Дебати → Перегляд

Что на ваш взгляд нужно изменить в украинском телевидении: Увеличить собственную продукцию Демонополизировать каналы Украинизировать вещание Больше ретранслировать передач ЕС, США Ввести квоту на ретрансляции российского телепродукта Мне до лампочки, смотрю все подряд Свои варианты

Четвер, 20:25, 10.01.13
Олег Леусенко
2 Проти
11 За

Аргументи

Вася Васюткін
Четвер, 21:29, 10.01.13
+3 (Всього: 11)
Обнулити російське мовлення.
Статтю за антиукраїнську ідеологію у ЗМІ.
Олег Леусенко   Четвер, 22:17, 10.01.13
+4 (Всього: 4)
Дотепне зауваження, Василю, ККК обов`язково за антиукраїнські вислови та передачі, а також квота на російський продукт. Максимум 25% + стимулювання власного виробництва + 75-90% україномовного ефіру + трансляція програм з-за кордону + демонополізація (таким чином ТБ позбавляється тиску від одного політичного клану)
Олег Леусенко   Четвер, 22:17, 10.01.13
+2 (Всього: 2)
http://politiko.ua/blogpost89573
12345 67890   Субота, 08:39, 12.01.13
+3 (Всього: 5)
Вася. Вы как ФАШИСТ рассуждаете. Каждый человек волен сам выбирать какую информацию он хочет получать. Если наши каналы не интересны кому то, тогда люди ищут информацию на забугорных ТВ.
кузма книш   Неділя, 12:07, 13.01.13
-1 (Всього: 5)
Американский фильм с переводом на украинский язык не смотрят, (переключают) 90% украинцев.
12345 67890   Неділя, 12:55, 13.01.13
-2 (Всього: 4)
Согласен. Значит таким образом просто "отмывают" бюджетные деньги. Кто хотел переводить на украинский язык кино? Ющ и Юля. Денюжки тю-тю... Фильмы никому не нужны. Вот так нас "окультуривали" при ПОМАРАНЧЕВОМ ГЕНОЦИДЕ. :)))
Георг Крук   Четвер, 02:49, 24.01.13
0 (Всього: 0)
Якість перекладу часто навмисно ідіотська російськомовним (навмисно провокативно)виконавцем, коли штучно фальшується текст не є синхроном а зовсім невідповідними текстами, поняттями, термінами. Це питання професійної освіти і добросовісності - профессіоналізму. Хто має рідну - українську, той краще розуміє штучний характер проблеми. Українська має багатшу гаму мовного потенціалу, що високо оцінювали російські та іноземні дослідники. Постімперський склад громадян має перекос з мовою міжєтнічного спілкування Російської імперії та СРСР. Тролін про мову недоречний і неадекват. Деголь мовним питанням вивів французьке кіно в світ, як і всю культуру. Україна національна держава. Російськовоність штучно підтримуеться "божим" народом проти гоїв. Це і кодла КПУ, це раввінат, олігархат і всі імперіалісти, що підриває можливість самозахисту українського народу в культурному, освітньому, економічному плані. Поки національні кадри не прийдуть до влади і буде цей "передел и беспредел".
Kornet Mackormik   Вівторок, 15:19, 29.01.13
0 (Всього: 0)
Я розмовляю і російською і українською мовою, так склалось, що в сімї українською, а на вулиці російською. А коли дивлюсь російськіфільми з українським перекладом, то серце кровю обливається, по-перше слухаю російську мову, а по друге переклад нікчемний, враження що якийсь недоношений перекладає
Русин Слов'янин
Неділя, 11:41, 13.01.13
+2 (Всього: 2)
Почну здалека

Мовна реформа української, білоруської та російської мов, максимальне їх зближення за рахунок викидання з них іншомовних слів (10 % в українській і 56 % в російській) мовах. Утворення руської мови (для України - з український фундамент)

1. 100 % ефіру - руська мова (за винятком музичних телеканалів)
2. Утворення мережі державних телеканалів (історичний, науковий, новинний, спортивний, розважальний, діловий, музичний, фільмовий, медичний, ТБ для віруючих (не релігійний)), через які пропагуватиметься державна політика, спрямована на здоровий спосіб життя (у всіх його сферах)
3. Надання переваги інтернету над ТБ
4. Урізання рекламного часу на державному ТБ (бо дістала)
5. Контроль над ТБ збоку органів цензури (але контроль лише дотриманню соціальних норм, без будь-якого втручання в політичні погляди каналу)
Олег Леусенко   Середа, 18:31, 23.01.13
0 (Всього: 0)
=максимальне їх зближення= Може ще зблизити з українською англійську? 1. Руська і так є українською, але сучасною. 2. Гарна ідея, але грошей не вистачить навіть на один гарний канал. 3. ТВі це практикує 4. Неможливо, бо реклама - це кровеносна артерія для ТБ 5. Погоджуюсь, але цензура вже і так є. Але не та, що потрібна
Богдан Бодряченко   Субота, 12:55, 18.01.14
0 (Всього: 0)
Инфантильные русскоязычные люди и капитализм являются принципиально несовместимыми і для того, щоб вижити в цьому світі, необхідне "Избавление наших детей и внуков от русской «языковой картины мира» адже "Язык мой – Враг мой" ПРО ВСЕ ЦЕ ТУТЕЧКИ http://maxpark.com/user/3671370953 Якби не існувало самодостатньої української мови, нам треба б було її видумати, а скоріш за все - взяти будь-яку крім російської і таким чином не вирощувати нових рабів та й самим вичасити з себе раба-совка.
Антон Коломиец
П'ятниця, 01:07, 11.01.13
+2 (Всього: 6)
Мне до лампочки. Благодаря Интернету я сам решаю что и когда смотреть (слушать, читать). А будучи либералом, я не верю в такого супергероя, как Человек-Чиновник, который прилетит и решит за меня все мои проблемы. :)
12345 67890   Субота, 08:43, 12.01.13
+1 (Всього: 3)
Поддерживаю, Антон! Сам именно так поступаю. Не ТВ формирует моё представление о мире и жизни, а я сам, на основе собранной информации из различных источников: интернет, тв, радио, люди.
Олег Леусенко   Субота, 11:18, 12.01.13
-1 (Всього: 3)
Т.е., Антон, Вы считаете, что и на выборы ходить не надо? А как же слуги народа? Или Вам все равно, что им зарплату из нашего кармана платят?
Антон Коломиец   Субота, 11:55, 12.01.13
0 (Всього: 2)
У народа бывают разные слуги.:) Политиков выбирают, а чиновников назначают, соответственно первые работают на избирателей (кто лучше, кто хуже), а вторые на начальство... А по поводу телевидения... Тут должны решать не чиновники и даже не политики, а рынок. Например, инвесторы заметили, что 5 канал уже не тот и нишу "канала честных новостей" занял новосозданный ТВі. Без квот, льгот и прочих глупостей.
12345 67890   Субота, 15:12, 12.01.13
+1 (Всього: 1)
Лично я считаю ВАЖНЫМИ выборы Президента Украины, как ГАРАНТА КОНСТИТУЦИИ! Выбирать "народных депутатов" не вижу смысла и просто порчу бланки на участке. Не слышал я в предвыборных обещаниях всех этих "слуг", что они СВЯТО будут ЧТИТЬ Конституцию Украины и соблюдать ст.5 ОСНОВНОГО ЗАКОНА. Проголосую за какую-нибудь из партий или кандидата лишь тогда, когда в предвыборной программе партии или кандидата по мажоритарке будет чётко и ясно говориться о том, что он (они) ПОНИМАЮТ ст.5 Конституции, что в РЕСПУБЛИКЕ все представители власти ИСПОЛНЯЮТ ВОЛЮ ИЗБИРАТЕЛЯ, а не наоборот, как это происходит сейчас. Лежит возле моего дома в г.Макеевка, п.Угольщик, ул. 2-я Северная, 20 большая сломанная ветка ореха, с 3 декабря 2012г. Ветка ударила по проводам и потянула щалки. 10 декабря 2012г., ветер замкнул провода (по которым ударила ветка) и у соседа сгорел телевизор. 10 декабря, приехала машина номер "АН 21 62 ЕХ" забрала мусор (не понятно какой фирмы) и с этого момента мусор больше не вывозили. Можете посмотреть видео сами - http://video.meta.ua/5324150.video и http://video.meta.ua/5318573.video И всем ПОФИГ! :) Ветку сломали рабочие фирмы "ДМС" из г.Харцызск, тем самым совершив УГОЛОВНОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ! Прошло уже больше месяца. Жители п.Угольщик в ШОКЕ от того, что "ДМС" после совершения преступления уже больше месяца не вывозит мусор, хотя деньги мы по прежнему платим. Прокуратура и Милиция знают об этом преступлении но молчат, и не спешат заниматься ПРЕСТУПНИКАМИ. Председатель Пролетарского поселкового совета г-жа Чулакова тоже знает об этом ПРЕСТУПЛЕНИИ, но делает вид, что её это не касается. ЖУРНАЛИСТЫ знают о ПРЕСТУПЛЕНИИ, но не спешат показывать обществу, что происходит в п.Угольщик? Ветку я убирать не собираюсь с места ПРЕСТУПЛЕНИЯ. И чем дольше она лежит, тем ТЯЖЕСТЬ данного ПРЕСТУПЛЕНИЯ становится СИЛЬНЕЕ! Спрашивается: кому "служит" Прокуратура, Милиция, председатель Пролетарского поселкового совета Чулакова и СМИ? КОМУ??? Складывается такое впечатление, что они даже не знают о существовании Конституции Украины и никогда не читали ст.5 основного закона и ст.60.
Cтaніслав Haстенко   Неділя, 10:54, 13.01.13
0 (Всього: 2)
справа не лише,що ми просунуті і дорослі дивимося. справа чв тому, що дивляться наші сусіди, діти.
Антон Коломиец   Неділя, 21:03, 13.01.13
0 (Всього: 2)
Станислав, какое Вам дело, что смотрят соседские дети?! Детей должны воспитывать родители (в крайнем случае, опекуны), а не телевизор или "политически продвинутые" соседи. Тем более, не стоит приходить без приглашения ко взрослым соседям и пытаться установить в их доме свои порядки. А то ведь они, неблагодарные, и с лестницы спустить могут. :)
Cтaніслав Haстенко   Понеділок, 00:52, 14.01.13
-1 (Всього: 3)
Антон, свої комуністичні погрози залиште в 1930-х. Я мрію, щоб українці дивилися сучасне розумне телебачення. Альтернативою може бути російське, переключи канал і насолоджуйся. Але має бути і українське, не совкове, не попсове, не агресивне, не реваншистське. А зараз у українця немає шансу жити поруч з сусідами, які не поглинають совок щовечора.
Антон Коломиец   Понеділок, 11:58, 14.01.13
0 (Всього: 0)
Станислав, я-то как раз либерал и верю в презумпцию эффективности свободного рынка, как писал Милтон Фридман. Создавайте частный телеканал, боритесь за аудиторию, вдохновляйтесь примером 5 канала в 2000-е и ТВі в 2010-е гг. А вот Ваша идея "железной рукой загнать человечество к счастью" - это лозунг коммунистов и фашистов, не важно понимается ли под счастьем "русский мир" или "український світ". Если Ваши соседи-"совки" ("попсовики", "агрессоры", "реваншисты") не лезут в Вашу квартиру со своими порядками, то и Вы в их квартиру не лезьте. Ну или как замечательно написал Ярослав Романчук: "Свобода – это не наступай на право другого человека строить свой дом по своему проекту, за свой счет, каким бы уродливым и безобразным он тебе не казался. Свобода – это не наступай на горло чужой песне, какой бы какофоничной она тебе не слышалась. Свобода – это не наступай на обязанность платить за свои ошибки, не принуждай общество финансировать свои причуды и придурь. Свобода – это не наступай на право других людей учить своих детей, чему они хотят, лечиться, чем они хотят, и защищаться тем, что они выбирают. Свобода – это не наступай на чужой кошелёк только потому, что он толще. В этом – мудрость в год Змеи. В этом – правда жизни. В этом – фундамент гармонии разных домов".
Cтaніслав Haстенко   Середа, 06:21, 16.01.13
0 (Всього: 0)
шановний Антон, як ліберал лібералу :-) Де я написав, що реваншистське, кітчеве російське пострадянське тб потрібно заборонити ? Можливо і треба, але я про це не писав. Що я написав, що наскільки б ми не були просунутими. але коли виходимо з фортеці своїх квартир ми залежимо від оточуючих споживачів російського інформ продукту. Вони можуть нас переїхати авто, облаяти, заборонити або примусити чз своє волевиявлення.Не плутайте абстрактне лібертаріанство з реально пануючим в західному світі демократичним ліберклізмом.
Cтaніслав Haстенко   Середа, 08:26, 16.01.13
0 (Всього: 0)
... і ще, про лібералізм в українських реаліях. а росіяни готові грати по ліберальних правилах на українському ринку? А чи однакові умови фінансування рос і українських медіа? Взяти кредит і відкрити свій телеканал? А на яких умовах кредитування?..
Антон Коломиец   Середа, 15:18, 16.01.13
0 (Всього: 0)
Общественное телевидение, возможно, вещь хорошая, но в наших реалиях невозможная. Остается коммерческое. Ищите инвестора. Украинские журналисты, создавшие вышеупомянутый ТВі, вначале заручились поддержкой российских предпринимателей-политэмигрантов Константина Кагаловского и Владимира Гусинского.
Cтaніслав Haстенко   Середа, 18:01, 16.01.13
0 (Всього: 0)
Оффтоп, але назвати Гусинського російським інвестором важко, він не живе в Росії і таа його не люблять.
Олег Леусенко   Середа, 18:34, 23.01.13
0 (Всього: 2)
Гусинського не любить не Росія, а Путін, який вкрав в нього гроші
вадим ак-мурза
Четвер, 23:31, 10.01.13
+2 (Всього: 4)
створити суспільне мовлення на базі колишніх УТ-1, УТ-2, УТ-3. суспільне мовлення - соціальний пакет. усе інше - за наші гроші.) до слова, цікаво буде дізнатися скільки українців готові нести додаткові видатки за присутність Кіркорова із Петросяном, Галкіним... у своєму пакеті телемовлення.
Олег Леусенко   Субота, 11:20, 12.01.13
+2 (Всього: 2)
Ось про додаткові видатки на баскових-кіркорових дотепно сказано=)
кузма книш   Неділя, 12:22, 13.01.13
+1 (Всього: 3)
А я согласен на дополнительные(видатки) на УКРНАУЧФИЛЬМ
12345 67890   Неділя, 13:12, 13.01.13
+2 (Всього: 2)
Хорошая ИДЕЯ! Поддерживаю! Помните при СССР были альманахи типа "Хочу всё знать"? Приходишь в кинотеатр и первые 15 минут крутили какой-нибудь альманах. И польза для развития населения и зрителям было интересно. :)
Олег Леусенко   Середа, 18:39, 23.01.13
+1 (Всього: 1)
Да, такие альманахи, но только осовремененные были б полезны
Богдан Бодряченко   Субота, 13:16, 18.01.14
0 (Всього: 0)
"Ось про додаткові видатки на баскових-кіркорових дотепно сказано" А чому власно ДОДАТКОВІ??? Хіба на культуру не виділяються державні кошти. Питаття в іншому: що ми за ці кошти одержуємо? Хіба тяжко нам самим росподіляти цей бюджет у вигляді а) одержання "своєї вертуальної частини" цього бюджету на зарплатно-пенсійні картки і подальшого переказу їх на рахунки (субрахунки-програми) ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО (НАРОДНОГО) ТЕЛЕБАСЕННЯ.
12345 67890
Субота, 08:28, 12.01.13
+1 (Всього: 7)
Считаю, что нужно увеличить долю собственного продукта на ТВ (тематические передачи о нашей жизни и смысле, возрождение села) и объективно освещать происходящее в Украине, без оглядки на чиновников.

В принципе, постепенно ТВ Украины уже меняется. Телеканал "Украина" (лучший канал в Украине), "ИНТЕР", "Юнион" (г.Макеевка), стали показывать больше интересных передач и новости которые можно смотреть. Остальные каналы тоже постепенно двигаются в этом направлении.

Медленно, но уверено ТВ Украины становится более открытым и прозрачным.
кузма книш   Неділя, 12:17, 13.01.13
-2 (Всього: 2)
Перекос только в навязывании "мови яку ми не розумiем"
12345 67890   Неділя, 13:07, 13.01.13
+1 (Всього: 1)
Тоди по губам читайте свою мову. :)
Богдан Бодряченко   Субота, 13:38, 18.01.14
0 (Всього: 0)
В принципе, постепенно ТВ Украины уже меняется. Телеканал "Украина" (лучший канал в Украине), "ИНТЕР", "Юнион" (г.Макеевка), стали показывать больше интересных передач и новости которые можно смотреть. Остальные каналы тоже постепенно двигаются в этом направлении. Медленно, но уверено ТВ Украины становится более открытым и прозрачным. =================================================================================== Что вы говорите? А может критерий прозрачности не совсем то, что нужно для оценки культурного продукта?! Или за пол-года, когда я писал эту вещицу, даубасс резко рванул в культурном отношении??? :))) Жаль, значит ЭТО http://h.ua/story/363353/ потеряло свою актуальность, и остаётся посыпать головку пеплом, ага? :)))
Олег Духовний
Вівторок, 15:08, 15.01.13
0 (Всього: 2)
Спершу розберіться у самому собі, хто Ви: українець, москвин чи єврей? Лише після цього я згоден буду поговорити з вами про національне телебачення.
Олег Леусенко   Середа, 18:42, 23.01.13
0 (Всього: 0)
Якщо це питання до мене, то не Вам мені його ставити. Із своєю ідентичністю я розібрався давно, але з Вашою, схоже, великі проблеми. І не лише із свідомістю. Тому мені однаково з ким і про що Ви будете говорити
Олег Леусенко
Четвер, 22:19, 10.01.13
0 (Всього: 4)
Треба опозиції вносити законопроект про вітчизняне (українське) телебачення
12345 67890   Субота, 08:32, 12.01.13
-3 (Всього: 3)
Олег. Прежде чем создавать ещё один телеканал, нужно ЧЁТКО и ЯСНО знать, в чьих руках будет данное СМИ и кто будет ОСВЕЩАТЬ события?
Олег Леусенко   Субота, 11:21, 12.01.13
+1 (Всього: 1)
Речь не о новом канале, Вадим, а о совершенствовании уже существующих законодательными рычагами. Методом кнута и прянника. Каналов у нас уже предостаточно
кузма книш   Неділя, 12:25, 13.01.13
-1 (Всього: 3)
А законопроэкт вносить Ахметову.?
12345 67890   Неділя, 13:14, 13.01.13
-2 (Всього: 2)
Не надоело НЫТЬ?
12345 67890   Неділя, 13:16, 13.01.13
0 (Всього: 2)
Олег. Ты совершенно прав. Нет смысла новые каналы создавать. А разве те, что уже у нас есть стоят на месте? Лично я вижу развитие ТВ. Да, не так быстро, но дело движется.
Олег Леусенко   Середа, 18:23, 23.01.13
+1 (Всього: 1)
Двигалось раньше. Сейчас на ТВ застой. Более того - регрес, возвращаемся в попсу и желтуху. И новости под власть заточены, альтернативы почти нет
Євген Новицький
Неділя, 00:54, 17.02.13
-1 (Всього: 1)
Як на мене: податок на трансляцію російської розважальної продукції й свторити цензуру на допускання контенту до суспільства. Стимуляція власного виробництва. Я не проти трансляції науково-популярних іноземних телеканалів, але з перекладом українською (Discovery, NG ...).
Головне - не допускання на наше телебачення таких передач, як "Виталька", "Чортиці в спідницях"...
Супутникове телебачення інша тема, там вже немає сенсу забороняти телеканали, але трансляція наших телеканалів через супутник повинна бути повністю ідентична кабельному (без зміни програми...)
Георг Крук
Четвер, 02:17, 24.01.13
-1 (Всього: 1)
Без монополій особи, акціонування творчими та технічними працівниками. Часина акцій у населення (як основний механізм капіталізації).
В правостосунках - наглядова рада з акціонерів та обрання головного директора за конкурсом (контракт).
Стуктурно директори проектів формують команди на конкурсній основі не тільки з складу працівників. Технічні працівники та сервісні функції забезпечується фахівцями працюючим на постійній основі (штатний розклад, з правом переходу на контрактну форму в творчі студії, при збереженні працездатного основного складу.
Фінансування проектів за прфілем міністерств з бюджету (освітні, культурні, спортивні, комерційні, правові, інформаційні) та грантами чи пожертв і комерційними джерелами конкретних проектів.
Мовна основа - державна мова. При показі матеріалів російською (оригінальні продукти типу фільми, концерти, новини, - титрами українською. Свое виробництво тільки державною мовою. Виробництво культурних проектів нацменшин дублюються та ведутся державною мовою.
Квота іноземної продукції культурнрного спрямування не повинна перевищувати 30%
Пряма трансляція іноземних програм не дозволяється, окрім спортивних та загальнокультурних та цивілізаційних трансляцій (чемпіонати, виставки, конкурси, цивілізаційні проекти...)
Игорь Малега
Понеділок, 23:59, 14.01.13
-1 (Всього: 1)
Что на ваш взгляд нужно изменить в украинском телевидении ? Чужого запустить в верх раду , хоть новости нормальные будут.... с кинофильма Чужие.
Олег Леусенко   Середа, 18:27, 23.01.13
+1 (Всього: 1)
А може, краще до Ради обирати своїх, українців, а не совків?
Микола Стаднік
П'ятниця, 23:26, 11.01.13
-1 (Всього: 5)
Мабудь треба запускати усе, що ці каве.
Бо не цікаве ні хто дивитися не буде :)
12345 67890   Субота, 08:37, 12.01.13
0 (Всього: 0)
Микола. Для каждого человека "цикаве" означает то, что "цикаве" в его понимании. Говорите КОНКРЕТНО, а не абстрактными понятиями.
Cтaніслав Haстенко
П'ятниця, 08:18, 11.01.13
-2 (Всього: 6)
зробити його демократичнішим (не крикливішим), поставити на чолі скандинавський менеджмент, WebTV, креативніший контент, OnDemand програми, малобюджетні громадські програми.
12345 67890   Субота, 08:35, 12.01.13
+2 (Всього: 2)
Станислав. Вы хоть думаете о том, что говорите? Какого хрена во главе телеканала Украины должен стоять скандинавский менеджмент? У нас своих менеджеров девать некуда (развелось как бездомных собак), а мы должны трудоустраивать забугорных специалистов, которые и дальше будут растлевать наших детей. :)
Cтaніслав Haстенко   Неділя, 10:51, 13.01.13
-1 (Всього: 1)
А ви бачили північноєвропейське ТБ? повна протилежність пост-радянському. Мінімум пафосу, сучасне мислення, комфортні відверті розмови з слухачами, толерантність...
12345 67890   Неділя, 13:09, 13.01.13
+1 (Всього: 3)
Значит смотрите те каналы, которые интересны Вам. Мы же будем развивать наше ТВ в Украине.
Sergio Ramos   Понеділок, 23:01, 14.01.13
+2 (Всього: 2)
Якого ж хера на чолі ТВ в Україні зараз стоять жиди та українофоби? А ,Вадику?
12345 67890   Вівторок, 02:36, 15.01.13
+1 (Всього: 1)
А того хера Sergio, что сами это допустили! Ничего страшного, реформы идут полным ходом! Постепенно исправим ситуацию.
кузма книш
Неділя, 11:59, 13.01.13
-7 (Всього: 9)
Убрать хохлоязык!!!!
Русин Слов'янин   Понеділок, 15:14, 14.01.13
+5 (Всього: 5)
Поїдь в Північну Корею, там по ТБ точно хохлоязика не буде.
Олег Леусенко   Середа, 18:26, 23.01.13
+2 (Всього: 2)
книш навіть не розуміє, що язик може бути або яловичій, або свинячій)
Георг Крук   Четвер, 03:19, 24.01.13
-1 (Всього: 1)
Мовне питання руйнують російськомовні олігархи при владі. Українські ресурси та дешева робоча сила, от що складає основу їх злочинного достатку. От і тримають гоїв в протипоставлянні з російскомовністю, пригнічуючи національну культуру і національну самосвідомість, використовують владу для безмежного грабунку і владарювання. Читайте Катехізіс і все стане зрозумілим...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.