Блоги → Перегляд

Націоналізм як стратегія виживання в глобалізованому світі

Середа, 23:54, 18.09.13

Рейтинг
19 0
Переглядів
5213

0
0

MPqqsDlsxZvkdsaoskN9LVquZOPmxRsbU-5Zk8RuhO4bRtf3ki8TbBowIg97GlNpWVYjOHHqMRzIrbyhuxM7HmcfR9aVIzb4jWXeEoKI1lk_cvy_8IQGnv1f

“Час націоналізму. Стратегія виживання в глобалізованому світі” Віктора Тимченка – книга про підвалини і перспективи націоналістичних рухів у світі – написана українською мовою, але не лише для українського читача.

Демографічний вибух у країнах Півдня призвів до драматичних наслідків для європейської „фаустівської“ цивілізації.

На цьому тлі постають націоналістичні рухи, котрі протистоять імперським мультикультурним експериментам.

На фактах, простою мовою і з неабиякою логікою автор доводить, що всі мультикультурні проекти історично приречені, а майбутнє належить націоналізмові.

Віктор Тимченко проводить межу між націоналізмом і шовінізмом, сильними і слабкими націями, називає союзників і противників націоналістів у їхній боротьбі, а також не обходить гострі питання радикалізму і тероризму. Автор аналізує витоки ідеології глобалізму, її роль у знищенні націй, показує, які шляхи виходу з кризи є в народів.

Стиль автора – гостропубліцистичний і афористичний, часто – провокативний, не залишить байдужим нікого із читачів.

Книга дасть поживу для роздумів і тим читачам, котрі завжди були твердо переконані в хибності націоналістичного світогляду.

Авторська презентація книги, організована громадським об’єднанням “Небайдужі”, відбулася 17 вересня 2013 року у приміщенні Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки (читальний зал) за адресою: м. Львів, просп. Шевченка, 13.

10mu7leH9o0605QJSYJOWoko_ErhKLAzeCT-Q1Gb_nHJmfB7u81r5-jj042MeuBwVrk1Gx2AOcrbNbKbpzFRAjYz71r-UvjvOzYQ__2pssTCp6Pde2-iAljf

Львівські науковці, політики, громадські діячі з великим зацікавленням вислухали розповідь Віктора Тимченка про книжку та його відповіді на численні запитання учасників.

Ярослав Сватко, видавець, громадський діяч: “Щиро дякую авторові за книгу. Маю можливість порівняти, готуючи до друку книгу Сергія Квіта про Дмитра Донцова. Це саме те, що зараз є потрібним і гостро актуальним – націоналізм крізь призму європейського досвіду, але й з урахуванням східноєвропейських і українських реалій.”

xaWkMuiGay1wcTOI0rcqO-N4JguohCEzwTKRds6QpFpA53rS1LMsOPo_d4qVEI20wOStJJHKA2cxc-7MYgDJOWR4fPvq2FjZ77nLZhXr8mBGYGKjY8Kb67XP

Юрко Антоняк, модератор презентації: “Нам не бракує публікацій та книжкових видань на тему ідеології та політичної практики націоналізму як в історичному, так і в актуальному аспекті. Презентоване видання відрізняється свіжістю бачення проблеми, актуальністю, а часом навіть парадоксальністю паралелей та порівнянь, простою, зрозумілою та афористичною мовою. Це, безперечно, український погляд на проблему, але погляд збоку, зсередини об’єднаної Європи. Інтелектуальна мужність, беззаперечний публіцистичний талант автора забезпечать успіх видання серед читачів.”

GZoQBVK9gMkNK8VJ-6lYjFSWqGc7IDJkQpUrIZjeDjh4Cc5mQxoZ9N6kuD58g0WbLCqwdLUbi62a1OZDZDw-GyFnSi5Fob0d21ScYHRlkaDtkZgOZrYKcMn9OQ

Галина Панів, член Європейської асоціації психологів: “"Час націоналізму. Стратегія виживання в глобалізованому світі" Віктора Тимченка дуже актуальна книга. Мене вразив високий рівень психологічної зрілості автора, здатність співпереживати не лише українцям, а й іншим народам, його моральне розуміння поєднання частини і цілого, окремої нації в сім'ї народів світу, відсутність страху назвати речі своїми іменами. Дякую організаторам.”

So6Qyi3pC2pctzf7eKIQOGKxx4ZhdWh4TrCSoDv4zOfflWStd9Qt61cflGMg8N15X1geCtNZx3ZOryRPUrB7qlsUciAOo90ut2vcuiSHsHHyXtYyFWWusGt0NQ


Довідка:

fnjvHzQ2XZyxNYYrkIaFsQm5cJb70tp6ar6kR06v_WfblaOwZxVsRGHTczfFM0TLPl9XeFYQhcfva4YOO0gksrV5r5h-kMH36xN6Nxm0Fv5c-cyCi-OMm5D4

Віктор Тимченко народився в Україні. Закінчив Київський університет ім. Тараса Шевченка, за фахом – журналіст. 1990 року переїхав до Німеччини – на батьківщину дружини. Працював на радіостанції “Німецька хвиля”. У Берліні, Гамбургу і Мюнхені видав кілька книг політичної аналітики. Член Спілки письменників Німеччини.

Світлини Андрія Роя

Докладний фотозвіт: 

https://www.facebook.com/jurko.antonjak/media_set?set=a.640470862659290.100000891466063&type=3

Придбати книжку можна: 
- у Львові: Українська книгарня (НТШ) на проспекті Шевченка;
- у Києві: Спілка журналістів, вул. Хрещатик, 10 або книгарня видавництва "Преса України" на проспекті Перемоги, 50, ст. метро Шулявська;

- щодо доставки почтою звертатися: [email protected]

Коментарі

+7

Сірожа, а ти мені нагадуєш шо то сєвєрноє... І шо з того? :)
+8

Моржовий?
soloha .   00:15
+7

Сірожу крім ярликів ні на шо не стає ((((
+7

А чого від нього хотіти - чудь убогая! ))))
-8

+8

Чудь нічим не гірша від будь-кого іншого. А це - чудь, карнєй нє помнящая! ))))
-7

-8

-8

+9

Дніпровець древні корні? Ну так якщо на то пішли і підем вглиб століть то всі ми африканці;)
Пане Юрко, де можна придбати чи як замовити?
+9

У Львові - в Українській книгарні (НТШ) на пр. Шевченка, щодо Києва - запитаю в автора.
+9

інших варіянтів не передбачається? чи крім Львова вона протипоказана?
Об Лом   09:57
+11

Юрко Антоняк 08:11 - Запитайте будьласка скільки коштує якщо предбати з послугою пошти?
+9

Зазвичай такі речі можна знайти в книгарні "Є".
+9

Оскільки в наші часи книги продаються повільно, не завадило б, розповідаючи про книжку, вказувати видавництво, де, зазвичай, зберігається частина накладу. Віднайти в інтернеті контактні дані неважко.
Кожне видавництво радо надішле вам книжки бандероллю з післяплатою.
+8

Видавцем накладу є Державне видавництво "Преса України". Презентації крім Львова відбулися в Києві, Чернігові, Харкові та Івано-Франківську.
+8

Придбати книжку можна:
- у Львові: Українська книгарня (НТШ) на тпроспекті Шевченка;
- у Києві: Спілка журналістів, вул. Хрещатик, 10 або книгарня видавництва "Преса України" на проспекті Перемоги, 50, ст. метро Шулявська;

- щодо доставки почтою звертатися: [email protected]
+2

Книжку отримав, вже вивчаю. Дякую за інфу
+1

:)
Об Лом   09:59
+8

Сергей Днепровец 08:44 - Ну так идеи же сами не ходят. Либо дети должны идти к Антоняку, либо он к ним.
+10

а чому обговорюється лише Антоняк, а не його інфа? оффтопік, панове
-10

-9

-9

+10

А чим погане "Возрождєніє"? Написано жвавим оптимістичним кроком.
-7

+6
Нацыоналізм - це добре. Однак в мене інше питання: чому головна українська націоналістична партія Свобода попала під контроль рекетирів??? чи шанована мною львівська газета Експресс бреше?http://censor.net.ua/resonance/253813/grosh_tyagniboka3_hazyan_part_svoboda
Га, шановні націоналісти ,що скажете?
+1

Все перевіряється практикою. Націоналізм "Свободи" - теж.
Націоналізм дуже широке поняття, від поміркованого, культурного, цивільного до етнічного, тощо. Про який націоналізм йдеться? Мультикультуралізм є німецький, де його принизлово називають multuculti до канадського і американського мультикультуралізму, який прошитий в коді держави, знизу до верху.
+2

Прочитайте книжку - зрозумієте! ))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі