заметки о. леусенко - Політико https://politiko.ua/blogs/rss заметки о. леусенко - Політико Прифронтові нотатки-47: Неначасникі - це перевзуті риги та рашисти https://politiko.ua/blogpost160908 Fri, 01 Jul 2022 13:44:47 +0300 https://politiko.ua/blogpost160908 Прифронтові нотатки-46: Слуги не українського народу https://politiko.ua/blogpost160885 Tue, 28 Jun 2022 01:17:33 +0300 https://politiko.ua/blogpost160885 Колаборантам настав час рвати пазурі з Криму. https://politiko.ua/blogpost160883 Кримські партизани - це не жарт.
Нехай потворні окупанти та колаборанти не дивляться на безвільного буратіна Зеленського. Він у нас тимчасово.
Нам не какаяразніца.
Звільняти Крим будуть українські доблесні ЗСУ та сотні тисяч патріотів-бандерівців. Пам'ятаємо кожну калорадську гниду поіменно.
Чекайте. Скоро.
]]>
Mon, 27 Jun 2022 11:15:21 +0300 https://politiko.ua/blogpost160883
Перемога у передчутті зради. https://politiko.ua/blogpost160871 Fri, 24 Jun 2022 00:12:39 +0300 https://politiko.ua/blogpost160871 Герої не вмирають! https://politiko.ua/blogpost160867 Wed, 22 Jun 2022 23:08:40 +0300 https://politiko.ua/blogpost160867 Нарциска і пахани Нарциса https://politiko.ua/blogpost160853 Sun, 19 Jun 2022 19:42:37 +0300 https://politiko.ua/blogpost160853 Скот. https://politiko.ua/blogpost160850 Sun, 19 Jun 2022 14:26:16 +0300 https://politiko.ua/blogpost160850 Прифронтові нотатки-45: Чинарик знав про напад і здав наші землі https://politiko.ua/blogpost160847 Sat, 18 Jun 2022 21:56:13 +0300 https://politiko.ua/blogpost160847 Папуга ZЕшистів https://politiko.ua/blogpost160812 Wed, 15 Jun 2022 18:59:24 +0300 https://politiko.ua/blogpost160812 Прифронтові нотатки-44: Гастролери-кривляки https://politiko.ua/blogpost160793 Mon, 13 Jun 2022 20:24:07 +0300 https://politiko.ua/blogpost160793 Прифронтові нотатки-43: Крадіям гроші і зброю не дають https://politiko.ua/blogpost160762 Thu, 09 Jun 2022 16:36:29 +0300 https://politiko.ua/blogpost160762 Прифронтові нотатки-42: Україна у заручниках гебешного прихвостя Бені. https://politiko.ua/blogpost160729 Sat, 04 Jun 2022 22:03:22 +0300 https://politiko.ua/blogpost160729 Прифронтові нотатки-41: Криголам і нарцис https://politiko.ua/blogpost160687 Wed, 01 Jun 2022 02:14:43 +0300 https://politiko.ua/blogpost160687 Переговори з вбивцею українців – це ЗРАДА. https://politiko.ua/blogpost160670 Sun, 29 May 2022 20:02:13 +0300 https://politiko.ua/blogpost160670 Прифронтові нотатки-40: Ми боремось із малороскою навалою мікрорашистів https://politiko.ua/blogpost160651 Thu, 26 May 2022 02:11:25 +0300 https://politiko.ua/blogpost160651