Блоги → Перегляд

Майстри переведення стрілок

Вівторок, 11:27, 21.05.13

Рейтинг
9 0
Переглядів
2481

0
0

3344-4918967.jpg 

Всьо! ПРдони знайшли замовника побиття журналістів - апазіція. Навіть сам румун, який з дикою мордою кидався на журналістку, який був на мітингу ПРдонів,  в атаку на людей йшов під проводом керівника молодіжної ПРдонської організації заявив, що таки апазіція його найняла. Ось так!

А ще точніше буде трохи пізніше - то Юлька з-за грат папрасіла яво пабіть журналістов. А памагал єй прасіть главний свабодовєц.

Звичайно, ж і міліція, і всі слідчі, і всі суди прийдуть до висновку, що юний ПРдонівець до ПРдонів нікого відношення не має, а що він свабодовєц, і, єстествєнно, жертва обмана. І нікого не бив - журналістка сама бабахнулась на землю, спеціятєльно, що звинуватити чесного хлопчину. Його відпустять під розписку про невиїзд, а через деякий час знайдуть на дні Дніпра -  сам павєсілса і сдедал сєбє два контрольних вистрєла в голову. Щоб бува колись не розповів правду, хто його наймав 

 

Коментарі

А кгбістка германиха заявила, що самі опозиціонери замовили побиття журналістів.
«Я девушку как бы… я ее вообще не бил. Я просто рукой оттолкнул так, чтобы не было никаких лишних движений, никакого избиения не было, ни ее, ни ее товарища. Я лично сам видел, как эта барышня просто споткнулась и упала. Мы с ребятами как бы подбежали, обступили ее, чтобы ее масса людей не затоптала», - убеждает боевик.
Ганна Герман думає: чим більше буде брехати тим швидше їй повірять.
Так колись діяли німецькі комуністи - учителі Гебельса..
+3

У Пр фішка така:брехати,репетувати і перебивати співрозмовника...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі