Блоги → Перегляд

Кадри рішають все! Який князь, така в державі грязь...

Субота, 11:59, 20.07.13

Рейтинг
3 0
Переглядів
2202

0
0

Кадрова підготовка в державі є державою майбутнього. Той набутий в СРСР позитив що зруйновано в 90-х роках дебілізується і розбещується, а замість професійності домінує підміна , блат, хабарництво і імітаційністю. Коли на захисті чергового блатного "проффессор" пояснює все за  свого аспіранта, то це вже межа блюзнірства. Коли сльозами і інтимом дівчата і молоді хінки роблять кар'єру, та навіть і хлопці... і не завжди у жінок, то про професійність можна казати в інших галузях, але не науки і освіти. Людей лякає сам факт приходу молоді в медицину, бо майже всі орієнтуються в якості сучасної освіти. Старі кадри вимирають, а молодь з блатних взагалі зводить розвиток на нівець. Професура і викладачі стали переважно збирачами податків з неуцтва. Рятує лише бажання частини студентства до самоосвіти, але то більше не правило, а виключення. Тому з вихованням маємо ще більші проблеми, бо в вихованні наочність прикладів впливає більше чим менторські нотації, емоційні пустопорохні промови...

Так подано питання за джерелом: 

Українські підлітки за рівнем насильства щодо один одного йдуть до європейського лідерства, пише у свіжому випуску видання Корреспондент. Експерти називають винними в дитячій агресії, серед іншого, пострадянську педагогічну систему.

Зокрема, видання пише про резонансний злочин в маріупольській школі № 43,де ученицю восьмого класу Валерію Соловйову протягом двох років тероризувала група дев'ятикласниця.

Нагадаємо, що коли мати одного з учнів випадково виявила в його мобільному телефоні відео, де група школярок загрожувала повісити Соловйову на власному шарфі, історія стала публічною. У соцмережах з'явилися групи підтримки Соловйової, Директор школи був звільнений, а міліція відкрила кримінальну справу.

Влада не приховує, що проблема насильства по відношенню до дітей у школах і навіть у дитячих садках стоїть особливо гостро. "Якщо в минулі роки я отримував одне-два таких звернення на місяць, то зараз 10-15", - Зазначив уповноважений з прав дитини Юрій Павленко. Причому потік скарг він пояснює не стільки зростанням числа інцидентів, скільки зростаючою в останні роки рішучістю співвітчизників заявляти про них.

Як зазначає видання, якщо в радянські роки, а також відразу після розпаду СРСР грубий тиск і приниження людської особистості, як правило,сходило кривдникам з рук - принижені й ображені не прагнули залучати до кричущих інцидентів уваги, - то тепер
українці більше не бажають мовчати.
На думку Павленка, чимала частка сучасних випадків прояву жорстокості і агресії полягає в моральних знущаннях і причіпках не тільки між підлітками, а й між вчителями та школярами. Україна, йдеться в статті, все ще не розлучилася зі старими педагогічними методами, і в школах часто про особистісне вихованні не замислюються.

Саме придушення особистості з боку педагогів та їх невисокий професійний рівень експерти називають серед особливих причин української підліткової агресивності.  У той час як на агресивних юних американців чи французів тисне в першу чергу світ комп'ютерних ігор і мережу в цілому, а також переобтяжене інформаційний простір.

У результаті, пише Корреспондент, за рівнем насильства підлітків по відношенню до їх одноліткам Україна посідає четверте місце в Європі після Росії, Албанії та Білорусі, йдеться в останньому дослідженні Всесвітньої організації охорони здоров'я.

У кінці рейтингу розташувалися Швеція, Норвегія, Фінляндія і Данія. Миролюбність скандинавських підлітків експерти пояснюють більш демократичними методами виховання в цих країнах, де свобода дітей не надто ущемляється дорослими, а також якістю освіти. Докладніше про те, чому в українських школах все частіше фіксуються випадки насильства і жорстокості, читайте в № 28 журналу Корреспондент від 19 липня
.

Приклад впливає краще чим сотня повчань...

photo_39520.jpg

Коментарі

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі