Блоги → Перегляд

Про Вовку промовка... чи знову про мову - від експерта

Четвер, 13:35, 19.09.13

Рейтинг
5 0
Переглядів
2832

0
0
У цій статті згадуються

ВВП, це не тільки поняття валового продукту, як показник економіки, а і "амператар всея"... "забиратель земель" и радетель "русскага народа".
Закривши роботу центрів фінансування підривної діяльності в РФ, впорядкувавши фінансування партій і виборів, ми знаємо факти фінансування підривної діяльності в Україні. То зрозуміло, що то по братськи, а не по чесному. От і сексоти, волонтери і придурки виконують роль прислуги...

 

639675701042.jpg

З питань мови та двомовності. Полум'яні серця українців мають волю і наснагу.

0aOLz.jpg

 З мотиву теми.

1. 68% - Українці переважно двомовні, а тому їм якою мовою спілкуватися, не завжди так принципово, як російсткомовному українофобу.


2. Укоаїнці і україномовні росіяни (до 9%) не конфліктують, бо не перечіпляються через непорозуміння.

3. Українофоби виховані в імперсському дусі окупанта і великороського шовініста (2%) не міняють своїх думок і продовжують конфлікт при підтримці інформаційної війни на державному рівнф, через Маркових і Табачників, хоч ні один а ні другий сорт ти пу Кернеса і Добкіна не є втіленям морального взірця.

4. До проблеми ще звичка для міжетнічного користування - російськомовність (7%), так і присутність мігрантів з РФ і СНГ російськомовних кавказців, узбеків, казахів...

5. Потужна хоть і малочислена община еврейства веде свою кампанію протидії українцям в відрожені національної держави з національним самоуправлінням (9%). Хто платить, той і музику замовляє. В це залучають усіх російськомовних, хто має особисту проблему - незнання державної мови.
Тут багато таких юдофобів, що в цій програмі "руськомовності" задіяні, навіть не підозрюючи того.

6. Українофоби і олігархоімперіалісти у владі - вороги української державності і української культури, мови, історії, економіки, добробуту народу... (1,8%).  Навіть двомовність на рівні Табачника чи азіровського сорвника суті не міняє. Процент незначний, але помножений на владу і гроші...

narodna.in_.ua__0.jpg

Як ми бачимо, що все базується на особистій проблемності суб'єкта. Коли воно у владі, то відповідно і проблемність збільшується. А це чи запрограмована батьками і оточенням дитина, чи вже сформована особа, що не вчила мову за тих обставин що надавали можливість, а він нею не скористався. Є ще категорія двомовних, але найманців, чи сексотів.
Тема не нова, але прозора і зрозуміла для простої людини. Так що "не лохмать бабушку" (Задорнов), "не смішіть мої капці" (Одеса), "Не лапай маузера" (Більшовик), "Не крути чуба" (Українці), "Не ліпи горбатого" (сленгове)....

Тож немає проблеми, що має інерційність та протистояння постімперської 5-колони з волонтерськими сексотами з "патеряных".
Є мораль, - не шкодити проблемному, бо то аморально. Та тут на Політико і не таке бачили...

Українська мова жива і буденна, бо є спілкування і є розуміння Все на часі...

0_528fd_2ba65da3_XL

 DSC_2559.jpg

Прийдуть нові покоління,
І в рідному краї
Запанує мова й воля
Як у тому раю...

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі