Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Середа
09:58
04.08.21
Українські мережі обурив покидьок Комаровський, українофобу бажають ретируватися з України
«Вже тепер жиди в багатьох містах смуги осілості є єдиними, так би мовити, представниками російської культури, тобто, кажучи точніше, одноосібно русифікують край. Вільна, наприклад, русифікована тільки жидівською інтелігенцією, і щось непомітно, щоб за цю послугу жидів дуже любили тамтешні великороси, зате поляки і литовці відкрито роблять цей подвиг провиною жидів. Те ж саме і в Малоросії. Українська преса і прогресивна, і демократична, але коли мова заходить про русифікаторську роль жидівської інтелігенції, преса втрачає самовладання і позитивно збивається на антисемітські ноти. І найгірше те, що не знаєш, якими словами протестувати, бо ж правда, що міста України, де великоросів можна на пальцях перелічити, і наполовину б не мали того характеру, який мають тепер, якби жидівська інтелігенція так старанно не йшла назустріч адміністрації в сенсі насадження російської мови».
Володимир (Зєєв) Жаботинський
— жидівський письменник і публіцист,
один із лідерів сіоністського руху;
співзасновник держави Ізраїль

Середа
00:42
04.08.21
Глава Укринбанк Владимир Клименко: Как запускать новый бизнес после карантина
Ответ неожиданно прост – действующее законодательство.

Вівторок
23:17
03.08.21
«Перша Світова війна: як дипломати розв’язали війну» та «Як Британська імперія спровокувала Велику війну, Російська імперія та Франція почали її, а Німецька імперія до останнього намагалася уникнути її»
Жиди ненавидять сербів, тому що серби завжди пресовали жидів.
Саме тому жидівське НАТО бомбардувало Белград.
Жиди не можуть пробачити сербам четників, як не можуть пробачити українцям Коліївщини.

Вівторок
20:14
03.08.21
Хто виноситиме Зеленського з Банкової?
По суті, хлопчику, є що заперечити проти наведених фактів?

Вівторок
15:53
03.08.21
Вперед, к освобождению Украины!
что ты , блядь, хочешь повторить?

хочешь нас "освободить" силами России?

а как в России, расскажи ка нам.

Вівторок
15:40
03.08.21
Светлана Федорова - как заработать на больных COVID-19 и не сесть в тюрьму. ЧАСТЬ 1
Просим это журналистское расследование считать официальным запросом в Службу Безопасности Украины, Генеральную Прокуратуру Украины и Государственное Бюро Расследований с просьбой проверить изложенные в статье факты и принять меры согласно компетенций.
---------------------------------------------

цікаво чи хтось кивне хоча б пальцем?

Вівторок
11:41
03.08.21
«Перша Світова війна: як дипломати розв’язали війну» та «Як Британська імперія спровокувала Велику війну, Російська імперія та Франція почали її, а Німецька імперія до останнього намагалася уникнути її»
Серби не були б такими нахабними, якби не покровительство кацапів. Конфлікт сербів і австрійців можна було перенести в Гаагу. По-друге, сербам потрібно було лише допустити до розслідування вбивства австрійців. І по-третє, австрійці не нападали без попередження. І ще раз повторюсь, той конфлікт можна було зразу перенести в Гаагу.

Вівторок
11:27
03.08.21
Киевская Русь – “на” Украине или “в” Украине”?
Те що міжнародні історики визнають український Київ столицею Київської Русі це виходить не аргумент. Якщо всередині країни князь міг переписати історію, то поза нею - ні! Польські історичні джерела зазначають про походи Болеслава Хороброго на Київ (український), як столицю Русі. А подорозі назад він брав Червенські землі (Волинь). То виходить згідно теорії "бутилочного" Болеслав ходив на Новгород, і Волинь десь там брав, біля естонців. То по логіці "бутилочного" "валинская рєзня" сталася "мєжду валинянами і естонцами". Ха-ха-ха! "Бутилочний" отприсок чуваші, комі, адигів, МОРДВИ, яка населяла територію майбутньої Маскви, коли Русь постала в Києві, як держава - вирішив переписати історію посилаючись на факти взяті з жопи. Якщо "бутилочний" вирішив Київ намалювати на картах Польщі та Чехії, то такими темпами село Берлін Бродівського району, Львівської області, можна подавати, як справжню історичну столицю німців. Але якщо бухати бояришнік, то й не таке можна написати! Да "бутилочний"?

Вівторок
01:15
03.08.21
анекдот про путіна
+3200 -36така підтримка путіна зі знаком мінус

Понеділок
23:16
02.08.21
"Тяжёлая служба"
чому в нас нема такого простого гумору укр мовою?

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.