Дебати → Перегляд

Формування виборчих списків повинно формуватися шляхом відкритого суспільного обговорення.

Понеділок, 12:34, 11.06.12
Тарас Токар
4 Проти
6 За

Аргументи

Ірина Калашник
Понеділок, 16:48, 11.06.12
+2 (Всього: 4)
За, тільки погано собі уявляю сам процес... З точки зору лідера партії, він тоді навіщо такий гарний треба? Нехай тоді народ сам, і команду формує, і програму складає, і на вибори йде, і виграє.
З точки зору громадськості, кого вважатимуть за потрібне, того громадськість обговорить і без офіційного дозволу. Інша справа, чи дослухається до громадскості партія? Адже партія сама вирішує кого краще поставити в список і яким номером. Дослухатись до громадськості чи ні, це внутрішня партійна справа, на яку, думаю, закони не впливають.
N N
Четвер, 11:00, 14.06.12
+1 (Всього: 1)
Звісно проти. 3 причини: 1) та, яка зазначив Мирослав; 2)немає жодного механізму; 3)якщо кандидата висуває партія, то вона його й обирає, а не суспільство. А вже суспільство потім обирає чи може кандидат уже стати депутатом чи ні.
Русин Слов'янин
Середа, 09:41, 13.06.12
+1 (Всього: 5)
Для цього потрібно адекватне суспільство, а не таке що за 0.5 горілки "за єнукевича" голосувало
Dhoqx Dhiakp   Середа, 18:49, 13.06.12
-1 (Всього: 3)
За Бєланковічя!
Русин Слов'янин   Середа, 23:25, 13.06.12
-1 (Всього: 3)
За Якубовича !
Martin Wolf
Вівторок, 13:38, 12.06.12
+1 (Всього: 5)
За что мне нравится этот сайт - это за бешеное количество абсолютно утопичных идей.
Типа "Согласны ли вы, что должен быть мир во всём мире и счастье каждому и даром"?

Ну к чему такие опросы?
Гдея? Ктоя?
Четвер, 19:12, 23.08.12
0 (Всього: 0)
Шановні співрозмовники. Я запропонував в своїй Партії таку процедуру проведення внутріпартійних праймеріз або всепартійних виборів. На жаль вона поки що не прийнята. Звісно що це можливо за умови якісної кадрової політикі коли ядро партії приймає нових членій не просто за прихільністб а і зважаючи на високу обізнаність і взагалі виходячи з внутрішнього відчуття нормальна людина проситься в партію чи не дуже.

Пропозиція щодо організації внутріпартійних праймеріз.
1.Метою запроваждення праймеріз пропоную вважати персональний відбір кандидатів у виборчий список всіма членами Партії. З одного боку, доступні для нагляду з боку ЗМІ і прихільників - персональні співбеседи, обмін думками і враженнями, можуть суттєво підвищити якість відібраних кандидатур до списку. З іншого боку - запровадження такої процедури в Партії дасть сигнал суспільству, що тут покладено край політичній корупції, а отже в списку справжні патріоти, за яких варто голосувати. Останіі де кілька виборчих кампаній виборець голосував переважно "проти", тому що "всі корупціонери", алє дехто "гірші" .
2.З метою уникнення маніпуляцій членством, наприклад унеможливлення приймання цілого крупного підприємстава чи найманців до партії для провіедення "потрібного" кандидата - призупинити приймання нових членів в Партії і замін у керівницьтві за певний час (де-кілька місяців, пів року) до початку праймеріз. 3. З метою унеможливлення маніпуляцій і тиску на керівництво і всю Партію власниками коштів які вони можуть внести або не внести у залежності від потрапляння в список розвести у часі грошові внески і праймеріз. Після виконання п2.(припинення приймання нових членів/змін у керівницьтві) можна починати збір додаткових внесків на передвибочу кампанію, (членські внески сплачуються постійно).Після завершення періоду збору коштів на передвиборчу кампанію, заключення договорів на аренду рекламних площадок, друку, сворення роліків, розпочинаються безпосердньо праймеріз.
4.За даними соцопитувань визначаєтся імовірна кількість мандатів, які може отримати Партія на виборів. Виходячи з цього визначити кількість кандидатів на 1 мандат яких повинні відібрати обласні організації(наприклад 3 на 1 мандат), враховуючи їхню чисельність і населеня області. Окремо залишити 5 перших місць в списку для Голови Партії і обраних їм сумісно з Політрадою відомих, поважних, незаплямованих персон, які відповідають духу Партії і підтримують Програму Партії.5.За аналізом транспотрної доступності для членів Партії утворюються районні місцеві обласні патрійні округи. Самовисуваннці рееструються в керіних органах партії і розпочинаються районі слухання їх пропозицій, спілкування з членамі Партії районних ячеек невеликими групами по 5-10 чоловік, щоб кожем міг задати питання, вислухати, визначитись з відношенням до кандидата і його намірів. Після співбесід всіх висуванців в районі зі всіма членами в цьому районі проводятся публісні дебати між цими висуванцями і таемне голосування з висуванням кандидатів до місцевої організації. Цей етап може займати тривалий час можливо місяць.На наступному етапі всі кандидати зібрані від районів розділяються на групи і проводять співбесиди між собою у продовж де-кількох днів, можливо тижня. По завершені проводиться голосування з визначенням зі всього загалу кількості кандидатів від міста.Таким же чином проводиться наступний етап в області і на всеукраїнськом зїзді.
На кожний захід під час праймеріз допускаються ЗМІ і всі бажаючі з правом ставити питання після членів партії, алє без права голосу.Кожний етап до кожного голосування повинен проводитись за яас достатній не тільки для створення враження у голосуючих про всіх кандидатів а і для збору даних про цих кандидатів. Цікавість методу полягає в тому, що якщо ти не йдеш до списку, то ти ретельно перевіряеш що за людина йде, чи не гірша вона за якостями ніж ти або інши претенденти, і не просто за їхніми заявами на листівці, чи за 5-ти хвилинним виступом з трибуни залу на 1000 осіб, а за твоїм персональним враженням через спілкування зі всіма самовисуванцями. Таким ...
Игорь Малега
Середа, 16:57, 18.07.12
0 (Всього: 0)
списки формировать есть смысл если будет завалена вся верховная рада с их отпрысками... все другое смысла не имеет
Ф. Крюгер
Субота, 21:18, 23.06.12
0 (Всього: 0)
Які вибори? Які відкриті списки? Розслідування депутатської діяльності призведе до покарань та конфіскацій. Тому вибори це ніщо інше як легітимізація процесу обкрадань українського народу в особливо великих розмірах. Заради того, щоб затягнути вас в лохотрон, напьорсточник знайде сто причин. Депутати гірше пацюків, від пацюків менше шкоди, пішоходів пацюки не давлять, за селянами сафарі не влаштовують.
Адриан Яланский
П'ятниця, 09:49, 15.06.12
0 (Всього: 0)
Мартин, согласен, утопичных людей. Которые сидят в офисе и вместо работы, знаимаются мастурбацией в сети. В отличие от нас простых работях работающих, как волы.Что бы они без нас делали?? Думаю размножались перекрестным опылением и ели полевые ромашки.
0 (Всього: 4)
Щоби ці ідіоти, котрих за гречку і бухло купити можна ще й депутатів самі вибирали?
Unknown Artist   Середа, 13:12, 13.06.12
+1 (Всього: 3)
ви за диктатуру ?
Мирослав ГуглНеПасиЗаМною   Середа, 15:08, 13.06.12
0 (Всього: 4)
швидше за виборчий ценз по рівнб інтелекту. Але я свідомий того, що це утопія.
Martin Wolf   Середа, 15:43, 13.06.12
0 (Всього: 4)
Не ценз, а гражданские права по уровню АйКью. Я давно про такое говорил.
Dhoqx Dhiakp   Середа, 18:53, 13.06.12
-1 (Всього: 3)
«а гражданские права по уровню АйКью» Не надто об'єктивний показник. Він стосується лише вирішення специфічних завданнь, у мене в середньому за тестами виходить близько ста сорока, у мого знайомого менше ста, але я не вважаю його менш освіченим за себе. Краще тести на знання потенційними виборцями державних реалій України (правознаство; особлива увага має надаватися конституційному праву), її історії та української мови. Щось типу ЗНО, аби голосувальники за Бєляковічєй відсіялися.
Unknown Artist   Середа, 21:28, 13.06.12
0 (Всього: 0)
а хто буде вирішувати хто підходить а хто ні ?
Мирослав ГуглНеПасиЗаМною   Четвер, 06:13, 14.06.12
0 (Всього: 2)
ну власне об це все і розбивається
Martin Wolf   Четвер, 09:25, 14.06.12
-2 (Всього: 2)
Потому IQ - более объективный критерий.
Unknown Artist   Четвер, 13:17, 14.06.12
0 (Всього: 0)
а у вас в самих IQ хоч до 100 дотягує ? судячи з ваших пропозицій - ні
Unknown Artist   Четвер, 13:20, 14.06.12
0 (Всього: 0)
і що саме дивно комуністи визначали хто пдходить по класовому признаку, нацисти по національному, а ви по рівню інтелекту... чим ви тоді краще від них ?
Адриан Яланский   П'ятниця, 09:51, 15.06.12
0 (Всього: 2)
Какое Ай Кью, вы что?? Это ж давно не показетель
Адриан Яланский   П'ятниця, 09:52, 15.06.12
-1 (Всього: 1)
У меня даже 50 нету. Поэтому грущиком работаю.
Martin Wolf   П'ятниця, 10:44, 15.06.12
-1 (Всього: 1)
Артистушка, ну если верить тестам - у меня 132. А у вас? По уровню интеллекта - более честно. Сменить национальность - нереально, а вот умнее стать - можно. И я не предлагаю расстреливать дураков. Я предлагаю не допускать их к управлению страной. Банально лишить их права голоса.
Unknown Artist   П'ятниця, 13:00, 15.06.12
0 (Всього: 0)
>>Сменить национальность - нереально Як свідчать факти, можна. У нас в Україні євреї називаються українцями єврейського походження, те ж саме про представників інших народів. Всі вони в україні звуться українцями. навіть немаючи слов*янськог походження... Як і клас (комуністичний клас) можна змінити. Що саме кумедно, що саме ліберали, які б мали протистояти будь кому діленню на класи, пропонують таке )) І як визначати хто розумний а хто ні? Дивлячись на те хто підтримує лібералізм а хто ні ?
Сознательный Гражданин
Вівторок, 19:11, 12.06.12
-1 (Всього: 5)
Может быть "оно и должно".... Но врядли у нас такое когда либо будет реальным.....:-)))

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.