Блоги → Перегляд

Національна ідея

П'ятниця, 14:05, 17.04.09

Рейтинг
6 2
Переглядів
997

0
0

Україна мусить вибрати такий шлях розвитку за якого гарантовано всім громадянам динамічний розвиток і в першу чергу матеріального благополуччя і високого рівня освіти та культури. Кожен державний діяч мусть закликати громадян до самостійного аналізу та прийняття рішень щодо волевиявлення оцінюючи всі позитивні та негативні наслідки.

Державна політика має йти в руслі розвитку науки і техніки. Скільки за період незалежності в Україні Нобелівських лауреатів чи економічних та фінансових теоретиків (практиків) визнаних світом?

Чому немає державних програм якісного реформування інфраструктури закладів освіти, медицини, житлового забезпечення? Де реальна виробнича практика для молоді? Чому немає закону, який би зобовязував іноземні підприємства торгуючи на нашій території ділитися з державною технологіями?

Де державні програми археології в Єгипті, Месопотамії, Латинській Америці? Де українські "діскавері", "нешнл географік", "хісторі"? Де український Голлівуд?

Хто прирік нас бути шахтарями, сталеварами, водіями, трактористами, доярками. Хто відвів нам перше місце у ганебних світових показниках з поширення СНІДу, злочиності, проституції, корупції.

Хто за все це відповість?    

Коментарі

Україна не може нічого вибрати )).
Можуть це зробити тільки її громадяни, вони ж можуть примусити тих людей, що довели країну до цього стану за це відповісти. Але такі дії з боку суспільства зараз малоімовірні, занадто сильний ще в нас дух рабства у всіх його проявах...
Вольтер   14:53
0

Який дух рабства? Коли ти сьогодні ж приходиш на мітинг, а тебе менти дубинками; чи коли ти здаєш податковий звіт, а тобі трах***ть всі мозги; чи коли ти йдеш в поліклініку, а з тебе просять благодійний внесок; чи коли ти маєш ферму, а в тебе її відбирають рейдери! Репресивний апарат влади повинен зрозуміти, що гноблячи свій народ - вони в результаті їздять по світу де просять гроші, а з них всі сміються!!!
Згоден, ми всі хочемо жити добре і гідно в наші краіні, але це не робиться... на превеликій жаль...
я кажу так після того як до нас прийшла дєрьмократія і лібералізм оце усе і почалося і відповідати за це мають жиди, тут довго писати, але так воно і є
Идея? Может лучше перефразировать и сказать "Какая у нас нициональная цель?"
Так будет понятнее для народа, какую цель как нация, мы себе ставим?
Вольтер   18:08
-1

Згоден, спочатку потрібно визначитися з кінцевою станціює, а вже потім збирати гроші на квиток і вибирати транспорт.
бо ми сидимо по форумах замість роботу робити
Вольтер   18:16
0

Я виконую свою роботу. За сьогодні 2 контракти - це нормально для компанії. Тому маю час для філософії з цікавими людьми на дуже актуальні для всіх без винятку теми...
Згоден щодо всього, за виключенням СНІДу - надто це дискусійне питання, саме існування такого "вірусу".
Юрко Н.   21:40
0

Дискусійне питання? А я бачу хворих на СНІД людей надто часто!!!
Проблема насправді замовчується, ВІЛ-немов не існує, а насправді все гірше ніж здається на перший погляд. А ще гірше, що вірус піддається нищенню сучасними препаратами, принаймні заліковується хвороба непогано, АЛЕ на це потрібні гроші!!!!
0

Вибачте, те що ви кажете - це офіційна точка зору. Щороку на дослідження пов"язані зі СНІДом в світі витрачається 65 млрд. долл., а там де замішані великі гроші... словом, подивіться в пошуковиках іншу точку зору, яка стверджує, що СНІД - найбільша медична містифікація ХХ ст.
0
Демократы пусть за это и отвечают!
roman rhinka   01:24
0

які це такі демократи? структура промисловості України закладалась батьком народів Сталіним. А в держструктурах повно старих комуністів і комсомольців. Вони і близько коло демократії не стояли
Вольтер   12:25
0

Цілком згідний, що держапарат виконавчої влади - це КГБшний вишкіл. а резюме - прокурорські протоколи в сейфах. А топ-менеджмент - це в більшій мірі учасники ОПГ 90-х "нові українці". Да, а с них будеш сложно спросить!
-2
Відповідати буде той хто ставив підписи під протоколоми приватизації державного майна, хто візував аудит державного підприємства і затверджував план його санації, хто вносив "злочиний" законопроект в ВРУ і хто за нього голосував, хто підписував меморандум з МВФ і той хто розпоряджається земельним фондом України, той хто затверджує фінансовий план країни і вводить квоти на експорт відчизняних товарів, той хто зруйнував систему освіти і припиняє державне фінансування закладів культури і .т.д.
Анатолий Марущак: Хто за все це відповість?

1) НИКТО! т.к. в такое болото БЕЗответсвенности загнали новую страну с НЕЗАКОННЫМ даже названием, как раз ваши однодумци - НУНС! НУНС - основной обоснователь безответсвенности власти! и стимулятор разложения страны!
2) Выборный блок НУНС - ??? преступная химера! Где в Конституции записано будто бы фальшивые мелкие партии имеют право блокироваться и ТАК проходить во власть -?? Почему ваши мелкие преступные группировки оформились в партии и НЕЧЕСТНО идут на выборы самостоятельно, как делают партии - КПУ, Социалисты и др. -??
Вам в помощь, читайте наш блог, Николай Степанович
Цілком поділяю, п. Марущак ваше кредо, висловлене в дописі. Розвиток людини, а далі - суспільства, держави і т. ін. Індекс людського розвитку найважливіший індикатор за яким треба оцінювати діяльність влади. (А не ВВП ВНП, як такі, відірвані від людини).
Тільки у першій тезі варто було би поміняти місцями "матеріальне" і "культурне" і додати б духовне.
Безкультурне і бездуховне суспільство не може бути матеріально благополучним. Таке суспільство приречене на деградацію і загибель.
0

Прошу адмінів видалити один з двох моїх дописів. Якийсь "глюк" на сайті
Цілком поділяю, п. Марущак ваше кредо, висловлене в дописі. Розвиток людини, а далі - суспільства, держави і т. ін. Індекс людського розвитку найважливіший індикатор за яким треба оцінювати діяльність влади. (А не ВВП ВНП, як такі, відірвані від людини).
Тільки у першій тезі варто було би поміняти місцями "матеріальне" і "культурне" і додати б духовне.
Безкультурне і бездуховне суспільство не може бути матеріально благополучним. Таке суспільство приречене на деградацію і загибель.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі