Середа, 12:15, 26.06.13

Рейтинг
1 0
Переглядів
1802

0
0

Пам'ятаєте, як Аль Капоне знущався над людьми, вигадавши податок на життя? Мафія, яка називається "Партія регіонів", не сильно від нього відрізняється.

Верховна Рада Криму прийняла постанову, яка на голову не налазить за своєю абсурдністю. Кримські депутати вирішили здирати з простих людей податки за випас скота, а також за збір грибів, ягід і трав для продажу. За випас корови братимуть по 310 грн на рік, за випас вівці – 189 грн, ягняти – 148 грн. За кожен кілограм зібраних горіхів людей змусять платити по 8 грн, грибів – 6 грн, лікарських трав, природні запаси яких необмежені – 2 грн. Гадаю, ті, хто прийняв таке рішення, самі якоїсь трави обкурилися. Чи грибів не тих з’їли. Інакше не можу це пояснити.

Я сам у дитинстві збирав на Луганщині з братом Сашком шовковицю, яку ми продавали на базарчику по 30 копійок за стакан, чи малину. Це важка робота. Люди не від гарного життя дари лісу збирають, може й заробляють на цьому якусь копійчину, щоб вижити і сім'ю свою прогодувати. А регіонали, замість того, щоб дерти з людей останню шкіру, хай би краще припинили розтягувати задарма безцінні кримські земля і ліси

Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії

Коментарі

Податок слід збирати лише за один вид діяльності/бездіяльності - ШКІДНИЦТВО.
Тоді ПР буде ходити в трусах..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі