огляд - Політико https://politiko.ua/blogs/rss огляд - Політико Взимку на нас очікує битва проти філії Кремля на Банковій. https://politiko.ua/blogpost158543 Sun, 17 Oct 2021 17:55:29 +0300 https://politiko.ua/blogpost158543 Не всі препізденти є президентами, і не всі криворіжці є доувпайопами. https://politiko.ua/blogpost158527 Fri, 15 Oct 2021 20:15:30 +0300 https://politiko.ua/blogpost158527 ЗЕкоманда, ЗЕзграя, ЗЕрежим, ЗЕорда… Хіба слово Гіляка зайве в логічному ланцюжку? https://politiko.ua/blogpost158515 Tue, 12 Oct 2021 23:25:49 +0300 https://politiko.ua/blogpost158515 Зеленський дуже боїться Порошенка. На Банковій істерика і паніка. https://politiko.ua/blogpost158484 Sun, 10 Oct 2021 13:40:32 +0300 https://politiko.ua/blogpost158484 Зелена диктатура - це як діарея, смердить і її багато. https://politiko.ua/blogpost158467 Thu, 07 Oct 2021 21:45:59 +0300 https://politiko.ua/blogpost158467 У нас одна турбота – як швидко прибрати з трону ідіота https://politiko.ua/blogpost158449 Wed, 06 Oct 2021 10:43:04 +0300 https://politiko.ua/blogpost158449 На Вована Офшорного Вагнергейтченко чекає тюрма. https://politiko.ua/blogpost158437 Mon, 04 Oct 2021 21:08:02 +0300 https://politiko.ua/blogpost158437 Офшор-95 Зеленського заборонити неможна транслювати. https://politiko.ua/blogpost158432 Sun, 03 Oct 2021 22:24:14 +0300 https://politiko.ua/blogpost158432 Велика фрикція https://politiko.ua/blogpost158430 Sun, 03 Oct 2021 08:49:40 +0300 https://politiko.ua/blogpost158430 Коли ж нарешті finita la comedia цьому грьобаному цирку? https://politiko.ua/blogpost158423 Fri, 01 Oct 2021 21:32:30 +0300 https://politiko.ua/blogpost158423 В Москві аплодують Кварталу! https://politiko.ua/blogpost158402 Tue, 28 Sep 2021 18:33:16 +0300 https://politiko.ua/blogpost158402 Зеленський разом з олігархами краде із наших кишень мільярди. https://politiko.ua/blogpost158398 Mon, 27 Sep 2021 20:13:28 +0300 https://politiko.ua/blogpost158398 На місці шофера повинен був бути Зеленський! https://politiko.ua/blogpost158392 Sun, 26 Sep 2021 18:02:42 +0300 https://politiko.ua/blogpost158392 Лохотрон для розумово відсталого населення https://politiko.ua/blogpost158383 Fri, 24 Sep 2021 18:19:44 +0300 https://politiko.ua/blogpost158383 Легенди зеленого Кварталу https://politiko.ua/blogpost158376 Thu, 23 Sep 2021 10:07:43 +0300 https://politiko.ua/blogpost158376