Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Неділя
09:37
05.07.20
Допоможіть хворому
Вова, без наукової основи світогляду у тебе в голові купа хаотичних казок. І ти свідомо не хочешо у ній наводити хоч якийсь лад. Я такими мареннями не хочу псувати собі неділю. То відповім десь у будень.
А ти тим часом подумай, чого ж це основна маса німців та запоросила мільйони кольорових нероб до себе на повне утримання, від якої саме ідеології.

Субота
23:21
04.07.20
Допоможіть хворому
Ви б і Гітлера в комунізмі звинуватили, і що він "тваринно" перешкоджає новаторам Дубенського району, і "люто" ненавидить новизну! І що він має "антиринкове мислення", а те що за 6 років вивів країну з кризи, плювати! От Дмитро Клець краще знає! Як зробити економічний добробут! Тільки з його добробутом Німеччина і досі мріяла б про Саарську область, не те що окупація всієї Європи.

Субота
23:05
04.07.20
Допоможіть хворому
Ви особі, яку виховували діди в ідеях пангерманізму, ліпите демократію! ВИ ЦЕ РОЗУМІЄТЕ, ЧИ НІ???

Субота
23:02
04.07.20
Допоможіть хворому
Пане Дмитре! Почитайте поняття ідеологій, бо Ви он вже не можете відризнити нациста від комуніста, демократа від анархіста.

І напишіть людям, як у Вас там з пошуком контактів Віктора Павліка, бо мова, то починалася саме за це!

Субота
22:54
04.07.20
Допоможіть хворому
Це Ви не брешіть! І дайте відповідь на питання, хто "самодури", батьки чи діди? Тут вже Ви не відвернетися! Бо в школі і університеті, мене ніхто не вчив німецькій мові, пангерманізму, теорії про "життєвий простір і ресурси", і ідеям ідеології, яка колись була в Німеччині, і я думаю, Ви здогадалися, що це! Тому не ліпіть мені Вашої демократії і комунізм. Не за ці ідеї загинули мої прадіди в Другій Світовій, вони воювали проти них!

Субота
22:48
04.07.20
Допоможіть хворому
Вова, ти в ідеологіях так тямиш, як я в китайсбькій мові. Тож не розказуй казок.

Субота
22:44
04.07.20
Допоможіть хворому
Твій світогляд формували у школі та виші згідно із програмами МОНу. Так що не бреши, будь ласка.
Бо світогляд твій яскраво плюрало-ліберальний. І батьки твої тут ні до чого.

Субота
22:23
04.07.20

Субота
22:21
04.07.20
Допоможіть хворому
І пане Дмитре! Я не можу бути демократом, тому автоматично відпадає варіант з "ліберало-самодурами".

Субота
22:17
04.07.20
Допоможіть хворому
Бо мене виховували: діди, батьки, школа (в останню чергу). Хто є із них "ліберало-самодурами"? Якщо Ви сказали, що мене "самодури" виховували, то я сказав, хто мене виховував! А тепер відповідь дайте, хто самодури? Мої діди німецькі-колоністи чи батьки? Хто пане Дмитре?

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.