всім усюдам =)
Це пише Гриценко.
Соціальна мережа "Політико" ще не стала в певній мірі ареною піарборотьби політтехнологів (може я й помиляюся).
Анатолію Степановичу, бажаю успіхів!
Бажаю більше спиратися на неурядовий третій сектор, з якого Ви і вийшли.
Бажаю досягнення цілей і хай президентську республіку в нас в Україні підтримує меншість. Але доцільність в обстоюванні інтересів цієї меншості безумовно потрібна, в цьому є певний сенс і логіка.
-2

Станіславе, дякую за побажання! не сказав би що президентську республіку підтримує меншість, просто різні форми її розмивають це поняття.
Ну, раз така справа, то і я вітаю.
Накатайте бекап і знову поставте останні статті. Чи у вас паролі вкрали?
+2

Дякую!
Сказали, що можна виправити, хоч трохи заспокоївся.
Невідомий користувач 02:21
0
Анатолий Степанович! На правах старшего по возрасту равно на 20 дней (у меня день рождения 5.10.1957г.), сердечно поздравляю с днем рождения!
Мы с Вами ровестники первого космического спутника. Космонавтика у нас молодая, а значит молоды и Вы.
Желаю крепкого здоровья и что бы сердце, как пламенный мотор, работало безперебойно, ведь политика это очень нервная и неблагодарная вещь.
+2

О, спасибо, Александр! Огромное вам спасибо!
Здоровья нескончаемого и успехов во всех делах! Как кадет кадету, хочу пожелать Вам здоровья для Ваших друзей!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.