Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Вівторок
22:09
29.09.20
О чём умолчал Карл Маркс
Ось це твої "патріотизм" і "боротьба за народ"???
_______________
Ребе Клець, патріоти та народ закінчились у 1945 р. у Берліні, я укроноватори - це шароварники та християнські ритуальщики, у яких поїхала криша від юдея ребе христа. Тобі вже давно пора худіти, бо у тебе на відео ти вже важиш за 120 кг. - це наявність хвороби.

Вівторок
22:03
29.09.20
О чём умолчал Карл Маркс
Ребе Клець - логічне мислення - це мислення вільне від софізмів, а твої "теорії" нафаршировані софізмами, то як ти взагалі можещь щось там патяками про ЛОГІКУ?

Вівторок
22:00
29.09.20
О чём умолчал Карл Маркс
Ребе Клець не може осягнути свої куцим розумом, що гроші у сучасному світі - це цифрова віртуальна сутність, яка контролюється юдеями на користь юдеїв - це і є вся теорія а іншої і не існує і не може існувати. Контроль за ємісією грошей знаходиться у руках юдеїв і щось змітити - це означає лише одне - забрати контроль над грошима можливо лише фізично, а не пиздоватими теоріми Клеця та листами до Суркіса!

Вівторок
19:47
29.09.20
О чём умолчал Карл Маркс
Пане Клецман! Новаторів з параноїдною шизофренією і так вистачає, і якщо ще і їх послухати, то вони також твердять, що "єдиноправильні", як і ви, і вони плюючись піною з рота також всім будуть доводити, що їхні праці несправедиво не визнані, і також доводитимуть, що ваша "новизна" - це ла.но собаче! Жаль, що чомусь всі параноїдні новатори не можуть ніяк зібратися в одному місці! Але якщо це станеться, то за свої праці поперегризають одне одному глотки! Тому пане Клецман! Схаменіться ви! І нарешті опублікуйте та доведіть свою новизну! А то і далі будете нагадувати божевільного, який втік з дурки і твердить, що він Христос і всіх типу "спасе"!

Вівторок
19:24
29.09.20
«Ідеальне суспільство – утопія, але утопія яку на протязі всього свого існування намагається досягнути людина, соціум та держава» або «Євгеніка має врятувати людство»
Пане Клецман! Так ви ж самі є сіоністом! І як ви не розумієте, що ідеальне суспільство кожен бачить по-своєму, демократи чи ісламісти в сраці мали вашу політекономіку і діамат, вони бачать свій шлях розвитку та будівництва ідеального суспільства. Скільки людей, стільки думок. Ви от по-своєму бачите те ідеальне суспільство, де царюють лише новатори. Почитайте на ніч Томаса Мора і його "Утопію", пізнавальне для вас буде його творіння. І знаєте пане Клецман, якщо вірити всім вашим словам, то можна повірити не тільки в те як ви довели та написали як можна створити ідеальне суспільство, а те що ви свідок того, як ваш сіоністський бог Мамон створював цей світ та з вашої тазової кістки породив людський вид під назвою - новатори! Просто з боку це смішно, коли виявляється, що ви розробили не тільки новизну, яка типу без розуміння ресурсів і технічного прогресу може покращити економічний добробут людей, а виявляється, що вона ще й дає відповідь на філософські питання щодо ідеального суспільства. І взагалі вона вирішує всі насущні проблеми людства від економічних криз, продовжуючи вашою методикою по боротьбі раком і закінчуючи лікуванням від безсоння, маразму і гемороя! От це мене пане Клецман, не те що тішить, а веселить!

Вівторок
17:28
29.09.20
«Ідеальне суспільство – утопія, але утопія яку на протязі всього свого існування намагається досягнути людина, соціум та держава» або «Євгеніка має врятувати людство»
Дурнику, ідеальне суспільство та шляхи його свідомої побудови давно вже пояснили діамат, політекономія та ми із сестрою.
Тому тільки заздрісники та свідомі вороги науки проти цього.
Тому, вово, чим активніше ти зі своїми однодумцями протидієш укрновизні, тим глибше сіоністи заводитимуть укрів у прірву.
То невже це тебе так тішить?

Вівторок
13:36
29.09.20
О чём умолчал Карл Маркс
вова, ти й сам прекрасно розумієш, що свідомо і спеціально щосили обсираєш укрноватора. Бо сподіваєшся на цьому тлі самому виглядати патріотом і борецем за народ. Але знай - з часом твоя совість прокинеться. І тоді тобі буде дуже несолодко за те, на що ти потратив кращі роки життя.

Понеділок
16:58
28.09.20
Операция «Над всей Украиной чистое небо»
Їм тої рабсили і техніки вистачає з лишком, хіба не видно, скільки навколо безробітньої молоді?

Понеділок
15:35
28.09.20
О чём умолчал Карл Маркс
А чому ваше "тваринне мислення" не може збагнути, що без ресурсів та технічного прогресу неможливо покращити економічний добробут в країні? А чому ж ви не набули абстрактно-логічного мислення і несете таку єресь в своїй новизні? А ви пане Клецман, ще напевно не присмерті, ще ж можете опублікувати свою новизну, спробувати її захистити, та й встигнути популяризувати свою петицію до президента, щодо "оплати верхів". А ви настільки розумні, що вже аж 15 нобелівських премій вже отримали? Ви одну працю не можете захистити, а робите з себе великого інтелектуала!

Понеділок
15:26
28.09.20
Крымчанка на двух пальцах объяснила киевлянке, что такое адинарот
Ну й що з того, щло ця кримчанка кааже правду, коли наші верхи зовсім інакшої думки?

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.