Дебати → Перегляд

— Батьку, а можна цей лист глянути? — поспитав Григорій, прочитавши зверху, що адресований він за¬порозькому козацтву. — Які там від тебе таємниці... — всміхнувся батько й замінив догорілу свічку — полум'я попередньої він не задмухував, а гасив, задавнім повір'ям, просто паль¬цями, кумедно струшуючи їх від легенького опіку. Григорій мовчки біг рядками досить розлогого листа. Гетьман і переконував, і просив, і радив своїм побратимам не втрапити в облудну оману. Григорій читав мовчки, але чувся йому при цьому батьківський голос, в якому пристрасть природно поєднувалася з холодним і далекоглядним розрахунком, що ґрунту¬вався на знанні думок і настроїв у європейських мо¬нарших дворах. «І втакий зручний, щасливий, сприятливий і для війни зручний час ви, добрі молодці, Військо Запорозьке, дозволили собі захопитися хитрими улесливими обіцянками московськими, які вони рідко коли виконують, а тим більше не виконають щодо вас, добрих молодців, Війська Запорозького й усього нашого народу, тому що з давніх часів вони закляті ...

0 Проти
1 За

Аргументи

Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера"
Вівторок, 12:32, 06.03.12
+2 (Всього: 2)
Договір із Росією не вартий паперу, на якому він написаний (с) Отто фон Бісмарк
Цілком згоден, просто Хмельницькому не вистачило мудрості передбачити наслідки такого союзу у 1654-му. Звідси, для припинення цього псевдосюзу слід переглядати ще той договір.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.