Вівторок, 11:24, 15.10.13
У цій статті згадуються
Ганна Герман
Політик

Уявіть, що у вас з'явився сусід родом десь із Улан-тайги, оголосив вас своїм родичем, навіть братом, й на цій підставі привласнив ваше прізвище, ім'я та по-батькові. Ви, натурально, як людина трохи боязка й делікатна, кажете – тоді я перейду на прізвище матері, аби нас не сплутали. Це добре – каже сусід, і привласнює ваше свідоцтво про народження. Ви робите собі інше – з новим прізвищем і датою, аби вважатися молодшим. Користуючись вашим свідоцтвом сусід виробляє собі пашпорт на ваше колишнє ім'я, й забирає ваші юридичні права на власність. Ваша жінка уходить до нього разом із вашою квартирою, бо їй набридла ваша занадта делікатність у сексі, окрім того, офіційно він є її чоловіком.

Це не марення, це історичний факт.

Так було не лише з нами та нашим сусідою – Москвою, подібне сталося у Габсбургів із Гогенцоллернами. Габсбурги кілька століть очолювали германську націю й завжди асоціювалися з германською нацією. Порівняно нещодавно з'являються прусські (тобто, мутного походження) вискочки Гогенцоллерни, й проголошують себе найголовнішими германцями. Раз так – кажуть наївні Габсбурги – ми будемо називатися австро-угорцями. Зрештою, в Габсбургів не стало ні провідництва в Германії, ні володіння Угорщиною, й навіть до Австрії їх нині не допускають, згідно спеціяльного австрійського закону.

На двадцять другому році Незалежності ми перелякано продовжуємо називати москалів росіянами, а Московію – Росією. Вони вкрали у нас цю назву нещодавно, десь тоді ж, як нечистокровні прусські німці почали заявляти свої перші претензії на провідництво германцями. З кінця п'ятнадцятого століття московські хани титулуються в т. ч. й великими князями, а згодом царями всія Русі. Й це багатьох вводить в оману. Неосвічені люди вважають, що Московський улус був Руссю.

Пояснюю. Титул означає часто не фактичне володіння, а лише претензії. Для прикладу, ті самі Габсбурги до 1918 року мали титул "апостольські королі Єрусалиму", хоча жодним Єрусалимом не володіли, й навіть не були євреями. Шведські монархи до останнього часу титулувалися "королями готів", хоча Остготія – це північна Італія, Візіготія – Іспанія, Причорноморська Готія – Україна. З кінця вісімнадцятого століття титул Романових майже відповідав їхнім фактичним володінням – вони загарбали більшу частину Русі, тобто України. Проте, москалі від цього не стали росіянами. Так Вікторія – королева англійців – взяла титул імператриці Індії, й справді володіла Індією, але ні вона сама, ні її англійці не стали індусами.

Якщо ми прагнемо повернути втрачені землі, зберегти своє майно, захистити наших жінок, ми не повинні називати москалів нашим справжнім іменем. Ми зобов'язані відібрати в них наше свідоцтво про народження. Русь (або грецькою – Росія) – це ми. А вони – Московія. Так і має бути в наших шкільних підручниках, на географічних картах, на шляхових покажчиках і прикордонних стовпах. Офіційні установи Московії в Україні не мають права використовувати назву "Росія". Це має бути заборонене українським судом. За це треба боротися.

Варто брати приклад з Греції, яка не визнає за Македонією права на цю назву. Бо лише Греція є спадкоємницею Македонії Олександра Великого.

Московсько-петербурзька бюрократія у вісімнадцятому столітті остаточно закріпачила своє підвладне різноплемінне населення, і в компенсацію дала йому гучну назву "русскіє". Навіть різноплемінні більшовики розуміли важливість імен, й теж називали "русскімі" свій радянський народ. "Русскіє" спеціально були виведені, як найзручніший у світі (після китайців) народ для визиску. Царі й генеральні секретарі володіли найкращим витратним матеріалом. "Русскіє" тим більше люблять начальство, чим сильніше воно їх б'є, "русскімі" трупами можна завалити будь-якого ворога, "русскіє" завжди безкоштовно працюють й безкоштовно ненавидять ворогів своїх рабовласників. Але нині вони вже непотрібні. Світ змінився. Раби нерентабельні. Їхню функцію виконують енергоносії – вони створюють вартість і використовуються замість армій, аби тиснути на Європу. Таємницю "загадкової російської душі" розкрито – це пропан-етан-бутанова суміш (природний газ).

"Русскіє" – лише споживачі соцдопомоги, дурне навантаження на федеральний бюджет, вони невигідні Кремлю навіть як елементи внутрішнього ринку. По-перше, нездатні до відтворення, по-друге, цілком можуть бути замінені різноманітними імпортованими таджиками, які прагнуть споживати стільки ж, але на соціальні гарантії не розраховують.

Об'єктивне зменшення для Кремля потреби в "русскіх", зменшує для нього потребу чіплятися за назву "Росія" й за окуповані території, якщо по них не прокладені трубопроводи. Отже, нам стає легше повернути їх собі. Але варто поквапитися, бо заберуть інші. Там, на підхваті, є меткі бородані з молитовними килимками й готовністю опанувати дар-аль-харб у будь-якій кількості.

БРАТСТВО.info 

Коментарі

да уж))
Если сам Корчинский вдарился в мантры пещерного нацюкизма бандеризма за 3 класс))))
-1

он вышел из секты угкц ...
это папский холуёк
Корчинський , як і завжди правий.
+++
0

як завжди выставил себе пещерным невгласом))

АП ты иван ксть окраинец))По методологии Корчинского))Это твоё материнское вамилиё))
0

а ещё по методологии Корчинского у тя в кармане куча запасных вариянтов))
Ты вполне можешь быть бандеровцем. уповцем. фарионцем))Вищь скока этноимен у тя заготовлено??))
Об Лом   12:39
0

Корчинський , як і завжди левый.
+3

интересно, шо если по одной и той же методологии, по которой бандеро-нацюки разглядывают Россию. разглянуть Украину то така картина открываеца. аж дух захватывает))
0

Дима отрабатывает у своих хозяев
0

Какие могут быть Габсбурги?

И до сего дня великокняжеский род Рюриковичей находится вне рамок обыденного исторического времени, существуя в вечности в том смысле, когда Русью правит не какой-то определенный, избираемый Нами правитель, а розвёрстая во временную перспективу – как в прошлое, так и в будущее – бесконечная череда легитимных княжеских поколений из рода Святителей Руси – Рюриковичей, именно тех Предстоятелей, которым, с момента Владимирового Крещения, Бог доверил в попечение Нашу пресветлую Святую Русьскую Землю и Наш пресветлый триединый коренной богосущий Русьский Народ
0

Понимая это - всё стаёт на свои места
-2

"Рюриковичі" - фетиш РУССа.
рОсіянами - через "О" -
хай собі й далі називаються.
Оскільки це ж ГРЕЦЬКИЙ варіант вимови,
а використання для власного іменування
чужої вимови - РАБСЬКА звичка.
Отож це їм личить.
Інша справа - Русь, через "У".
То вже наше.
+1

ваше персонально то оукраина))
Тому то вы оукраинец, и это ваш осознанный и добровольный выбор))
Пора вам уже забыть про слово русь
0

Дубарики-дубчики ламала...

Русь і Україна - все моє,
коли захочу й чим захочу - тим і буду називатись.
Вас питати вже ж точно не буду.
+1

всё моё,все зъим, а всё шо не зъим то понадкусываю)))
+1

Впрочем пророк Тарас Григорьич Шевченко утверждает шо и Подолия ваша то не Украина а ляшский край)))
Так шо прям и не знаю, шо ваше..
0

А ви, чим ляпати "панадкусиваю" -
мали б краще СВОЄ, а не заглядали,
що там у сусіда є та що він із ним робить.
Кацапські манери.
+1

моё это всё, шо завещала нам наша княгиня Хельга -мочить древлян убивць её мужа князя Ингваря, пока не одревлеют и печенегов украинцев убивших её сына Святослава))
А шо вам ваш хан Кучук завещал???
0

Дняпровчик,
почніть ВИВЧАТИ історію, може щось будете знати.
+1

шо знать??
Откуда у вас в Подолии такая топономика типа торчин, торческ, Торканивка. гайсын, Кизимовка. Джурин и венец всего етава печенежин???
да от вас, от печенегов осталася.
Шо вы не признаётесь в своём печенежестве, боитесь кары за князя святослава ингваревича??
+1

Кстати злые языки говорят шо князя звали не только Святослав а ещё и Сфендислейф. Не чулы??
0

Сфендислейф?
Знову з вас, Дняпровчик, рабське нутро лізе...
То ж саме його треба мати, щоб із радістю хапатись
за чужомовні назви.

Ну а щодо назв, то коли у вас будуть
КОНКРЕТНІ дані про те, СКІЛЬКИ саме -
у відсотках топонімів а також у відсотках населення
тих сіл/міст,
так от, коли у вас будуть такі конкретні цифри - приходьте.
А без того - це не більше, ніж безпредметне ляпотіння язиком.
Втім, саме це - зубоскальство - основне ваше заняття.
Спеціалізація ваша, прости господи...
0

Греческие и еврейские источники середины X в. обозначили имена предводителей русов значительно точнее, чем киевские источники конца XI-XII вв. "Царь" русов Олег фигурировал в них как Хелгу, княгиня Ольга - как Елга, Игорь - как Ингор (от шведского Ингвар), Святослав - как Сфендослав (от скандинавского Сфендислейф). Сподвижниками Игоря были конунги Асмуд и Свенельд, Сфендослава - Сфенкл, Икмор и тот же Свенельд. Мать князя Владимира Святославича, по преданию, звалась Малушей. Но киевская летопись сохранила также ее подлинное скандинавское имя Малфред. Один из братьев Владимира носил имя Сфенг.
(с) Скрынников

Учица Стрелец никогда не поздно.
+1

«Показался и Сфендослав, приплывший по реке на скифской ладье; он сидел на веслах и греб вместе с его приближенными, ничем не отличаясь от них. Вот какова была его наружность: умеренного роста, не слишком высокого и не очень низкого, с густыми бровями и светло-синими глазами, курносый, безбородый, с густыми, чрезмерно длинными волосами над верхней губой. Голова у него была совершенно голая, но с одной стороны её свисал клок волос — признак знатности рода; крепкий затылок, широкая грудь и все другие части тела вполне соразмерные, но выглядел он хмурым и суровым. В одно ухо у него была вдета золотая серьга; она была украшена карбункулом, обрамленным двумя жемчужинами. Одеяние его было белым и отличалось от одежды его приближённых только заметной чистотой»
«Сфендослав оставил Дористол, вернул согласно договору пленных и отплыл с оставшимися соратниками, направив свой путь на родину. По пути им устроили засаду пацинаки — многочисленное кочевое племя, которое пожирает вшей, возит с собою жилища и большую часть жизни проводит в повозках. Они перебили почти всех [росов], убили вместе с прочими Сфендослава, так что лишь немногие из огромного войска росов вернулись невредимыми в родные места»
Лев Диакон.
Так шо по нашему, по византийскому, вы пацинак или просто-пацак)))
0

От і я про те ж - учитися треба.
Хоч би для того, щоб знати,
що у грецькій мові НЕМА можливості
ТОЧНО передати ні слов’янські, ні германські імена.
Точно так само, як тепер англійська ну ніяк
не придатна для точної передачі звучання
купи різних мов.
Отож ваш "Скринніков" пише не те, що було,
а те, що йому хотілось би, щоб було.
Ну а ви звично-бездумно намагаєтеся сховатись
за спідницю "автолритетів".
В той час, як розбиратися треба САМОМУ.
+1

ай ай ай))
Бедные византийцы))
Вот описать пороги на Днепре на двух языках у них хватило ума. на русском и на словянском, а именя князей нет)))
+1

отплывают и приходят к другому порогу, называемому по-росски Улворси, а по-славянски Острову нипрах, что значит "Островок порога..
))))
0

Почитав. 14:55
А тепер вставте собі в голову грецькі вуха,
візьміть грецький алфавіт і попробуйте почути,
а потім написати тим самим грецьким алфавітом
Святослав, Малуша, Володимир...
Ну чого ви всі такі одноходові?!
І, до речі, у всьому, що хоч трошки торкається ВОЛОДАРІВ,
тогочасні джерела за визначенням БРЕХЛИВІ.
Можете навіть вважати, що брехливі ВСІ без винятку,
так буде найменша помилка.
0

братство Корча называет себя "латинянами" ))
а почему тогда не католиками? маскировка под "латинян" - это абсурд
в братстве - одни евреи... проверено
-2

РУСС - жидочок.
А загалом привласнення чужих гучних імен -
це здійснення мрії раба.
Даків колись гнобили римляни -
даки відігралися, ставши "роминіен". Тобто "римлянами"
Частину слов’ян зролбили рабами греки -
ті відігралися, привласнивши собі "македонців".
Теж ім’я господарів.
Ну й тутешні наші північно-східні сусіди,
довго бувши підвладною територією Русі,
теж реалізували свою мрію -
с***дили ім’я "русскіє"
Гордості стало - повні штани.
+1

а вы с великой гордостью от него отказались и стали некими украинцами))
Мож вас лях пытали??Литовцы??.
Да нет. вы сам отказались, тому шо для вас оно НИЧЕГО НЕ ЗНАЧИЛО.
Одно слово-пацинаки))
+1

Довго ж ви "атвєт ражалі"...
Щоб у кінці кінців не придумати нічого кращого,
ніж таке звичне та зворушливо дитяче "ти сам дурак!"
Повторюю тля тугих вухом - то все наше,
коли захочемо - візьмемо одне, коли захочемо - інше.
А ви там можете в приступах "гордості"
говорити "сам дурак!"
0

ещё раз говорю Люди для которых самоназвание представляет гуманитарную ценность, никогда не откажуца от него))
А если они к нему имеют косвенное отношение-тогда с лёгкостью))
Подумаешь, были русинами стали украинцами))
Предок Козак Мамай чай не обидица))
0

ничё вы николы не возьмёте, то му що брать вам нечего))
Окромя того шо у вас есть-украина и украинцы))
+1

Ще раз повторюю для тугих вухом:
то все наше і ми з ним коли і що хочемо, те робимо.
А ви там собі як хочете,
можете радіти своєю рабською радістю,
що таке гарне ім’я на себе начепили.
Нам до того яке діло, до ваших радостей?
Чим би не тішилось...

Знову ви мені надокучаєте, ну що ви такий одноманітний?
Піду я мабуть по інші справи,
не все з вами тут час марнувати.
0

мы себе ничё не чипляли в отличии от вас))
Шо нам наши предки дали, тому и рады))
Ещё со времён Ладоги))
+1

в византийских источниках этого периода содержится немало сведений о территории Руси, ее областях, указываются топографические особенности южной границы русских княжеств, т.е. обнаруживается широкое знакомство с территориально-политической структурой Руси. Отметим вместе с тем, что подробные сведения о делении русских областей находятся в памятниках, относящихся к церковному устройству: именно константинопольская церковь, прежде всего заинтересованная в распространении своего влияния на как можно большую территорию Руси, оказалась основным информатором по данному вопросу. Так, в перечне епископий «Великой России», составленном в середине XII в., перечисляются Белгород (ό Πελοργάδων), Новгород (ό Νευογράδων), Чернигов (ό Τζερνιγόβων), Полоцк (ό Πολοτζίκων), Владимир (ό τού Βλαδιμοίρου), Переславль (ό Περισθλάβου), Суздаль (ό Σουσδαλί), Туров (ό Τουρόβου), Канев (ό Κάνεβε), Смоленск (τό Σμολίσκον), Галич (ή Γάλιτζα).

Серпом??)))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі