Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Субота
09:38
20/07
Я голосую за Шария!
опозиційний блок за життя: бойко, медведчук, мураєв, новинський

П'ятниця
20:26
19/07
Україна-Русь-2
"Кнонізований Католицькою і Православною церквами як рівноапостольний святий".Таке було первісне життя людини, і що вже казати про тих, що не були "канонізовані". Краще про це й не думати...

П'ятниця
20:12
19/07

П'ятниця
19:44
19/07
«Бліцкриг Зеленського»
а наші націоналісти не йшли з гітлером?

П'ятниця
19:41
19/07
"Україна-Русь"
Володимир, рятуючись, втік до свого дядька в Швецію, де одразу ж одружився з Оловою і набрав з Добринею варязьке військо і повернувшись восени 978 року спершу до Новгорода, почав війну проти київського князя.

=знову варязький слід.якщо там його дядько....

П'ятниця
19:36
19/07

П'ятниця
19:29
19/07
Україна-Русь-2
Новий князь київський вжив заходи щодо реформи язичницького культу. Спорудив у Києві капище[18] з ідолами шести головних богів слов'янського язичництва (Перуна, Хорса, Даждьбога, Стрибога, Семаргла та Мокоші, без Велеса), також є відомості, що за Володимира Великого (до його хрещення) існувала практика людських жертвопринесень богам. Людські жертвоприношення існували у Київській Русі і до Володимира, про що відомо із опису візантійським істориком Левом Дияконом жертвопринесень дітей військом Святослава Хороброго.

Оскільки існують непрямі відомості про симпатії колишнього князя Ярополка до християнської віри і його контакти з латинським Заходом, то досить імовірним є припущення про язичницьку реакцію при Володимирі, тобто боротьбу з християнством, яке утверджувалось за його попередника. Археологічним підтвердженням цього може бути знахідка на місці пантеону Володимира залишків кам'яної будови зі слідами фрескового живопису, тобто церкви, що могла бути побудованою ще за Аскольда — першого князя-християнина Київської Русі[джерело?]. Можливо, що цю церкву зруйнував Ярополк. Під час язичницького жертвоприношення у Києві загинули одні з перших християнських мучеників на Русі — варяги Федір та Іван.

«Повість врем'яних літ» так передає образ життя Володимира до хрещення:

«Був же Володимир переможений похіттю, і були у нього дружини [...], а наложниць було у нього 300 у Вишгороді, 300 в Білгороді і 200 на Берестові, у сельці, яке називають зараз Берестове. І був він ненаситний в блуді, приводячи до себе заміжніх жінок та розтліваючи дівчат».


а щодо християнства--то зробив це з метою укріплення своєї влади як і інші "царі".

чого йому мати 6 богів ,кожний інакший,коли можна одного?

П'ятниця
19:25
19/07
Україна-Русь-2
і це ніби добре що чужу землю завоював?


Володи́мир Святосла́вич
Наймолодший (позашлюбний) син київського князя Святослава Ігоровича від коханки-ключниці Малки.
Канонізований Католицькою і Православною церквами як рівноапостольний святий. Національний герой України.

Володимир, рятуючись, втік до свого дядька в Швецію, де одразу ж одружився з Оловою і набрав з Добринею варязьке військо і повернувшись восени 978 року спершу до Новгорода, почав війну проти київського князя.

Володимир захопив місто Полоцьк, перебивши сім'ю варязького правителя міста Рогволода. Його дочку Рогніду, засватану за Ярополка, він насильно взяв за дружину. Рогніда, яку зґвалтували на очах у її батька і братів, стала дружиною Володимира. Таким способом було «узаконено» приєднання Полоцького князівства. Потім з великим варязьким військом Володимир обложив Київ, де замкнувся Ярополк. Згідно з літописом слуга Ярополка по імені Блуд, підкуплений Володимиром, залякавши заколотом киян, змусив Ярополка утекти в маленьке містечко Родня.

У Родні Володимир заманив Ярополка на переговори, де двоє варягів «підняли його мечами попід пазухи». Вагітну дружину Ярополка, колишню грецьку черницю[17], Володимир взяв у наложниці.

Коли варязьке військо, яке привів Володимир зі Швеції, стало вимагати собі за службу данину з киян, Володимир обіцяв їм, але через місяць відмовився. Частину варягів відіслав на службу в Константинополь, порадивши візантійському імператору розвести їх по різних місцях. Іншу частину варязьких найманців Володимир залишив собі для управління містами.

і це такий герой?

при чому тут Україна якої не було тоді ?

це негідник.

П'ятниця
19:13
19/07
"Україна-Русь"
як можна від початку коли проблема є вже з УПА на Волині? поляки зібрали матеріал а наші нічого...
пані Сємашко ,дієтолог,зібрала 2 томи свідчень від реальних людей як українці рубали і катували цивільних поляків. жінкам груди відрізали. дитину головою об одвірок.
до речі в 1975 р я трошки чув як наші бандерівці розказували про себе по телевізору.
оце "дитину об одвірок" то сказав наш гуцул. я правда слухав неуважно.

вже про Горбачова брешуть а він нам подарував Україну без війни. і Єльцин--"да забирай..."

П'ятниця
13:29
19/07
«Бліцкриг Зеленського»
Але Італія вчиняла військові злочини і по логіці також мала відповідати за це! Ще раз нагадаю! Японія не знищувала євреїв, але була притягнена до відповідальності за злочини під час війни! Навіть жалюгідний уряд Віші у Франції був притягнений до суду, хоча вони нічого такого не встигли зробити, а Італія, яка почала війну у Північній Африці, а згодом туди втягнула німців, а ще окуповувала Албанію, Грецію (звичайно після того як попросили допомоги у Гітлера). Тому це вказує, що авторитет Папи Римського тоді був доволі впливовий і Італія уникла трибуналу, контрибуції, ітд. В тому і полягає парадокс!!!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.