Блоги → Перегляд

Россияне перенимают пиар-технологии украинских регионалов и коммунистов

Четвер, 18:10, 15.08.13

Рейтинг
3 0
Переглядів
2367

0
0

Как известно, во время парламентских выборов 2012 г. Партия регионов и КПУ использовали для агитации фотографии американской семьи и греческого острова. 

450x270.jpg

630x486.jpg

В 2013 г. у них появились последователи в российском городе Екатеринбурге, в котором проходят выборы мэра и городского совета. Кандидатом от партии власти "Единая Россия" выступает местный заместитель губернатора Яков Силин. Сообщество "Екатеринбург. Столица", пиарящие в соцсетах Facebook и "Вконтакте" одноименную программу господина Силина, опубликовали письмо его сторонницы Ани, 24 года: "Я внезапно заметила, что уже пару лет не боюсь гулять по ночному Екатеринбургу. Откуда-то появилась уверенность в том, что город безопасен, никто ко мне не пристанет и не изнасилует. Так здорово... Мало людей, горят фонари, свежо и безумно красиво. Особенно после дождя".  Текст проиллюстрировали фотографией актрисы Эмилии Кларк, исполняющей роль Дайенерис Таргариен в телесериале "Игра престолов". Естественно, фейковость письма была быстро обнаружена и высмеяна пользователями соцсетей.   

1376555507_698668_47.png

Администраторы сообщества "Екатеринбург. Столица" оправдываются, что просто пошутили. А вот отечественные регионалы и коммунисты, если мне не изменяет память, даже не извинились, что держат своих избирателей за лохов.

Коментарі

Що робити після майдану?
Пропонуємо замість ідеології боротьби ідеологію будівництва держави, яка об’єднає народ Сходу і Заходу, Півдня і Півночі у праці і зробить його щасливим і багатим.
Чому за десятиліття незалежності Україна опинилася на краю прірви?
Головна причина цього лиха в неефективності, неадекватності чинної податкової системи, в економічному занепаді держави. Податок на додану вартість (ПДВ) – це один із найкорупційніших податків.Податки не сприяють розвиткові економіки.
Що потрібно зробити, щоб вийти з цієї кризової ситуації?
Шлях для кардинального розв’язання проблеми пропонують автори: Кендюхов О. М., професор, д. е. н., голова Всеукраїнської спілки вчених-економістів (Донецьк); Перепічка Є. В., доцент, к. т. н. (Львів).
Ними пропонується система при якій усі податки ліквідуються, а тільки вводиться 4% податку на покупку які сплачує споживач. Впровадження запропонованої Нової економічної стратегії вигідне всім. Згідно із соцопитуванням, проведеним серед потенційних підприємців, більша частина готова, за вищенаведених умов – праці без податкового ярма, розпочати підприємницьку діяльність з випуску товарів широкого вжитку, а це додаткові мільйони робочих місць і насичення ринку українськими товарами, витіснивши китайський непотріб. Усе це сприятиме випуску засобів виробництва, на великих і середніх підприємствах.
Чому ніхто не реалізовує і не звертає уваги на ці ідеї, на ці програми? Згідно з еволюційним законом С. Н. Паркенсона, «чиновник множить підлеглих, але не суперників» і позбавляється від тих, хто розумніший за нього; «чиновники працюють один для другого», але не для народу.
Отже, ні влада, ні опозиція – ніхто Нову економічну стратегію реалізовувати не буде – це однозначно. Всі вони за природою партійної системи приречені на вічну боротьбу, а ми на будівництво держави і підняття добробуту народу.
Який тут вихід? Потрібно людей, які володіють новими ідеями, здатні до самоорганізації і праці у владі, об’єднати і створити команду, висунути свого кандидата у президенти і перемогти на наступних виборах усіх рівнів. Це і буде реалізація Нової економічної стратегії. Перемога цієї команди однозначна і неминуча, адже людям набридли: гризня, проти режимна боротьба, брехня…
Уже напрацьована програма, розроблена методологія перемоги на виборах будь-якого рівня. Створюється команда, здатна перебрати владу та впровадити Нову економічну стратегію в життя.
Запрошуємо до співпраці.
Ухвалено на зборах львів’ян, ініціативної групи НЕС, Громадської орг. «Борімося – поборемо!»
Член Управи ініціативна групи Нової економічної стратегії – Євген Перепічка, доцент, к.т.н., тел.0986164287.
Члени Громадської організації «Борімося – поборемо!»: Петро Шеремета, член-кореспондент УНГА, Почесний розвідник надр України; Андрій Гомзяк, журналіст; Володимир Шевчук, голова ГО «Борімося – поборемо!», головний інженер підприємства.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі