Дебати → Перегляд

Опозиція не повинна відмовлятися від мандатів у новій Верховній Раді на знак протесту проти фальсифікацій на виборах.

Неділя, 15:13, 04.11.12
Антон Коломиец
1 Проти
3 За

Аргументи

Василь Мельничук
Вівторок, 11:29, 13.11.12
+1 (Всього: 1)
Звичайно, що не повинна, це їм ПР впарила таку ідейку, але вони, здається, вже її розкусили. Ну який дурень, будучи обраним до ВРУ, побіжить складати повноваження???
Игорь Малега
Вівторок, 01:24, 13.11.12
0 (Всього: 0)
скорее надо думать , что мы делаем ... а главное как... Опозиция и без нас разберется как поступать.... бо от народа дождешся...
Антон Коломиец
Неділя, 15:14, 04.11.12
0 (Всього: 4)
Дивує наївність представників Батьківщини, Удару та Свободи. Вони вважають, якщо відмовляться від депутатських мандатів, то обов'язково будуть призначені нові вибори. Маячня!
Просто у новій Верховній Раді депутатські мандати будуть розподілені між регіоналами, комуністами і тушками, а найгуманніший у світі Конституційний Суд України прийме рішення, що саме так і має бути. Парламент все одно буде працювати, але без опозиції...
Игорь Малега   Вівторок, 01:28, 13.11.12
0 (Всього: 0)
а меня другое удивляет...- это мудрость и сила нашего 40 млн народа)))
Юрий Золотаренко
Вівторок, 13:46, 06.11.12
-2 (Всього: 2)
Партия Регионов любит выборы?Нет.Они могли б их вообще не проводить (вынести какое-то решение КС).
А выборы нужны для следующего транша МВФ или банка БТБ. Кредиторам важно знать , что при очередной(случайной или революционной) смене власти долги будут отдавать "наступники",а не попередники".
И как только нога "Свободы" и "Батькивщины" ступит в парламент - это будет означать,что Украина легитимизировала углубление долговой ямы. А также фальсификации в дальнейшем на президентских выборах.
Антон Коломиец   Вівторок, 14:28, 06.11.12
+1 (Всього: 3)
Юрію, опозиція програла вибори ще рік тому, коли Батьківщина і Фронт змін разом з Партією регіонів проголосували за новий закон про вибори народних депутатів України. Громадський активіст Тарас Шамайда слушно пише на Фейсбуці: "1) Ніякі "бойкоти", "невизнання" тощо не збережуть нинішньої ВР і не означатимуть непрацездатність нової. Нова ВР запрацює, тільки заміс ть 250 мандатів у ПР і тушок буде понад 350. Тому що замість тих списочників, які відмовляться від мандатів, право отримати мандати отримають наступні в списку. І серед "хвостів" списків знайдуться охочі їх узяти. 2) Внаслідок цього ПР змінить Конституцію так, як захоче. 3) Ніякої революції (зараз) не буде, будуть масові й агресивні мітинги, сутички з міліцією й репресії, щось на кшталт березня 2001 року. Але революцію за кілька років зробити, як це було після 2001, не вийде, якщо віддати янучарам зараз добровільно ВР. Хто не розуміє, що таке боротьба проти режиму без плацдарму в парламенті - їдьте в Білорусь чи Росію й подивіться".
Юрий Золотаренко   Вівторок, 16:37, 06.11.12
0 (Всього: 2)
Оппозиция проиграла в 2005 когда Ющенко выдал индульгенцию Кивалову("пидрахую") и Клюевым и рядовым фальсификаторам за фальсификации 2004. Ну и соответственно для следующих фальсификаций.Закон для напёрсточников существенной роли не играет. Мажоритарка считаю регионалам боком вылезла. Повторяю парламент ПР вообще не нужен и его уже давно нет с 2010г. Он нужен ПР для того чтобы брать в долг,что- бы хоть как-то поддержать гривнуи начать грабить земли. И если оппозиция зайдет в ВР то экономика Украины получит "инъекцию" $$$$ и ужас бес конца продолжится. А если не войдут то будет дефолт 1$=20грн. уже через 1 год(ответственность будит на ПР и комунистах) и соответственно революционная ситуация.
Юрий Золотаренко   Вівторок, 16:44, 06.11.12
-1 (Всього: 1)
http://www.unian.net/news/534153-batkivschina-otkazalas-priznat-rezultatyi-vyiborov.html Похоже бутит ужасный конец.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.