Блоги → Перегляд

Алгоритм системно-організаційноі діяльності в державотворенні і державному управлінні. Що будуємо?

П'ятниця, 19:35, 27.09.13

Рейтинг
3 0
Переглядів
1731

0
0

Продовження: http://politiko.ua/blogpost98922

Є перший етап в системно-організаційної діяльності. Це є єтап аналізу проблеми, яу кажуть - одна на всіх... Чи тобто, - чого в системі самоврядності держави  недостає, чи що заважає. Саме через броунівський рух в різних напрямках дезорганізує і заважає порозумінню та спільній діяльності за для досягнення загальних  умов мирного співіснування громади. Провокативні "незгодні" - переважно російскькомовні громадяни, що хочуть жити в Україні і відтворити великороську українофобську гегемонію, нехтуючи проблемами впрорядкування життя по критеріям соціальної справедливості і налагодження міжетнічного спілкування, створення координованої народної влади, захистити народ від монополії антинародної влади існуючої на корупційних засадах "партії владиі сім'ї". Який лад, як його то розуміють різні громадяни...

Поглянеш на уподобання, то видно і кам'яний вік з сімейно-племінним ладом, і феодалізм з монархією, церквою замість виборної демократії і утопії типу анархії, лібералізму, нетократії і іншихсурхикових уявлень з неможивих поєднань типу "ліберальна диктатура" чи "комуністичний олігархат" совкового взірця..., що по суті було госкапіталізм в поєднанні з неофеодалізмом на селі. Та немає вороття. Скільки можна дурити. Соціалізму, з яким народ погоджується нхто в очі не бачив... Те що ми живемо в олігархоімперіалізмі і суржиковому феодалкапіталізмі мало хто сумнівається чи просто не розбирається. Про політекономічну нинішніх студентів та молодих фахівців бере сумнів...

Соціалізм, теж настіільки по різному бачуть, що навіть визначень точних ніхто не робе... Я глядав профілі соціалісті в на політико. Так там такого, що і не второпаєш... А головне, - заявлено соціалізм, а в мізках його і не ночувало...

То хто який соціалізм хоче?.... І хто що під тим має як мету... Пропоную розглянути хоча би як приклад...

Цікаво, а чи домовляться на політико соціалісти про конкретний простенький. надійний, для усіх справедливий такий маленький український (не по етнічним ознакам, а для народу держави Україн.

От і пропоную використати СОД-аналіз та СОД-проектування з управлінням для такого спрямування спільної нашої діяльності. І метод перевіримо, а може і справу налагодимо...

Нагадаємо структуру алгоритму системно-організаційної діяльності - СОД-алгоритм:

АЛГОРИТМ СИСТЕМНО-ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Саморух матерії та інформації в просторі і часі, як последовність функцій:

СОД: 1. Проблема

Проблема (П) - об'єкт діяльності побуджуючого характеру - незадоволений попит чи нереалізовані потреби (недолік чи відсутність, надлишок чи наявність чогось).

В природі - потенціал чи свобода дії сил саморуху материи.

Усвідомлення чи формулювання проблеми - Идея.
Саме згубне для ідеї – її підміна!

Ідеї та алгоритм СОД формують організаційну діяльність людини. 

СОД: 2. Задача

Задача (Зд)
- краєві (граничні) умови задачі - критерії рішення.

Самоорганізація в природі – критерії та умови саморуху матерії за механизмами її взаємодії в просторі і часі.

Оптимально визначені умови задачі – критерії її рішення!

СОД: 3. Модель


Модель (М)
 - версія чи варіант оптимального рішення Проблеми. 

В Природі - реалізуємість саморуху матерії. Закони Природи - принцип функціонального детермінізму та системності Світобудови.

Закон не терпить виключень! Людські недоліки заважають оптимальним рішенням, чи то некомпетентність чи то зловживання!

СОД: 4. Забезпечення

Забезпечення (Зб
) - інформаційне, методичне, програмне, процесорне чи кадрове, ресурснне (енергія, матерія, простір та час, функціоналізм механізмів взаємодій) та інше.

В Природі - повнота та самодостатність кількісного та якісного проявлення системності світу.

Точка опори для системності Світу!

СОД: 5. Управління

Управління (У)
– виконавче, тактичне, координаційне, адміністративне.

В Природі – гармонічна узгодженість функцій!

Ціль управління – не проблема, проблема – не ціль! Підміна ідеі цілями цінністної орієнтації вибору суб'єкта управління породжуют нові більші проблеми.

СОД: 6. Виконання

Виконання (В)
- процес виробництва продукта (товара, послуг) для задоволення потреб.

В Природі – нейтралізуюче чи протистояння Проблемі спрямований рух матерії, виконавчих сил та процесів.

Проявленість системності Світу – спрямований рух матерії! Компетенція і наявність засобів та ресурсів керованих фахівців і техніки.

СОД: 7. Споживання

Споживання (С)
- процес руху та використання чи застосування продукту діяльності всього порядку СОД користувачем.

В Природі Споживання проявляє функції переходу объектів в новий змінений стан, чи то стан стабілізації чи породжує новий процес СОД.

Неадекватність продукта чи побічні продукти - нові проблеми котрі поки домінують в виробництві людини.

Держава є складна поліциклічна система (дивітся матеріали СИСТЕМОЛОГІЯ).

В значній кількості публікацій через нефахове використання "модних", "популярних" понять не за змістом і предметністю, фальшується саме методологія і сама системологія. Тож спробуємо знайти порозуміння в основних питаннях та за основними повсякденними завданнями нашого життя. Бо народ є суб'єктом влади в державі, а поступаємося обраним "народним слугам" в їх неправомірних діях і грабунку народу... 

Коментарі

Георг Крук, зачем вам замысловатый анализ, если его результат заранее известен, что бы подтврдить факт того, что анализ правильный, этим занимаются теоретики, наслаждаются анализами.
Вы уже?.... А почему вы за всех... Сначала за себя отчитайтесЬ... прежде чем других вычитывать... Вы как пионер Вооочка на все вопросы учителя тянете руку, а ответа не знаете...
Не лишайте удовольствия людей почитать и задуматся...
А что, Серж, главное отличает социализ от того что было и что небыло, но именно о социализме...
Что главное в определении...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі