Дебати → Перегляд

За створення і прийняття, обіцяного Т.Г.Шевченком, нового і праведного закону, який сподобається усім українцям, в тч путінській агентурі в Україні - "За" (зелений колір). Проти прийняття нового і праведного закону, за арешт (ув'язнення, висилання з України, страту) всієї путінської агентури - "Проти" (червоний колір).

Вівторок, 15:13, 25.03.14
Юрій Бородатий
1 Проти
9 За

Аргументи

Андрій Дубінін
Четвер, 16:22, 27.03.14
+3 (Всього: 3)
голосую за, но только из-за нашей дружбы)))) тут главное другое нельзя голосовать за название)))) важно содержание))) какие критерии определения "агентов"? кто этим будет заниматься? а не получиться так, что "враг народа" вернется в нашу лексику? какие гарантии отсутствия злоупотреблений?
Юрій Бородатий   П'ятниця, 15:49, 28.03.14
+1 (Всього: 1)
В тому то і справа, що пропоную мораторій на люстрацію. За час мораторію всі агенти зможуть викупити свою вину перед українцями працею на благо України.
лариса бондаренко
П'ятниця, 12:45, 16.01.15
+2 (Всього: 2)
"Виктор правда" не смешите людей,никуда вы не уйдете,будете на этом сайте сидеть по вас не наизнанку не вывернет,и дерьмом своим не захлебнетесь.
Альберт Азимов
П'ятниця, 00:32, 03.10.14
+2 (Всього: 2)
повністю згоден
Сотник Очевидність
Неділя, 17:28, 24.08.14
+2 (Всього: 2)
"Новий і правильний закон" має бути таким, щоб його підтримали всі українці зі здоровим глуздом. Орієнтувати його на путінську агентуру не варто, оскільки на здоровий глузд там не варто сподіватись (не забуваймо, ці персонажі самовіддано зайняті розпилом гілки на якій сидять).
Юрій Бородатий   Середа, 22:13, 27.08.14
+1 (Всього: 1)
КГБ колись ліквідував КПСС просто тому, що та заборонили займатись чекістам підприємницькою діяльністю!
Тарас Паламарчук
Субота, 09:54, 07.06.14
+2 (Всього: 2)
Пора перестать делить граждан своей страны на агентуру, без этого к миру не придем. Все должны иметь равные права. Права всех граждан, независимо от национальности, языка, веры, должны быть гарантированы государством. Давайте честно спросим себя, мы сейчас живем именно в таком государстве? Очевидно что нет.
Юрій Бородатий   Середа, 18:16, 18.06.14
+1 (Всього: 1)
Агентів ФСБ простити? Добре, але хай більше не шкодать - от і все.
Людмила Бойченко
Неділя, 01:14, 04.05.14
+1 (Всього: 3)
За оновлену справедливу Україну і Публічний Трибунал "Собор"
Юрій Бородатий   Неділя, 08:54, 11.05.14
+1 (Всього: 1)
Якщо карати за свідоме шкідництво грошовим штрафом - ніяких інших податків не треба буде! Але процес має бути не епізодичним, а постійним..
хохложопый салоед
Неділя, 21:46, 27.04.14
+1 (Всього: 5)
хероям сала
вадим ак-мурза
Середа, 13:57, 26.03.14
+1 (Всього: 3)
"А діждемось-таки колись".
Слова - ствердні. Пророцтво - здійсниться.
Юрій Бородатий   Середа, 16:04, 26.03.14
+1 (Всього: 1)
Не ждати слід, а самим вже робити! Невже так важко змінити об'єкт оподаткування? Всього одна зміна одного слова у законодавстві, і напрямок розвитку суспільства зміниться з регресу на прогрес, з гниття на процвітання, з застою на розвиток..
Дмитро Дми
Вівторок, 22:08, 25.03.14
+1 (Всього: 3)
Взагалі так. Ми живемо у 21ст., і повині конструктивно підходити до вирішення питань. Незважаючи на те, що путін порушив всі умови меморандуму, і все таки посягнув на територіальну цілісність.
Я за те, щоб всі питання вирішувати лише мирним шляхом. Знаюючи Володимира Путіна він не признає демократію. Він узурпував владу доводячи що він БОГ. Форма правління говорить сама за себе тотолітаризм і узурпація влади.
Безперечно, ми чемні Українці повині виконувати поради духовного провідника націонал-визврльної революції. А є випадки коли треба закрити очі на хвилинку Шевченку, і дати відсіч всім АНТИУКРАЇНЦЯМ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Юрій Бородатий   Середа, 16:08, 26.03.14
+1 (Всього: 3)
ГЕРОЯМ СЛАВА! Але чому ми, українці, маємо боротись з путінським злом? Хіба не важливіше для нас самих творити добро? А зі злом хай борються ті, хто його ж і зробив. Для цього варта лише змінити одне слово у законодавстві, і все - суспільство перенацілиться зі зла на добро. І зробити це можемо ми, українці, вже наше покоління, вже зараз, сьогодні..
Юрій Бородатий
Вівторок, 15:46, 25.03.14
+1 (Всього: 1)
Пропонуйте свої варіанти нового і праведного закону. Необхідна умова - абсолютне визнання усіма українцями, в тч лютими ворогами України )
Виктор Правда   П'ятниця, 16:48, 27.06.14
+1 (Всього: 3)
В связи с тем, что здешние блогеры, а именно: Сергей Днепровец, Мыкола Метихайло, Юрий Боротатый, Захар Пять глаз брахман, Андрийко Скидан, это информационные тролли и доказывать им свою точку зрения нет никакого смысла, а так же тратить своё время на таких упырей вообще , я принял решение покинуть данный ресурс профашистской пропаганды. Здесь одно враньё и передёргивание фактов в свою пользу. Русофобия и еретические высказывания о Русской Православной Церкви, делают невозможным общение с такими людьми, а по сути ЕРЕТИКАМИ, приверженцами Киевского по названию, но лжепатриарха по сути именуемого - филарета. Общение с ЕРЕТИКАМИ запрещено православной церковью. Это такой грех, который не смывается мученической кровью даже. Поэтому, всем здравомыслящим людям советую оставить в покое здешних ересиархов и по сути бесноватых людей, занимающихся информационным троллингом, сеющих вражду и религиозную ненависть между людьми, подстрекающих к убийствам и распри. Ничего кроме вреда для своей души здесь не получите. Злопамятство, осуждение, спор, словопрение, кощунство, святотатство, ненависть, гордость - это не весь перечень грехов, которые омрачают душу тех, кто имеет здесь общение, делают невозможным без покаяния, получение Божественной благодати, лишают вечной жизни, погружают на дно ада. Вечная память погибшим, которые воевали за свой родимый край, за возможность говорить на родном языке, вечный покой тем, кто не денег искал, а защищал матерей, жен, детей. Что бы ни говорили фашисты, националисты, какими бы благими намерениями ни прикрывались, ни одна их цель не стоит человеческих жизней. Нельзя убивая людей получить Божие благословение и жить в мире. Никакая Европа и Евросоюз не сделают счастливыми тех, кто проливает кровь и применяет насилие. Наказание Божие обязательно постигнет сеющих вражду. Фашизм будет остановлен! Святая Русь неделима! Россия, Беларусия, Украина - будут вместе навеки. Ещё раз напоминаю, здесь люди находящиеся в церковном расколе - ЕРЕСИ. Общаться с такими нельзя.
Сотник Очевидність   Неділя, 17:36, 24.08.14
+2 (Всього: 2)
Забули додати: ДОКОЛЕ?!!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.