Блоги → Перегляд

Фільтруйте інформацію, панове журналісти!

П'ятниця, 10:23, 21.06.13

Рейтинг
5 0
Переглядів
3554

0
0
У цій статті згадуються

Ну скільки можна, панове журналісти! Невже так важко фільтрувати інформацію, що ви подаєте? Перевіряється ж елементарно. Так, я розумію, що інформація має бути подана своєчасно, і нема часу все ретельно перевірити - так вішайте ж спростування, якщо помилилися!

Нещодавно пробігла інформація про "музей Леніна в Києві". Новину передрукували: Історична Правда, UAPort, Сводка.net, Завтра, Киев Сегодня, Власти.нет, Газета.ua, нашкиев.ua і купа інших ресурсів. Мені здається, що я бачив цю новину і на деяких ніби серйозних ресурсах, але скріншотів не зробив, а зараз її там вже нема, тому називати не буду. Першоджерело знаходиться швидко - це журнал Україна, що позіціонує себе як "сайт суб'єктивної журналістики". Суб'єктивність легко перевірити новинами про "Патріархат українських церков" чи "нову хворобу Тимошенко в Качанівській колонії", мовчу вже за НЛО...

Жодного спростування новини я ще в мережі не бачив. І не побачу - українські ЗМІ перед читачами не вибачаються. На жаль.

Коментарі

А то что мужа Леси Оробец прижали по налогам она хочет раскрутить как политическое давление как это можно назвать?
+1

Pubym!
Так вони ж Вас чесно попередили, що є суб'єктивними, тобто не факт що будуть об'єктивними )))
0

Чесно попередили тільки автори, решта передрукувала, як звичайну новину.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі