Дебати → Перегляд

Абсолютное большинство мои друзей и знакомых не голосовали на парламентских выборах 2012 г. за ВО "Свобода" и не пойдут сегодня на встречу с народным депутатом Олегом Тягнибоком в днепропетровском "Доме профсоюзов". Как написал один мой френд на "Фейсбуке": "Не пойду по двум причинам, первая заключается в несогласии с политической программой "Свободы" и отсутствием внятной экономической программы данного избирательного проекта, другими словами фальшивость их лозунгов и борьба с каменными памятниками-истуканами красноречиво показывает их беспомощность в решении государственно-экономических задач стоящих перед нашим обществом. Вторая причина, это узколобость националистического движения, они не в состоянии решить ни одной наднациональной задачи в современном глобальном мире, их действия заранее обречены на неудачу и незачем тратить свое время на подобное общение. Удачи всем желающим убедиться в этом лично".

Неділя, 13:19, 24.02.13
Антон Коломиец
7 Проти
5 За

Аргументи

Віктор Замай
Вівторок, 14:05, 05.03.13
+3 (Всього: 5)
А з чим потрібно погоджуватися, або ні? Дебати про що?
___ Ваші друзі не голосували і не прийдуть. Якщо "не голосували" логічно пояснюється незгодою з політикою "Свободи", то "не прийдуть" також логічно пояснюється байдужістю до будь-яких реальних змін в країні, бо ... Заперечувати і ставити питання - це впливати, а уникати - сховатись від відповідальності.
___ "Узколобость националистического движения" - банальний штамп нездатного до дії денаціоналізованого індивіда, якому не подобаються націоналістичні ідеї.
Василь Мельничук
Четвер, 12:21, 28.02.13
+3 (Всього: 7)
1) можна подумати що інші політпроекти мають "внятні економічні програми";
2) а що поганого в тому щоб знести парочку лєніних?
3) "они не в состоянии решить ни одной наднациональной задачи в современном глобальном мире" - відкрию Вам секрет, Антон Коломиец, Ваш друг або дуже ще молодий (16-18 років), або просто дурник.
Антон Коломиец   Четвер, 13:32, 28.02.13
-5 (Всього: 7)
Вообще-то, этот мой друг в 2006 г. закончил Днепропетровский региональный институт государственного управления Национальной академии государственного управления при Президенте Украины. Стопудово глупый малолетка! :)
Василь Мельничук   Четвер, 15:48, 28.02.13
+5 (Всього: 7)
це кошмар, кого пускають в академію.
Олександр Мартинюк   Неділя, 19:23, 03.03.13
+4 (Всього: 6)
Чим далі на схід, тим далі жах...
Олександр Мартинюк
Понеділок, 11:09, 25.02.13
+2 (Всього: 8)
Я багато у чому не погоджуюсь з ВО "Свободою", зокрема з вірою очільників партії - католицизмом, з місцем походження більшості очільників - Галичина. Але це єдина сила, яка декларує захист прав українців.
І ця партія я сподіваюсь допоможе у тому числі засудити вас за вживання не у своїй російській діаспорі - російської мови, звертаючись до нас українців.
Антон Коломиец   Понеділок, 11:39, 25.02.13
-1 (Всього: 11)
Какие нехорошие люди! Сами решают говорить им по-русски или по-украински, не спрашивая разрешения у самопровозглашенных "защитников титульной нации". Если верить СМИ, Тягнибок вчера хвастался, что "Свобода" заставила всех регионалов, даже таких одиозных как Чечетов, перейти в сессионном зале на украинский язык. Дирижировать большинством Чечетов, ясен пень, не перестанет, но для "свободовцев" важна форма, а не содержание.
Олександр Мартинюк   Вівторок, 11:14, 26.02.13
+4 (Всього: 6)
Пригрів був Ющенко у себе на шиї гадюку.
Євген Новицький   Субота, 17:53, 02.03.13
0 (Всього: 6)
Заборона розмовляти тією мовою, якою мені зручно, це є порушення моїх прав людини. Партійні діячи повинні обов'язково розмовляти українською, а звичайні люди - за власним бажанням.
Олександр Мартинюк   Неділя, 19:23, 03.03.13
+2 (Всього: 6)
У нас єдинонаціональна держава. Якщо ти турист - гаразд. Якщо живеш тут, то згідно конвенції прав людини - у єдинонаціональні країни інші нації вливаються з метою стати її частиною себто прийняти її культуру та звичаї. Хочеш у совок - прямуй, він на півночі.
Петро Дорошенко   Субота, 22:24, 30.03.13
0 (Всього: 0)
Каламієц - типова мерзота продажня. Недарма ж - вигодуванець з "Нашої України".
Володимир Смоляков
Понеділок, 00:27, 08.04.13
0 (Всього: 0)
Прогорят.
Петро Дорошенко
Субота, 22:31, 30.03.13
0 (Всього: 0)
Пристосуванець посилається на думку приятелів-дебілів.
Олексій Мазур
Середа, 12:27, 06.03.13
0 (Всього: 4)
А глосував за "Свободу". І не жалкую. І багато моїх знайомих теж за "Свободу". Ні я, ні вони не розчаровані. І готові голосувати за неї ще й ще. Поки націоналісти не отримають парламентську більшість. Зайвого разу переконуюся в тому, що серед причин нищівного краху "НУ" - ідіотизм партійного членства. Тут Коломієць вже посилався на Ліьерал, ін юей. Це сайт, яким керує харківський
Олексій Мазур   Середа, 12:35, 06.03.13
0 (Всього: 4)
...яким завідує харківський єврей Владімір, він тут, в обговоренні, теж аррисутній", який не визнає Голодомор - ГЕНОЦИДОМ українців. І при цьому Владімір - прихильник "НУ". Можливо член. І щодо леніних. А хіба не Ющенко видав указ про декомунізацію? Про вшанування пам'ять жертв Голодомору і демонтаж пам'ятників особам, які причетні до організації Голодомора? Чого дж тоді Коломієць не протестував, не захищав леніних? А знайомий нашоукраїнця Коломійця закидає "свободівцям" пряме виконання президентських указів Ющенка. І цей нашоукраїнець підтримує цей закид дружбана. Маразм і абсурд! Коломіець і Владімір з Харкова - знайшли один одного! Шалом вам обом!
Олексій Мазур   Середа, 12:43, 06.03.13
-1 (Всього: 3)
Vladimir R - чи не Рабінович?
Антон Коломиец   Четвер, 17:25, 07.03.13
-4 (Всього: 4)
Vladimir R или Владимир Харьковский - участник Оранжевой революции, друг ющенковца-ортодокса Алексея Степановского и один из основателей общественной организации "Країна Ліберальна" (а я - координатор "Країни Ліберальної" в Днепропетровской области), автор статьи "Почему я буду голосовать за Ющенко?", в которой написал: "Такая свобода, в которой может начать создаваться гражданское общество, у нас возникла с приходом Ющенко. И имеет высокие шансы кончиться с его уходом... Ющенко – лучшая, из имеющихся, гарантия продолжения процесса. Человек, который показал, что будет и дальше останавливать все попытки свернуть свободы, проявить самоуправство, рисовать гривну для всех прихотей Премьера. Никто из остальных пока не доказал не на словах, а на деле, что ценности свободы и демократии для него столь важны." Именно за это Ющенко поддерживали либералы, а не за трипольские горшки и националистические лозунги!
Олексій Мазур   Понеділок, 10:39, 11.03.13
-1 (Всього: 3)
А я підтримував Ющенка за любов до України, за його непідробний патріотизм, за його українськість, яка так не подобається з вашому харківському другу, і чому ви з ним солідарні. Цей ліберал відкидає і заперечує все українське, в тому числі Голодомор як Геноцид. Для нього такої національності як українець не існує, тому запеерчення та невизнання з його боку Голодомору як ГЕНОЦИДУ українців - це дуже логічно. Ваш харківський ліберал визнає тільки один геноцид - свій, єврейський Голокост. І якщо вам не огидно тиснути йому руку, більше того, ви ще й служете йому, то такий ви українець. Ваша національність - ліберал. Примітно, що ви легко відмовляєтеся від української мови. Навіть ідея знесення леніних вам не подобається, якщо за це береться "Свобода" у виконання указів Віктора Ющенка. Ну звісно ж, ви ж ліберал. Тільки от якого дідька і дива вас до НУ занесло?
Олексій Мазур   Понеділок, 11:14, 11.03.13
-1 (Всього: 3)
Отже ліберальна країна, за яку виступає владімір харківський - яка завгодно, тільки не українська. Єврейська - так, з Менорами у всіх містах України без права на подібні українські центри в Тель-Аавіві чи Хайфі (а навіщо? головне, щоби в Україні були єврейські, а українські в Ізраїлі - зовсім не обов'язково), де, як він мені розповідав у суперечках на НП, мешкають його знайомі. В ліберальній Україні обов'язково мають відзначати Голокост, як геноцид, але аж ніяк не Голодомор. Голодомор, за Владіміром, був, але це ще не був геноцид, і далеко не тільки проти українців, і взагалі не стільки проти українців, як проти конкретного соціального шару - селян. А якщо так, то який же це геноцид? Натомість голокост - так, це виключно проти євреїв, а Голодомр - ні, забудьте, про цей геноцид і не згадуйте як про геноцид. В ліберальній країні завжди стоятимуть пам'ятники леніниним, як "частина історії", а українців, які їх зноситимуть, кидатимуть за грати, ну і, звісно, ніколи не будуватимуться пам'ятники Бандері і Шухевичу. Бо не можна. Скоріше побудують гольдам меєр, бегіним, іцкхакам рабіним, натаньяхам та іншим мойшам, а українців, які виступатимуть проти, нещадно тавруватимуть фашистами-антисемітами і показово судитимуть. Ліберальна країна харківських владімірів - це радше сіоністська країна. Це другий Ізраїль. Так от на відміну від коломійців, такі мазури як я, ніколи з цим не погодяться.
Олексій Мазур   Понеділок, 11:16, 11.03.13
0 (Всього: 4)
http://liberal.in.ua/anal Ото ж, суцільний анал.
Антон Коломиец   Вівторок, 12:27, 12.03.13
-1 (Всього: 5)
Неприятно удивляет Ваша нетерпимость. Украинский народ - это граждане Украины всех национальностей и зря Вы следом за московскими политтехнологами делите их на сорта. Профессор Украинского католического университета Ярослав Грицак выступая в днепропетровской "Меноре" с открытой лекцией "Як нам подолати свою історію" сказал: "Есть 3 модели, по которым европейские народы смогли сформировать новую, модернизированную общественную систему, но которые предполагают путь достижения компромисса и общественной ответственности. Во-первых, испанская модель, которая заключается в том, что представители элиты «подписали пакт про амнезию» - то есть договорились не дискутировать на определенные болезненные исторические темы. Во-вторых, модель немецкая, которая заключается в «выборе пути радикального преодоления истории», и достижения консенсуса путем принятия одной позиции и маргинализации и преследования другой. И, наконец, третья модель – англосакская - где люди должны принять историю как таковую, как факт прошлого, осознав, что оценки не только могут, но и должны быть разными. «На одной площади стоит памятник Карлу I, а на другой Кромвелю, и это никого не шокирует»". Лично для меня и, полагаю, для моего коллеги Владимира Харьковского оптимальна как раз англосакская модель одной страны с разными героями и разной исторической памятью, кому что ближе. Кстати об исторической памяти. В воспоминаниях политзаключенного Виктора Левенштейна "За Бутырской каменной стеной" есть трагикомичный эпизод: "Я рассказал Шурику, как моя мама, учившаяся в польской гимназии в Австро-Венгрии, где до Первой мировой войны жила семья моего деда, приехала в Россию и в Киеве, в центре города, над Днепром, увидела красивый памятник. Она подошла поближе и увидела, что это памятник Богдану Хмельницкому. Она не верила своим глазам. Ее учили, что Хмельницкий был двойным предателем: будучи поляком, он предал свою страну, воюя против Польши; будучи дворянином, он предал свой класс, выступая во главе холопского войска, которое грабило и жгло шляхетские усадьбы. Кроме того, он был одним из самых страшных злодеев, каких к тому времени знала история: он был организатором геноцида еврейского населения тех областей, где проходило его войско. Еврейские погромы, организованные Хмельницким, унесли 60 000 жизней. Его имя было синонимом предательства и злодейства. И этому человеку был поставлен памятник! — История — наука диалектическая, — глубокомысленно изрек Шурик."
Петро Дорошенко   Субота, 22:26, 30.03.13
0 (Всього: 0)
А де ж подівся Антін Коломієць?!
Олег Леусенко
П'ятниця, 17:31, 15.03.13
-1 (Всього: 3)
Считаю, что данный пост попал в рубрику Дебаты ошибочно. Его даже нельзя считать критикой определенной политсилы, т.к. аргументов, по сути, ноль. Ставили б такие тексты в свой блог, ради Бога, но дебатировать не с чем не вижу смысла. Нет предмета для опровержения или согласия.
Олександр Равчев
Субота, 13:08, 09.03.13
-1 (Всього: 3)
Мне кажется, что чем дольше мы обсуждаем политический вектор "Свободы" и ее дальнейшие парламентские перспективы, тем дольше Украина обречена на паршивые дороги, никудышнее образование, некачественную медицину и нарушение прав человека.
Vladimir R
Субота, 18:04, 02.03.13
-1 (Всього: 3)
http://liberal.in.ua/anal%D1%96tika/vo-svoboda-ta-%D1%94vropeysk%D1%96-nats%D1%96onal%D1%96sti-sproba-por%D1%96vnyannya.html
Ірина Калашник
Понеділок, 17:12, 25.02.13
-3 (Всього: 5)
Іти в право лівими методами, потрібно взагалі вміть... І така вся їх програма... Як можна називатися право-центристами і при цьому все одержавнювати? Треба - не теба, взагалі не важливо... Думають емоціями, це їхна головна вада. І їхне щастя, що немає в нашій політиці нормальних політиків, тому на тлі суцільного безладу вони ще виглядають більш-менш нормально.
nika nika   Вівторок, 09:31, 26.02.13
-2 (Всього: 6)
Говоря о том, что они "думают", Вы, Ирина, видимо очень высокого мнения о них.Думать там и некому и нечем.
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера"   Середа, 11:39, 27.02.13
+3 (Всього: 3)
Вчіть політологію. Праві - завжди державники.
Олег Леусенко   П'ятниця, 17:38, 15.03.13
+1 (Всього: 3)
Захаре, Ви перебільшуєте здатності попередніх дописувачів. Пані Ірина навряд чи знайома хоча б поверхньо з правою ідеологією, а троль ніка, напевно, схвалює інтелектуальний рівень таких великих діячив, як Лукьянов чи Чечетов)
Євген Новицький
Понеділок, 00:10, 25.02.13
-5 (Всього: 9)
Я додам ще трохи - вони як і всі, всі до єдиного, нічого не зробили для України, українців та простих жителів України. Завжди використовують "а ми не при владі..." - а хто заважає зібрати гроші та витратити їх на дит. будинок той же... Хоча ні, Клички - єдині хто щось зробив за просто так. АЛе за них не агітую голосувати. Агітую об'єднуватись нашому народу не під чиєсь партією, а під власною ідеєю.
Василь Мельничук   Четвер, 12:18, 28.02.13
+2 (Всього: 6)
для того щоб щось зробити потрібен хоча б час, коли їх обрали до парламенту?
Євген Новицький   Субота, 17:50, 02.03.13
-3 (Всього: 5)
Один й той же аргумент на моє питання. Вони могли піти і зібрати гроші на які б вони купил в дит. будинок іграшок, одежі, або ремонт зробили - це вже, щось для українців. Для цього багато влади не потрібно, потрібен час та люди, і те і те у ВОС було і є.
Василь Мельничук   Субота, 23:21, 02.03.13
+4 (Всього: 6)
ВОС - не благодійна організація, а політична партія. Благодійність - не їх профіль, хоча, якщо поцікавитеся, то можете знайти багато прикладів благодійної діяльності окремих членів ВОС.
Євген Новицький   Неділя, 22:50, 03.03.13
-2 (Всього: 4)
Їх ніхто не заставляє бути благодійною організацією. Але це є дії, а не тріпання язиком. Треба показувати на прикладі, що треба робити щоб покращити життя, а поки що, вони як і всі інші.
Василь Мельничук   Вівторок, 11:25, 05.03.13
+3 (Всього: 3)
Євген Новицький Неділя, 22:50, 03/03 Кожен повинен робити роботу до якої здатний, має можливості і ресурси. ВО Свобода - не комурційна організація, у неї немає мільярдних прибутків і займатися благодійністю нема за що. Крім того. кожна політична організація за своєю суттю є органзацією, що має намір здобути політичну владу і таким чином керувати ресурсами суспільства.
Євген Новицький   Четвер, 21:40, 07.03.13
-1 (Всього: 3)
А я що, казав щоб вони вкладали свої гроші? (хоча вони й свої можуть вкласти). Читай ще раз, що вони можуть зробити.(мої слова). Намагання керувати ресурсами - це не погано, але до цього потрібно показати, як ти вмієш керувати тим, що є. А не просто розмовляти.
Антон Коломиец
Неділя, 13:23, 24.02.13
-6 (Всього: 10)
Не "Свобода" лучше, чем "Свобода"! Если сравнить программы "Свободы" и КПУ, то "свободовцев" можно со всем основанием назвать не "социал-националистами" и даже не "национал-социалистами", а "национал-коммунистами".
Євген Новицький   Субота, 17:51, 02.03.13
-2 (Всього: 4)
А ВОСівці то мінусують тих хто проти них)
Василь Мельничук   Субота, 23:46, 02.03.13
+4 (Всього: 4)
Та немає там нічого комуністичного. Там є деякі дурниці, які впринципі неможливо було б реалізувати. Вони ж не ставлять питання заборони приватної власності на засоби виробництва? - Ні. А без цього ніякий соціалізм/комунізм неможливий. Ви ж читайте класика Лєніна - основне питання це питання власності на засоби виробництва.
Антон Коломиец   Неділя, 09:37, 03.03.13
-5 (Всього: 5)
Ленина сейчас даже коммунисты не читают,что бы отстаивать вмешательство государства в экономику им вполне хватает Кейнса. Сравним программы КПУ и "Свободы". ВОС: Ухвалити Закон про стратегічні підприємства та стратегічні галузі. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність раніше приватизовані. Гарантувати державний контроль над природними монополіями. КПУ: Создание мощного, конкурентоспособного на мировых рынках государственного сектора экономики, прежде всего возвращение в кратчайшие сроки в общенародную собственность имеющих стратегическое значение предприятий базовых отраслей промышленности: топливно-энергетического комплекса, металлургии, машиностроения, военно-промышленного комплекса, высокодоходных производств в других отраслях, а также транспорта, систем связи и инфраструктуры. ВОС: Розвивати конкурентоспроможні галузі української промислової та інноваційної діяльності: харчопереробну, авіа-, судно-, верстато- та машинобудування, ВПК та космічну галузь. Спрямовувати державну підтримку на високотехнологічні, наукоємні, інноваційні, імпортозамінні та вертикально інтегровані галузі. Ухвалити державну програму розвитку виробництва сільськогосподарської техніки. КПУ: Разработка и осуществление конкретных программ модернизации отраслей отечественной экономики, перевода их на современную технологическую базу, прогрессивное изменение отраслевой структуры, повышение эффективности. ВОС: Забезпечити контроль держави над банківською сферою (державні банки мають становити щонайменше 30% банківського капіталу країни). Ввести кримінальну відповідальність за антисоціальну монетарну та іншу політику НБУ, яка призводить до зубожіння широких верств населення. КПУ: Создание эффективного государственного банковского и инвестиционного сектора, обеспечение стабильного курса национальной денежной единицы. ВОС: Відновити і повернути у державну власність санаторно-курортні комплекси. Заборонити перепрофілювання санаторіїв. Заборонити приватизацію курортних та санаторних земель на всій території України. КПУ: Восстановление системы государственных учреждений отдыха, оздоровления и творческого развития детей. ВОС: Ухвалити державну програму енергетичної незалежності України за принципом: "зменшення споживання, збільшення видобутку, диверсифікація джерел". Розвивати вугільну промисловість як пріоритетну галузь. КПУ: Достижение энергетической независимости отечественной экономики за счет увеличения выработки собственных энергоресурсов, в том числе за счет наращивания добычи и переработки угля, использования возобновляемых источников энергии, внедрения энергосберегающих технологий. ВОС: Заборонити в Україні торгівлю землею сільськогосподарського призначення. КПУ: Недопустимость превращения земель сельскохозяйственного назначения в предмет купли и продажи. Больше на http://liberal.in.ua/tochka-zoru/kpu-i-svoboda-programmi-i-poklonniki.html
Василь Мельничук   Неділя, 09:47, 03.03.13
+4 (Всього: 6)
Кейнс не є класиком комунізму/соціалізму. Те, що в програмах є схожі положення, зовсім не свідчить про ""комуністичність" ВОС. Визначальним є наявність, або відсутність приватної власності на засоби виробництва, можливість займатися підприємницькою діяльністю і наймати працівників. За цими ознаками відрізняємо капіталізм від соціалізму. Треба дивитися не на форму, а на зімст: дельфін схожий на рибу, але це не риба.
Антон Коломиец   Неділя, 17:06, 03.03.13
-5 (Всього: 5)
Не согласен. Европейская и американская социал-демократия опирается как раз на идеи Дж. Кейнса, а не К. Маркса. А мелкий частный бизнес появился даже в тру-коммунистических Кубе и Северной Корее. Почитайте, например, "Без Кастро, с Кастро, после Кастро" (http://www.sovsekretno.ru/articles/id/2554/) и "Откровенный разговор с северокорейским бизнесменом" (http://slon.ru/world/otkrovennyy_razgovor_s_severokoreyskim_biznesmenom-586903.xhtml).
Олександр Мартинюк   Неділя, 19:24, 03.03.13
+3 (Всього: 5)
Совок такий совок. Тепер зрозуміло яких Б* брали у НУ.
Василь Мельничук   Вівторок, 11:47, 05.03.13
+4 (Всього: 4)
Антон Коломиец Неділя, 17:06, 03/03 Европейская и американская социал-демократия може опиратися на твори Кейнса, бо ці соціал-демократи будують капіталізм, а не соціалізм, тому Кейнс - їм впригоді. Бачу, що у Вас є деякі проблеми в тому щоб чітко відрізнити капіталізм від соціалізму, тому я написав тут спеціальну статтю, щоб не бавитися з коментараями, ось вона: http://politiko.ua/blogpost91484 "http://politiko.ua/blogpost91484"
Василь Мельничук   Вівторок, 11:49, 05.03.13
+4 (Всього: 4)
ось вона: "Про ключові ознаки капіталізму" http://politiko.ua/blogpost91484
Антон Коломиец   П'ятниця, 17:12, 08.03.13
-3 (Всього: 3)
В моем понимании "социализм" - это не распиаренный К. Марксом утопический общественный строй, а экономически вредная практика всеобщих бесплатного образования и медицины, огромных пособий по безработице и пенсий, а "либерализм" экономически полезная практика сокращения бюджетной сферы, снижения налогов и стимулирования деловой активности.
Василь Мельничук   Понеділок, 12:10, 11.03.13
+2 (Всього: 4)
Антон Коломиец П'ятниця, 17:12, 08/03 экономически вредная практика всеобщих бесплатного образования и медицины, огромных пособий по безработице и пенсий - це прямий наслідок распиаренного К. Марксом утопического общественного строя. Просто так нічого не було б - потрібна була ідейна база, і вона була ствоорена соціалістами-утопістами і Марксом-Леніним. либерализм - це взагалі не сусупільно-економічна формація, це всього-навсього тип політичного режиму, тобто те, якими методами здійснюється політична влада. Типи політичних режимів: тоталітарний, авторитарний, ліберальний.
Петро Дорошенко   Субота, 22:30, 30.03.13
0 (Всього: 0)
Антон Каламієц колись, при Ющнкові, називався Антін Коломієць - тепер Каламієц! Ісключітєльна русскаязичний! Таких убивать треба.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.