Блоги → Перегляд

"Відкритий доступ" у Києві: "бомжі", "гопніки", димові шашки та бомба

Субота, 14:20, 28.09.13

Рейтинг
4 0
Переглядів
1659

0
0

Саме за таким сценарієм сьогодні увечері у Києві проходила акція зриву показу документального фільму-альманаху «Відкритий доступ» з нагоди Міжнародного дня Права Знати.

9971592155_8e9db32075_z.jpg

Провокація почалась із того, що ще перед показом зал Кінопанорами окупували безхатченки з бейджами від якогось міфічного "Майдану" (з координаторами), розпиваючи прямо в залі спиртне і розкурюючи, спочатку цигарки, а потім і димові шашки. Зала наповнилась димом, спільними зусиллями організаторів неочікуваних гостей вдалось спровадити.

9971732423_fa9e97744e_z.jpg

Показ фільму затримали на годину для провітрювання. За словами організаторів, це уже звична справа - покази намагались зірвати у Черкасах, Миколаєві, Донецьку, Одесі, Сімферополі, Севастополі та інших містах.

9971619774_960f6ccb3b_z.jpg


9971606065_5d036145ec_z.jpg


Фільм-альманах складається з 5 новел: «Межигір'я», «Афганець», «Школа», «Дім з химерами», «У кутку». Повністю вдалось переглянути лише 4. Далі у залі ввімкнули світло і повідомили про замінування, адміністрація попросила всіх на вихід. Заплановану постдискусію за участю авторів та організаторів проекту також не вдалось провести.Кульмінацією п'ятничного вечора став приїзд вибутехнічної лабораторії для перевірки зали на наявність бомби.

Довідково:

Події зображені в альманасі розгортаються після вступу в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», за ухвалення закону впродовж кількох років боролися громадські організації, журналісти та експерти.

«Відкритий доступ» - це хроніки становлення громадянського суспільства, але також історії з життя самих героїв. Вони живуть у різних регіонах України, їх цінності та переконання різняться, вони не знайомі одне з одним, єдине, що їх об'єднує - активна громадянська позиція.

Джерело : Громадський Простір

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі