Блоги → Перегляд

Сіонізм на службі в "руского нацизма" в Україні

Субота, 14:54, 28.09.13

Рейтинг
22 2
Переглядів
3096

0
0
У цій статті згадуються

Народний депутат України кількох скликань, позафракційний Олесь Доній видається дуже правим і надзвичайно точним у визначенні ідеології запроваджуваної гуманітарної політики чинного антиукраїнського режиму. Він називає її "рускім нацизмом". Але справедливо говорячи про це "А", слід казати і "Б".

Хіба не видно, хто є одними з найбільш запеклих і затятих, оскаженілих носіїв цієї зарази в Україні та ревними організаторами й запроваджувачами антиукраїнської політики у життя? Зрозуміло, що злочинність не може і не має національності, але ж кожен окремий злочинець - таки має!

Хто керує міносвіти? Хто стоїть за демонтажем пам'ятної дошки Юрію Шевельову? Хто узурпує трагедію Бабиного Яру? Хто возвеличує свою національність над іншими на берегах Дніпра у вигляді двадцятиповерхової "Менори"? Хто скаржиться ФІФА на "неонацистські" гасла та банери на "Львів - Арені", позбавляючи стадіон права проведення міжнародних матчів за участю української збірної на 5 років? Хто заносить червоно-чорний прапор ОУН, а також Бандеру та Шухевича в перелік заборонених фашистських символів? Хто взагалі вважає всіх героїв національно-визвальних змагань гітлерівськими поплічниками-юдофобами?

Так от складовою частиною руского нацизма в Україні є сіонізм, який зараз набув нечуваного розквіту. Його носії - євреї-українофоби - вірні слуги руского міра. Можна, звісно, все це не помічати і робити вигляд, що нічого такого не відбувається, але від правди не втечеш. Тож не варто самообманюватися чи сором'язливо відводити від наявної проблеми очі. Спочатку треба визнати її, а потім подумати, що з нею робити.

Фашизм в Україні відродився точнісінько за Черчилем - у вигляді "антифашизму". В даному випадку проросійського. А його вірними солдатами стали євреї-українофоби. Ні, я не узагальнюю. Лишень констатую факти. Я ж не кажу, що всі євреї - українофоби. Боже збережи. Але хіба хтось може назвати по іншому таких як, приміром, Добкін, Кернес, Ройтман? От я і маю на увазі конкретних осіб, що внесли свій неоцінений внесок в насаджування "руского нацизму" в Україні.

На превеликий жаль, мусимо констатувати факт, що далеко не кожен єврей в Україні такий як Зісельс чи Фішбейн. В основному навпаки, трапляються ройтмани, рабиновичі, табачники. А шкода. Дуже...

Коментарі

+! Діагноз точний!
-6

-1

Потап - больной на голову
-4

Антоняк - пойди сдай тест на гаплогруппу ...
результат тебя очень удивит ... однако ты сможешь с полной уверенностью идти обрезаться и подавать заявку на гражданство страны "Молока и Мёда"
+3

А ти точно не обрізаний рус? Твій нік це РУ_СС. Тобто сіоніст семіт? чи руськмий фашист... А чом ти портрет свій нее покажеш? Може тобе і на гаплогрупу не треба тестувати, бо фес все видає.

Стаття піднімає питанння не руського міра, а РЯЖЕНОГО В РУЬКМІР СІОНІЗМУ - РОСІЙСЬКОМОВНИЙ ЕВРЕЙСЬКИЙ ФАШИЗМ.
Два чоботи - пара! Колись Гітлер зі Сталіним теж світ ділили!
-4

Коцюруба ?
а вы чей делите мир? их мир?
+2

Всі полченські слабабаки
Розвішують ярлики,
Ряжені в чужі одежі,
Забрехалися без межі.
Руськамона новодєл,
Творять жуткий бєспредел...
Руськая історія,
Москальська факторія.
Пишуть нас як малороси,
Окупанти і барбоси.
Вассали баскака,
Вільного казака.
Пишуть нам історію,
Як свою теорію.

Славні люди українці,
Не москальскі різночинці.
Козаки по роду,
Бережуть породу.
Тож не дали москалям,
Русью прозиватися,
Бо единая вона,
Годі в дурнів гратися.
Россія не Русь не КРАЙ
Цельная імперія,
А імперія не рай,
А фантом, - містерія.
Сіонізм стоїть як за русскім нацизмом, так і за дерьмократією гейропи, вони підсунули нам псевдовибір.
-3

Жидорептилоїд ...
ты рептилия - точно .. жидо-бандеровская
+3

Залийся жовчу і своїми міазмами
І не турбуй людей своїми маразмами...
Панове, а ви погляньте на фінансове забезпечення цих міжнародних антиукраїнських течій.
І тут цілком може виявитися, що першу скрипку грають якраз сіоністи.
Здавна командує той, у кого більше грошей.
-5

+2

Потапе, пий ліки.
+2

Серж Потапенко 18:47
Сионисты колонизаторы Украины рассматривают территории в исторической резервации и оседлости сионистов на западной Украине, в Крыму на южном береге Крыма, по восточному причерноморью, включая большую часть Украины с востока и частично на западе.
---
Дайте посилання на першоджерело цієї маячні
+3

Першоджерело отих марень - сам Потап.
-2

І тут цілком може виявитися, що першу скрипку грають якраз сіоністи.
------------
Клець, зачем ты тогда сионистам письма пишешь?
Хлопці, не ображайтеся всерйоз на Потапенка - у нього справді щось негаразд з мозком.
-3

у тебя таже проблема
Так от складовою частиною руского нацизма в Україні є сіонізм, який зараз набув нечуваного розквіту. Його носії - євреї-українофоби - вірні слуги руского міра.
-------------
откуда корни этого маразма?
еврей(будучи иудеем или светским гуманистом) всегда работает на общее дело своего еврейского народа, он может это делать осознанно и неосознанно ...и всегда только так. Не никаких украинофобов евреев или русофобов евреев ... еврей всегда остаётся исключительно одним - ЕВРЕЕМ,

Хватит пудрить мозги ... и Доний и Мазур - славные сын своего этнического происхождения )) В зеркало редко смотрите?
+3

Оччень профи по еврейскому вопросу... Видно и без паспорта профильного сиониста рускоязеце. НЕ_ГОЙ_ДЕЯТЕЛЬ. А псевдо то выдаёт ...
минус за чушь полнейшую
+5

Вот оно нутро НЕ_ГОЙСКОЕ.

РЯЖЕНИЙ - НА ПОДЛОСЬ ЗАРЯЖЕНЫЙ.
RUS UKR 09:21
-3
ну Шевельов же ж дійсно зрадник, як мінімум пристосуванець, про яке відновлення дошки може йти мова якщо і громада Харкова і насамперед люди що живуть в тому будинку проти дошки цьому Шевельову. ви що з ума вижили. ЛЮДИ проти! Чи вам глибоко насрати і наплювати на них і ви хочете ламати їх через коліно і проти їх волі робити чортзна що на їх будинках? Отямтеся і не захищайте цього перебіжчика, бо типу його несприймає Кернес і Добкін, а ви як дитина на зло їм все робите.
А якщо на вашому домі хтось захоче повісити дошку комусь кого ви не сприймаєте, вам це буде приємно? Не будьте егоїстом.
+3

Возьми там у дверей в правом лапте пряничек. Тульский. За верную службу.
+1

Продажний онаніме укр.русе, то ти вважаєш Харків домом Добкінів та Кернесів?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі