Субота, 15:11, 27.07.13

Рейтинг
1 0
Переглядів
2978

0
0

Днями був у Львові. Це чудове місто надихнуло мене на те, щоб оголосити рішення, яке зріло у мене досить давно.

Отже, в ефірі телеканалу ZIK я офіційно заявив про те, що у 2015 році буду балотуватися на посаду президента України. Пам'ятаєте, Віктор Цой співав: "Перемен, мы ждем перемен". Ось і наша країна потребує змін. Радикальних змін. У поняття "радикальні" я вкладаю не мордобої та погроми. Я, як лідер Радикальної партії, пропоную радикальні зміни в економіці, суспільному житті, політичних елітах. Я переконую людей, що альтернатива є. Ми не маємо на кожних виборах перетасовувати колоду морально застарілих і всім набридлих політиканів. Треба гнати їх в шию. А до влади має прийти молодь. Я саме очолюю таку команду молодих та ініціативних людей, разом ми в силах радикально змінити життя країни на краще. Коли ведучий у мене перепитав, чи не почулося йому, чи дійсно перед ним сидить майбутній кандидат президенти, я його поправив, сказавши, що перед ним сидить майбутній президент. Я йду, щоб перемагати.

Ваш Олег Ляшко

Коментарі

Извини простолюдина,мы типа как скота тут,но как бы не до конца ещё отупели.Смешно,если не было так грустно.
Радикально, але не треба...
12345 67890 16:22
+2
Олег, а что ты для людей сделал? Где результаты можно посмотреть?
Лозунги это хорошо! Только на них нынче не уедешь.

Приезжай в п.Угольщик, г.Макеевка. Разработаем совместный план по возрождению посёлка. Поможешь найти средства на модернизацию и восстановление дорог, развитие предпринимательства. Как раз успеешь до 2015 года. Я же буду снимать видео и показывать твои РЕАЛЬНЫЕ ДЕЛА. Да и люди сами начнут говорить.
Вот и будет тебе хорошая реклама! Готов?
Скажу як компетентний в питаннях оцінки профпридатності, малувато самокритики і недопрацьовано що до самоосвіти.
Гарний буде президент, коли його не видно, а якість життя і порядок говорять за нього.
Але не відмовлю навчити основам проективного управління і системного аналізу для оптимізації управлінських рішень.
Раціонально коли людина має самолюбство до рівня гордості за професійність а не липове "проофффесорске" звання і має право гордитися гарно виконаною роботою. Зарано мантію міряти як дівча, треба війскової доблесті досягти в поединках та управлінні.
я вот читаю коментаі цих бездар які пишуть під текстом сховавшись за монітором а чуть що і хвіст під себе тай в кущі! Ви спробуйте піти в Раду і сказати те що каже Ляшко проти провладної партії ГОЛУБИХ а тоді будете мурчати.. коні неосідлані.

знаєте Олеже скажу чесно трудно вам буде прорватися туди але як кажуть надія помирає останньою. Моліться Богу і вірте!
Удачі Вам!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі