Блоги → Перегляд

СБУ не знайшла в Україні жодного фашиста.

Вівторок, 21:39, 04.06.13

Рейтинг
9 0
Переглядів
3149

0
0

СБУ не знайшла в Україні жодного фашиста, однак навела низку фактів, які, на її думку, є проявами фашизму. 
Про це йдеться у відповіді СБУ на депутатське звернення нардепа Геннадія Москаля з проханням надати список фашистів в Україні, передає прес-служба нардепа.

«Повідомляємо, що згідно з Великою актуальною політичною енциклопедією (видана під загальною редакцією А.Белякова та О.Матвейчева) фашизм (італ. Fascismo, от fascio - пучок, зв'язка, об'єднання) - це загальна назва соціально-політичних рухів, ідеологій та державних режимів правоекстремістського спрямування, які відрізняє войовничий расизм, ксенофобія стосовно «чужих» національних і соціальних груп, шовінізм, котрий переходить у геноцид, містичний вождізм, культ тоталітарної держави та ін. У більш вузькому значенні, фашизм - ідейно-політична течія в Італії 1920-40-х рр., започаткована Б.Муссоліні», - йдеться у відповіді з СБУ.

На думку Служби безпеки України найбільш кричущими фактами фашизму в Україні є такі події (витяг з відповіді СБУ):

«Зокрема, у серпні 2012 року у м. Львові невідомими особами вночі було розбито вікна у будівлі колишньої синагоги та на стіні цеглою намальовано фашистську свастику. Водночас, у серпні 2012 року у с.Вербяж Воловецького району Закарпатської області було зафіксовано факт пошкодження пам'ятного знаку на честь переходу угорських племен через Карпатські гори, на якому фарбою було нанесені написи «Тут Україна», «Смерть мадярам» та хрести у формі фашистської свастики. У квітні цього року у м.Полтаві було пошкоджено пам'ятник Скорботної матері (встановлений на місці масового розстрілу євреїв) шляхом нанесення фашистських символів та написів ксенофобського характеру - «Негр - це мавпа», «Смерть жидам».

«Яке відношення мають наведені факти до фашизму - незрозуміло, адже це чіткі прояви ксенофобії та антисемітизму. Які, до речі, до сьогодні так і не розкриті. Тому Партії регіонів замість того, щоб зганяти всю міліцію на «антифашистські» мітинги, краще скерувати особовий склад правоохоронців на розкриття подібних злочинів.

Між іншим, жодної особи, яку можна б ідентифікувати, як фашиста, СБУ в своїй відповіді так і не вказала», - прокоментував Москаль.

Джерело: ЗІК

Коментарі

+5

СБУ, Сергію кантора солідна, важай бо нарвешся.
-6

-6

+3

Днєпровскій гєй-фашист апахмєлілса?
-5

На нєт і суда нєт)
"Антифашисти" розчаровані, бо якщо немає фашистів то і "анти" вже ніякі не "анти", а якесь "непонятно что".
+5

Ось ось- "анти" прибарати й вийде ПРдони-фашисти. Чому СБУ не помітила цього?
+1

А що таке націонал-фашисти?
-1

это Всыль.
Вот Збережан просто фашист, ты Захар-национал, а Васыль-национал-фашист, т.е. гибрид хортича и збережана.
так понятно??
+2

Щоб було зрозуміліше Сеогій - інтерпід...березник.
0

а если к васылю добавить ще збережанскую бабку , то будет Большая Национал-фашисткая Манда (фарион по русски)
+2

Тати не ображайся. Ну, помилився я. Інтерпідорювач - сиріч підкрикувач.
0

та ничо, я нормуль))
Казахская закалка на кумысе, сам знаешь))
+2

Ну Сергія і понесло)))
І все-таки, де регіонали побачили фашистів? Чи не у своїх рядах? Хай почистять свої ряди.
-2

ну, тепер вже побачили фашиста, навіть, депутата, та його німецького друга?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі