Блоги → Перегляд

Українська мова: червоний - то журба...

Неділя, 01:27, 30/06

Рейтинг
12 2
Переглядів
1774

0
0

Українська мова...Сьогодні цей скарб нації у спрвжній небезпеці! На Сході України, на Луганщині, ситуація склалася вкрай критична: немає жодної україномовної школи, відбувається підміна історії - виданвництва друкують псевдоісторіичні підручники за вказівкою влади; керівні органи вшановують іродів комуністичної доби, наче вони герої, а натомість справжні герої, ті, що стояли у витоків розбудови української державності - забуваються, або ще гірше - їх називають фашистами...Та чи знають вони хто такі фашисти і що то була за сила!?

В Луганську Українському академічному музично-драматичному театрові, незважаючи на бажання громадськості та акторської еліти, відмовилися дати ймення Бориса Грінченка - нашого першого Словника - назвавши його фашистом... 

Українці! Де ж розгубили ви свою завзятість? Чому керманичі ховаються за мандатами замість того, щоб утворювати єдину сильну національну еліту в українському парламенті??? Як далеко сховали ви свою совість і як низько понурили важкі голови долу?.. 

Українська мова...Наша калинова пісня, наш цвіт, наша душа помирає мученицькою смертю, а ми дивимося як їй у тіло вбивають цвяхи і мовчимо...мовчимо...мовчимо.

Гадаю, ті й подібні проблеми з мовою мають місце не лише на Луганщині, а по всіх містах, хоча на Сході вони вже "почервоніли", бо знаходяться у величезній небезпеці! Пригадуєте вірш-пісню Д. Павличка "Два кольри", де червоне у цього генія української поезії і політики - то любов? Так от сьогодні навпаки - червоний як символ небезпеки, страху перед незворотнім горем нації, став той яскравий колір для нашої мови.

Українці!

Врятуймо нашу мову! Говорімо нею!

Не даймо їй стати латинницею!

Слава Україні! 

Коментарі

Уж кто, кто а мы знаем ваших героев, строителей Украинской государственности - особенно кошкодав отличился! Как правило все ваши герои строили Украинскую государственность в сотрудничестве с оккупационными властям, уничтожая при этом русскоязычное население !Хочу напомнить забывчивой девушке националистке, что именно при Сталине, в советской школе, во всех без исключения, Украинский язык был обязательным предметом на всей территории УССР. Уровень вашего оболванивания современными национал фюрерами просто зашкаливает. Спуститесь с небес, украинизация русскоязычного населения на исконно русской земле Луганщины, впрочем как и на других исконно русских территориях обречена на провал, какие бы песни вы не пели на украинском языке !
-7

-6

-7

-5

pbsnte cdznte   13:33
+2

Нащадки Шарікових не переведуться ніколи. Збрехав Преєображенський, що видалив гіпоталамус у Поліграф Поліграфича.
Вихід один, кастрація до 5-го коліна, приклад Китаю.
+
Не звертайте уваги на всяких кацапо-фашистів.
А хто нам, русини заважає спілкуватися руською мовою, хоч і назвали її українською, що веселить ?

Будьте прикладом патріотизму, а не шароваршини !
-4

Олесю, так я ж Вас підтримав. А цифри по луганщині для Медведєва наводив, аби він там "посконную Великороссию" не шукав.
pbsnte cdznte   13:23
+2

Більше. Звідси і висновок.... .
+3
відомості про відсутність україномовних шкіл на Луганщині - брехня. Не експлуатуйте, в решті-решт, українську мову!

Це вам кажу я, україномовний харків'янин.
+5

Не велика й помилка.За офіційною статистикою, кількість дітей, що здобувають освіту в українськомовних школах/класах Луганська, за всі роки незалежності не перевищувала 13 відсотків, а по області – 40 (це при тому, що українців у Луганську 50%, а в області 58%. Зауваж, навіть до цієї статистики потрапили не лише школи, а й україномовні класи в російськомовних школах. А шодо шкіл, то з 63 в місті українських аж 3
+1
відомості про відсутність україномовних шкіл на Луганщині - брехня. Не експлуатуйте, в решті-решт, українську мову!

Це вам кажу я, україномовний харків'янин.
pbsnte cdznte   18:07
+3

Мову потрібно використовувати і експлатувати в повнеій мірі, а от спекулювати на мовних питаннях не бажано.
За ваших бандитских героев !!!
+6

Сергей МедведёвЁ! Такой проблемний! Рускоязічній но не руській? Полукровки та яничари - саме велике зло в Україні, бо імітує порядність, апахне тільки для мух... Ви чи не на оплаті?
pbsnte cdznte   19:30
+7

Це Ви до кого? До рафінованного манкурта звертаєтесь?! НЕ смішіть мене, а в тім може це жарт?
+3
Олесю, дякую за статтю.
Зауважу тільки, проблем з мовою немає, її не знищити, це показала історія.
Проблеми є з кримінальносовдепівською ідеологію і її споживачами, яких ще трохи є, але і це ми переживемо, повинні пережити і змести це лушпиння і цю шелупонь у помийну яму.
СЛАВА УКРАЇНІ!
+2

Дякую за Вашу думку і за відгук. Я знаю, що "мовне питання" - це провокація з боку влади задля внесення деструктивного елементу в суспільство, але все ж таки не всі українці розуміють це. Більшість населення є політично і юридично неграмотною, тому сприймають цю провокацію як дійсний розбрат між Лівим і Правим берегом Дніпра. Необхідно проводити межі люди велику просвітянську роботу, розтлумачувати історію, щоб, зрештою, вивести народ з цього кремезного політичного ярма.
Шановні відвідувачі! Я щиро дякую усім вам за ваші відгуки, коментарі, сперечання і запитання. Насправді ця довга дискусія показала і ще раз підтвердила, що "мовне питання", незважаючи на весь його пафос, натягнутий політиками, таки хвилює наше суспільство - як україномовне, так і російськомовне. І це дає мені надію, що поки Ви відгукуєтеся на подібні пости, поки триває жива бесіда, Україна має всі шанси бути сильної і незалежною! Я зі свого боку докладу максимум зусиль, щоб мій народ (громадяни України, незалежно від особистих вподобань) жив у мирі і гармонії зі справжньою патріотичною владою! Нехай цей пост втамує наші суперечки і змусить замислитися над тим, як вийти із сутінок руїни і довести державну гідність не тільки світові, а й власній індивідуальності!
+!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі