Блоги → Перегляд

Український Інститут Приватного Будівництва. Даруємо будинки за успішне навчання.

Вівторок, 14:58, 06.08.13

Нещодавно був запущений новий мережевий навчальний проект Український Інститут Приватного Будівництва УІПБ – це прогресивний навчальний проект, який дає можливість не тільки здобути актуальні знання, але й отримати власне житло за успішне проходження навчальної програми. Проект реалізується консорціумом громадських та бізнес-організацій, об’єднаних спільною місією. Мотивом для організації проекту стало те незадоволення, яке є у бізнесу стосовно низької якості підготовки спеціалістів в українських ВУЗах. Не очікуючи на допомогу держави, бізнес вирішив самостійно розв’язати цю проблему - провідні практики зі сфери приватного будівництва та бізнес-консалтингу розробили цей навчальний проект, який враховує реальні потреб бізнесу та тенденцій розвитку галузі, відсікаючи все зайве.

Місія проекту це творення спільноти заможних професіоналів, об’єднаних спільною місією - реалізувати українську житлову революцію, забезпечивши українців високотехнологічним житлом, в якому довше зберігається здоров’я і комфортно для проживати.

Характерною рисою є те, що УІПБ не є учбовим закладом традиційного формату тобто програма не пропонує Вам диплом державного зразка, але гарантує актуальні для бізнесу знання, відсутність корупції при вступі і навчанні, практику на українських, європейських та американських підприємствах, можливість отримати власне житло в процесі навчання, а також пропозицію працевлаштування по завершенню навчання.

Навчальний графік в УІПБ є доволі гнучким, що дозволяє Вам самостійно обирати зручний для Вас час навчання та виконання завдань.

Окрім сучасних знань, гнучкості графіку і он-лайн навчання Інститут пропонує опціонний модуль під назвою «Власний будинок». Модуль «Власний будинок» це додатковий пакет навчально-практичних вправ, що фактично є бізнес-курсом і виконання якого дозволяє студентам по завершенню навчання в УІПБ отримати власне житло.

Модуль «Власне житло»  - це не дарунок житла «за просто так». Це бізнес-курс із реальними бізнес-завданнями, виконання яких дозволяє заробити власне житло протягом проходження навчального курсу. Виконання цих завдань не завжди є простим, проте є абсолютно реалістичним для всіх, хто має цілеспрямованість і терпіння.Модуль складається із теоретичних та практичних занять із систем та мереж публічної адвокації, публічної комунікації та маркетингових технологій.  

Про яке саме житло йде мова? Мова йде про ультрасучасні енергоефективні ергономічні житлові будинки, створені за канадською технологією. Площа житла, яке студенти отримають набравши 250.000 поінтів, складає 54 кв.м. Житло надається «з ремонтом», але без меблів та без побутової техніки. Житло може бути надано в будь-якому регіоні України, на вибір випускника УІПБ.

За виконання завдань модулю (проходження місій) студенти отримують бали (поінти) на свій особистий рахунок та відкривають нові рівні (левели). Загалом, щоб отримати по завершенню навчання власне житло, студентам за 5 років необхідно набрати 250.000 поінтів. Ми будемо працювати над тим, щоб розширити лінійку пропонованого житла в рамках модулю «Власне житло» і надати більше можливостей для вибору.

По завершенню навчання в УІПБ Ви отримаєте диплом випускника УІПБ та сертифікати від виробників комплектуючих та обладнання для сфери приватного будівництва. Пропозицію працевлаштування в партнерській мережі УІПБ отримають студенти, що захистять дипломну роботу та складуть фінальний іспит з оцінкою не нижче 80%. Це будуть пропозиції в партнерській мережі УІПБ на посади, відповідні здобутим в УІПБ спеціальностям із конкурентною заробітною платою.

Інофрмацію про вартість навчання і систему знижок можна дізнатись на сайті УІПБ. В рамках програми діє безпрецедентна система знижок і програма лояльності. Слід зазначити, що було  зарезервовано 100 місць для дітей-сиріт та дітей з неповних родин, які зможуть вступити і навчатися в УІПБ без сплати реєстраційного внеску.

І пам’ятайте – людина, що вміє готувати їсти, зможе себе прогодувати.

Людина, що вміє збудувати будинок, зможе забезпечити себе житлом.

  http://www.uipb.com.ua/

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі