Блоги → Перегляд
Мітки досвід

Що таке досвід?

Субота, 20:46, 18/04

Рейтинг
33 7
Переглядів
6945

0
0

Як і в житті ми отримуємо досвід, так само і на Politiko.com.ua. За щось ми отриуємо добрі відгуки, схвалення, а за щось і погані, невдоволення.

Тепер, щодо постів у блогах, сам по собі пост не приносить оцінку, він приносить оцінку тільки після того, як його хтось прочитає та оцінить. Це в порівнянні: ти кричиш-кричиш в лісі, а тебе не чують - +0 досвіду. О, хтось почув + N досвіду. Також досвід додається за коменти до постів.

Важливо зазначии, що оцінка залежить і від досвіду того, хто оцінює.

Вступити в партію це дуже важливий крок. Коли ви все обдумаєте і приймете рішення вступити в партію, це теж вам додасть досвіду. Але в двічі більше все обдумайте, коли захочете вийти з партії.

Створення груп, ідей, коментарів, аргументів це все може принести вам досвід, як позитивний так і негативний.

Ця інформація та правила поведінки занесемо у розділ допомога, чи зробимо коремий розділ.

Ще щодо друзів і повідомленнь. Друзі добавляються просто списком, потім їх можна буде ділити по категоріях. Повідомлення - це система діалогів, розпочав діалог там і продовжуй писати. Потім щось інще підвернеться - написати - це вже інший діалог.

Коментарі

Дуже цікаво!!!
А яку максимальну кількість досвіду можна отримати на Politiko.com.ua?
Є якась межа?
-2

не має))
+6

Головне, щоб цей досвід перейшов у реальне життя.
-1

Є пропозиція додати лідерам партій після їх офіційної реєстрації на сайті досвід 300.Якщо я не помиляюсь саме стільки треба досвіду, щоб створити партію.
+2

Та ну..) хай розвиваються так як і всі, а партії є вже свторені, якщо політик з партії, яку ще не створено, ми йому створимо :)
И еще было бы неплохо что бы отображались в твоей греппе люди которые вошли в эту группу. Насчет онлайн кол-ва людей сейчас на сайте я тоже поддержу.
+1
Мені здається, що якщо я контраргументую відповідь "не згоден", то автоматично отримую -, а мій аргумент впливає на загальну статистику тами дебатів?
0

так я теж помітив що мінусуючи мій досвід зменшується.
Думаю є багато питань та порад щодо роботи сайту. Може якось відокремимо ці теми для кращого пошуку і взаємодії? Там же можна збиратися людям що можуть надати посильну допомогу сайту!
-1

так було б добре :)
+3
Действительно, если я с человеком не согласен, то я ставлю минус, однако это вовсе не означает, что я считаю его ответ недостойным внимания
И кстати еще один вопрос, по какому принципу записи попадают в "эфир"?
0

вони попадають туди, коли мають три плюса
Опыт-это скалярная величина!И он не может уменшатся!Такшо это не опыт!
-4

A kto vam skazal, 4to on ne mojet ymenwatsya?
Y menya drygoe ponimanie oputa. V takom sly4ae mu oba pravu.;-)
+1

Я згоден з Ігорем - досвід не може зменшуватись („негативний досвід - теж досвід“) і не може залежати від оцінки інших. Те що реалізоване, це, скоріше, репутація. Звичайно можна називати репутацію досвідом, але це викликає подив та непорозуміння.
Юрко Н. 01:29
+7
Це називається не досвідом, це банальний рейтинг!!!
-1

Karma, rejting, dosvid ta xot makapy4a jogo nazovu jaka riznucya;-)
+1

Згоден.
зробіть, щоб було видно за що і скільки людина отримала досвіду, а то ж цікаво за що отримую :)

також щоб можна було побачити місця, де я щось написав.
+4

Так погоджуюсь! Дуже важко шукати місця де ти щось писав. Було б непогано бачити якийсь список своїх постів та коментарів.
+1

Також за - необхідно прослідковувати свої записи...
-1

Хоча б додати (як на форумах) ДІЇ КОРИСТУВАЧА (створені теми, дискусії, дебати, коментарі ітп..) А то тупо наблюдаю як цифра під "Досвідом" змінюється.. а як, за що.. може щось не те написав, чи не так висловив свою думку.. а де? коли?.. невідомо..
pessimist 69 19:59
+3
Пропоную надати можливість голосування не тільки за коменти, але і на відповіді після коментів. На мій погляд це буде доречно, бо там зустрічаються дуже цікаві або провокаційні речі які потребують "+" чи "-".
Може варто було б створити розділ де збиралися б вислови та ідеї класиків щодо тих чи інших політичних подій та ситуацій. Наприклад, додаємо тези Миколи Сціборського чи Карла Маркса, а потім їх обговорюємо висловлюючи свою думку!
>Вступити в партію це дуже важливий крок. Коли ви все обдумаєте і приймете >рішення вступити в партію, це теж вам додасть досвіду. Але в двічі бвльше >все обдумайте коли захочете вийти з партії.
Якась репресивна система виходить. Може не варто пов'язувати досвід з політичними уподобаннями, або їх зміною?
-1

З уподобаннями - безумовно не варто. А от із зміною - варто. Бо це свідчить, що попередній досвід був неправильний, якщо людин змінює уподобання.
Рейтинг - це показник популярності. В недорозвинутих спільнотах це тотожність популізму. Ну, приміром, це як попрохати дітей проголосувати, що вони більше хочуть - цукерок, чи прибирати у кімнаті. Так і на цьому сайті, рейтинг не сприяє пошуку вірного рішення, він сприяє пошуку приємних точок зору. А що потім життя хоч плач, то дрібниця, головне, щоб сьогодні було приємно!
-3

наведіть приклади.
+1

Система потребує ще доробки і відшліфовки ніхто не спорить. В ідеалі ця система повинна працювати як на habrahabr.ru думаємо як це зробити.
-1

не знаю, хто там ставив вам мінуси, але мені подобаються ваші пости в них є конструктив.
Повністю підтримую Сергія, якщо це досвід, то він повинен бути саме досвідом! Тобто він повинен зростати прямо пропорційно активності людини на сайті. Паралельно з цим пропоную ввести ще величину - Рейтинг, котра буде відображати направленність позиції людини відносно більшості учасників.
-1

Вся ця система показує реакцію зареєстрованих користувачів на ваші пости і коментарі. мінус це не означає погано, це означає незгоду оцінюючого з вашими коментарями чи постами, чи можливо якесь інше невдоволення.
-2

наприклад сьогодні вам поставили 5 мінусів, а завтра зареєструється 100 ваших однодумців і буде 100 плюсів. Не потрібно старатися подобатись усім.
Валентин Шевченко 17:39
наведіть приклади.

Під час виборів одні приклади. Розказують те, що людям приємно чути. Як я десь писав, всі починають як месії, а закінчують як негідники. Чому? бо ведуть мову про приємне, а не про корисне.
Дмитро Лисенко 17:53
В ідеалі ця система повинна працювати як на habrahabr.ru думаємо як це зробити.

А словами описати можете?
-2

Там оцінюється якість посту, зміст, але там тематика спільна - інтернет, і не може мати дуже великих розбіжностей. Тут звичайно буде трохи по іншому. Бо у кожного різні політичні погляди і мінус комуністу від націоналіста це неозначає щось погане це лише означає його відношення. Але будемо думати, як робити цю систему кращою..
Хотілося б бачити як змінюється мій досвід з часом, у вигляді графіку. Також корисним було б вести якийсь лог, це допоможе контролювати велику кількість власних коментарів, особливо коли вони будуть обраховуватися сотнями.
0

історія постів і коментарів буде.
думаю тут треба три оцінки: «підтримую», «не підтримую» і «неадкват», де перші два то відношення по позиції опонента, а третя — логічна реакція на пост з явною провокацією, троллінгом чи потоком ненависті
+3

Так, зробимо згодом - червону картку.
ПРОПОЗИЦІЯ - ВІДСЛІДКОВУВАННЯ ТА ЗАСВІДЧЕННЯ КЛІКЕРІВ
0

Це як?
Вольтер   18:18
0

Цікаво було б бачити хто тобі ставить мінус... І по можливості зробити так, щоб ставлячи оцінку необхідно було б обовязковому порядку писати комент на аргументацію цієї оцінки
0

Це дуже складна процедура.
0

Тоді давайте зробимо так, хто також ставить і плюси.
ше б файно було, якби десь показувало скільки юзерів онлайн
Dhoqx Dhiakp   16:47
+1

Підтримую, це можливість першочергової важливості.
+1

туди ж
А досвід за неактивність знижуватися буде? Наприклад, за тиждень без активності - -0,01, за другий - -0,05, за місяць - -0,5... А то зареєструвалася купа людей, що одразу обрала партії, досягла досвіду 5... і все, ні слуху ні духу.
пропоную також зробити окрему рубрику НОВИНИ, бо якщо чесно, не хочеться читати в блогах повторення і плагіат новин. хто хоче тут подати якусь подібну інформацію - хай пише її у новинах. ми ж сюди прийшли привносити щось нове, а не передруковувати новини і статті:)
Тут виходить, що я повинен подобатися якмога більшої кількості учасників. - Тільки тоді я буду мати багато прав і можливостей. А інакше я майже буду ніхто.
-1

не зовсім так, якщо виберете векор - розвиток і об"єднання України, то не прогадаєте....
+3

Виходить, що думка більшості - це і є той вектор. А якщо я з нею незгодний, то прогадаю.
-1

думка більшості - це і є той вектор. - я такого не писав..
-2

Если у вас есть возможность - переведите на русский язык. :) если нет, мы сами это сделаем, но чуток позже.
0

Ек ейо торкнуло :(
Оцінка досвіду має залежати від активності (тобто набирання досвіду - позитивний він чи негативний це питання філософське)... а от плюсики-мінусики це типу рейтинг підтримки думки людини і нічого спільного з досвідом воно не має.
0

Дайте будь-ласка визначення досвіду. Ви праві це питання філософське.
Іще, я тут помітив, що в коментарях зазначається лише час публікації без дати... трохи ускладнює відслідковування хронології ;)
-1

гарне зауваження. виправимо.
Що є оте "поділитися"?
-1

Якщо знайшли гарну інформацію, то нею можна поділитись з друзями.
+1

я мав на увазі "як воно працює", аби не робити зайвих рухів - навіщо засмітчувати.
Dhoqx Dhiakp 21:09
0
Два питання:
1.Скільки дописів у блогах, опитуваннь чи чогось подібного могла теоретично створити людина, аби за короткий проміжок часу (годин 12-16) підвищити свій "досвід", скажімо, на 100 баллів?

2.А чи можливо взагалі таке явище, як "накрутка досвіду"?
Якщо чесно, я думала, що блоги - це власні думки, а не перекопіпастені чужі новини. Перше розчарування. Хоча загалом атмосфера і рівень спілкування на декілька порядків вище, ніж на інших форумах. Сьогодні побачила перший матюк :)
І ще проханнячко:

1. Було б непогано вивести кнопку для друку, тому що в деяких блогах триметрові повідомлення, які просто неможливо іноді прочитати.

2. Дещо незручно, коли ти не можеш відредагувати власні коментарі. Тобто інфу в блозі - можна, а в коментарі - ні. Тому ти спочатку копіпастиш у ворд, якщо хочеш щось виправити або додати, потім видаляєш свій комент, потім вставляєш знову.
-1

підтримую, а в деяких місцях не можеш видалити чи відредагувати тему, в якій наробив помилок, чи випадково два рази опублікував.
Хочу спитатися: яким чином деякі блоги попадають у "прямий ефір", тобто опиняються на головній сторінці у стрічці блогів? Не по даті додавання - це зрозуміло. А як тоді? Дякую.
Хто мені підкаже як вступити в партію на цьому сайті?!
-1

Добрий вечір, Віталій. Щоб вступити в партію заходите в розділ "Партії" обираєте потрібну вам партію, заходите на її профіль і під логотипом є кнопка "Вступити", до вашого досвіду додастся +5, але подумайте перед тим як вибрати, бо якщо захочете змінити, то вже буде -10 (це зроблено для того,щлб не було перебіжок по паріям)
Що робити, якщо досвід - - 20? Це загрозливо?
+1

ні, це чудово)
Цікаві моменти:
На що не підеш заради отримання досвіду... Вступати в партію не збираюсь в жодну. А досвіду треба - щоб висловити ідею, наприклад, потрібно 5 пунктів, чи не так? Найпростіше вирішити проблему - вступити в кілька партій? Де тут обєктивність?
0

Я так понял здесь так если вступил в партию, то вам +5, если вышли из партии то вам -10, так что меняя партии вы опыта не наберетесь.
Невідомий користувач 13:40
-1
Роман Богданович, Андрій Перістол +.
Вы правильно поняли: все сие из серии игрушек: Чем бы дитя ни тещилось.
-1
Досвід дуже важливий! Сподіваюсь що віртуальний досвід позначеться на досвід у реальному житті!!!
Як змінити тип профілю, якщо я помилився при реєстрації?
Дякую за інформацію.
не против Ваших правил, но если мне 60, то как-то было бы странно предположить, что у меня нет "опыта".
Удивительно, но факт! Владимир Закревский мой одногодка! Какой мне еще нужен опыт, если я уже прожил 60 лет! Гниль вижу насквозь, запах вранья ощущаю еще до того, как кто-то начнет врать и т.д. От выборов 2012 ничего хорошего не жду, а будет вот, что:ТЕБЯ ТОЖЕ УБЬЮТЗа кого бы ты не был, за ПР или БЮТ

Не сегодня, так завтра, тебя тоже убьют!

Не едой так лекарством, и не в шутку - всерьез,

Им нет дела до наших болей, горя и слез!

Могут выстрелить в спину или в тюрьмах сгноить

Главный принцип их власти – нашу волю сломить!!!

И как не юли ты, и хоть круть - а хоть верть,

Над тобою витают унижения смерть!!!

И бежать не пытайся, не пытайся уйти,

Власть имущие прочно перекрыли пути!

Тебя грубо пиная, гонят в стойло как скот,

Ты ж идешь проливая с кровью смешанный пот,

И петлею аркана давят, душат долги!...

Против них слово молвить, ты не смей – не моги!

Так не спи же народ ! Что ж так низко ты пал?!

Что убийцам своим ты правление дал!

Не пора ли тебе человеком вновь стать?

В руки «косы и вилы», как в древности взять!И судить всех тиранов за убитых людей,

За страдания близких и за слезы детей!

На себя лишь надейся и не верь чудесам,

Сам себе ты поможешь, и спасешься лишь сам!

Ты народ есть не малый, сильный смелый народ,

Так восстань, чтоб не правил тобой лживый урод!

Этот монстр многоглавый править вечно готов,

Ведь для них счастье деньги, в радость им наша кровь!

Что бы «быдлом» ты не был, человеком, что б быть,

Депутатов заставим свой народ полюбить!

Ну давай же мы к счастью дружно вместе пойдем,

Или в горе и бедах, как скотина, помрем!

Ну, так, что же ты медлишь, проснись и решай:

Всем нам ад навсегда – или счастье и РАЙ!!!...

……………………………………………………

Украина в предсмертьи – но есть выход один:

Ты страну спасти сможешь – её ДОЧЬ! Её СЫН!!!!
+ + + + + + + + + + + + + + + + + +
нас ожидает это, если мы не наберемся ума. По этому поводу зайдите на Фейсбоок и на моей странице прочтите письмо обращения ко всем людям, о немедленности спасения нравственности! Там текст доступен всем!!! С уважение Геннадий Колинько.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі