"Слуга народа" - Політико https://politiko.ua/blogs/rss "Слуга народа" - Політико Зеленський перетворив свій режим в антинародний. https://politiko.ua/blogpost159011 Thu, 25 Nov 2021 23:24:47 +0200 https://politiko.ua/blogpost159011 Моветон - це коли обирають президентом зрадника https://politiko.ua/blogpost158996 Wed, 24 Nov 2021 20:47:00 +0200 https://politiko.ua/blogpost158996 Коли державою керують зрадники – сумно, якщо при владі вороги під час війни – страшно. https://politiko.ua/blogpost158934 Sat, 20 Nov 2021 00:26:18 +0200 https://politiko.ua/blogpost158934 Під під*ром земля горить https://politiko.ua/blogpost158892 Tue, 16 Nov 2021 20:01:05 +0200 https://politiko.ua/blogpost158892 Зубожіння від Зеленського триває https://politiko.ua/blogpost158888 Mon, 15 Nov 2021 21:50:48 +0200 https://politiko.ua/blogpost158888 Проголосував за МММ? Не скигли, виправляй – зноси. https://politiko.ua/blogpost158877 Sun, 14 Nov 2021 22:50:59 +0200 https://politiko.ua/blogpost158877 Разумна банда https://politiko.ua/blogpost158791 Tue, 09 Nov 2021 11:33:46 +0200 https://politiko.ua/blogpost158791 Зеленський засидівся на троні https://politiko.ua/blogpost158784 Mon, 08 Nov 2021 18:16:42 +0200 https://politiko.ua/blogpost158784 "Нам потрібна відставка Зеленського, а не відставка його міністрів" (с) https://politiko.ua/blogpost158743 Fri, 05 Nov 2021 17:40:18 +0200 https://politiko.ua/blogpost158743 Вальцман знайшовся! https://politiko.ua/blogpost158699 Mon, 01 Nov 2021 21:30:23 +0200 https://politiko.ua/blogpost158699 Не всі препізденти є президентами, і не всі криворіжці є доувпайопами. https://politiko.ua/blogpost158527 Fri, 15 Oct 2021 20:15:30 +0300 https://politiko.ua/blogpost158527 ЗЕкоманда, ЗЕзграя, ЗЕрежим, ЗЕорда… Хіба слово Гіляка зайве в логічному ланцюжку? https://politiko.ua/blogpost158515 Tue, 12 Oct 2021 23:25:49 +0300 https://politiko.ua/blogpost158515 Зелені негідники по Дарвіну деградують в найогиднішу зграю https://politiko.ua/blogpost158480 Sat, 09 Oct 2021 20:17:06 +0300 https://politiko.ua/blogpost158480 ОЗУ ЗЕ. https://politiko.ua/blogpost158469 Fri, 08 Oct 2021 10:16:47 +0300 https://politiko.ua/blogpost158469 Зелена диктатура - це як діарея, смердить і її багато. https://politiko.ua/blogpost158467 Thu, 07 Oct 2021 21:45:59 +0300 https://politiko.ua/blogpost158467