Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Неділя
18:27
15.05.22
«Парад 9 мая: парад побежденных»
У отприсків "побєдітєлєй" - денег нет! І це прямо свідчить, що "день перемоги" і "парад перемоги" це насправді день і парад побежденных! Які просрали свою країну, армію та режим. Якщо нацизм, Вермахт і Рейх впали під наступом армій США,Британії, Франції та СРСР. То Радянський Союз впав без революції і війни. І нащадки тих "побєдітєлєй" живуть гірше, чим ті хто їм програв. Це парадокс! Але який підкреслює дегенератизм кацапів.

Неділя
18:12
15.05.22
«Парад 9 мая: парад побежденных»
можна дати подарунки ветеранам у них вдома і поговорити , ті що поважають це свято.

тоді гроші підуть прямо їм а не на вітер.

бандерівці теж можуть так зробити. місцеві націоналісти їм можуть щось подарувати.

Субота
19:50
14.05.22
Андрей Коболев. Незаметный «ветеран» газовой трубы • SkeletInfo
k Сергею Скелеторову

--------------------------------

возможно ли такое что Россия эти все годы продавала нам наш собственный газ?

Субота
17:10
14.05.22
Невигадані історії з окупованого Ахтіяру
У московітів не життя, а виживання в клоаці.

Субота
17:09
14.05.22
Прифронтові нотатки-34: Всі НеНаЧасники йдуть в бан.
"люди повинні написати що бачать"
погоджуюсь. Але люди стали якимось інертними і какая_разніца(((

Субота
12:37
14.05.22
ij scan utility
The cricut design machine is made to cut vinyl, paper and a variety of other materials into different designs. Thanks for the valuable content for more information please visit my site cricut design space so you get more information about cricut design.
https://en-cricuts.com/setup/
https://cricut-designsspace.com/
https://cri-cut-setup.com/

Четвер
21:04
12.05.22
Прифронтові нотатки-34: Всі НеНаЧасники йдуть в бан.
люди повинні написати що бачать а не сидіти тут тихо. я далеко і чекаю на громадян що там близько сидять.

говоріть, не сидіть тихо.

Середа
23:16
11.05.22
Жириновский: мальчики, связи с КГБ и миллиардное состояние
Татьяна Мирошникова
Татьяна Мирошникова
2 days ago (edited)
Никто не говорит, каким он был на самом деле. В жизни он был совсем другой. Ленивый, молчаливый, индеферентный. Но как только видел камеру, он мгновенно преображался, камера его будто заводила. Что он сделал хорошего для страны? Ничего! Он помог её разграбить, обогатив свою семью. Недаром говорят-"Что у Кремля на уме-- то у Жириновского на языке". Мог на ходу "переобуваться", имел волчье чутье. 2месяца народ устал ждать-- ну когда же, когда?! Наконец, скопытился. Люди сразу стали писать комментарии. Самым популярным было:" Земля ему стекловатой! "...

207


I'm Kettle
I'm Kettle
3 days ago
«О мёртвых либо хорошо, либо ничего, кроме правды» вот истинная фраза!

253


Ирина Слыш
Ирина Слыш
4 days ago
Взгляд из другой страны, из Минска: Жирик годами раздувал огонь имперскости в миллионах не очень образованных россиян, внушал мысль о необходимости войны с Украиной, неуважительно высказывался о народах Беларуси, Украины, т.п. Поэтому земля ему бетоном и хорошего огонька под котлом! Аминь!

526


mgk075
mgk075
4 days ago
Главный талант Жириновского - ладить с любой властью и при этом казаться оппозиционером.

551


Ася Айри
Ася Айри
4 days ago
Просто крышу сносит, когда понимаешь, что политика в твоей стране это абсолютно срежессированный спектакль! Оболваненное население верит таким марионеточным клоунам! Есть теперь могила на которую помочиться обязан каждый!

672

Понеділок
23:45
09.05.22
«Як дегенеративна та агресивна політика Путіна зробила з України суверенну державу, а з українців окрему націю»
Бандера не помилявся. Просто так склалася геополітична ситуація в Європі у його час. Західна Україна в 20-ті та 30-ті була під Польщею, а Наддніпрянщина під СРСР. І ні поляки, і ні кацапи навіть в найгіршому сні не бачили суверенної України. А німцям, і особливо Гітлеру, потрібна була українська пшениця, і Україна як стратегічний плацдарм для наступу на Схід і Близький Схід, де була нафта і газ. Тому Рейх погодився на ідею соборної України. Хоча ця ідея в Німеччині була ще в другій половині 19 століття. Плюс до того німцям потрібний був надійний союзник проти поляків. А українці найкраще зі всіх підходили для цієї ролі. Бо на поляків вони мали уже не "зуб", а цілу "щелепу". Та й Бандера розумів, що у його боротьбі за Україну, як окрему державу потрібний міцний союзник. Німеччина якраз підійшла. Бо найкращий союзник той - з ким ти не маєш спільного кордону.

Понеділок
20:45
09.05.22
СХОЖІСТЬ І ВІДМІННІСТЬ
В астрології існує два світила - Сонце і Луна. Сонце - Божественний Батько, а Луна - Божественна Мати. Окрім того Луна є дружиною Сонця. Разом - вони опікуються життям на Землі. Такої планети, як місяць, в астрології не існує. Є лише тридцять днів, котрі складають місяць.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.