Дебати → Перегляд

Жива історія свідчить, але люди не завжди то розуміють, чи просто не сприймають. Прогноз майдану підтверджений кров'ю майдану, окупованим Кримом, выйною з самооголошенними "атаманськими республыками" Донбаса, кризовим станом економыки та влади в Украъні. Видно по пасиву обговорень теми при їх публікації, що "не в коня корм". Чи то "совкове несприйняття політики" спрацьовує, чи дебілізація імперіалістично-олігархічної влади і освіти вплинула, але народна влада сама по собі і без участі народу неможлива. Бізнес у владі того не створить без свідомого народного руху. Тож політика (управління)в суспільстві не змінится вез зацікавленої праці на то народу. Прохання не робити своїх оцінок народу, а висловлювати свою позицію "за" чи "проти". ЗВЕРНЕННЯ до президента України http://exintel.org/zvernenny.htm Презентація вмотивованих змін до Конституції http://exintel.org/prezent_ua.htm Обгрунтування змін до Конституції від 20.06.2007 в останній редакції http://exintel.org/polit_korekt.htm Проект Конституції України ...

Середа, 21:29, 09/07
Георг Крук
0 Проти
2 За

Аргументи

Юрій Бородатий
Четвер, 09:30, 10/07
+1 (Всього: 1)
Підтримую, але поки Ви будете шарахатись від обговорення теми збору податків, наче чорт від ладана - все буде пустими балачками..
Георг Крук   Субота, 20:31, 02/08
0 (Всього: 2)
Саме на КЗ це питання і слід розглядати, коли райони матимуть бюджет саме з налогів і ефективно їх використовуватимуть. Бо В КМУ то фіскальна а не господарська система... А саме місцеве самоврядування несе ті функції господарювання що мають загальні і територіальні особливості господарювання, а тому можуть компетентно обговорювати і вирішувати питання. Прийняття норм прийме ВР під контролем КЗ, що і буде найбільш вивіреним та узгодженим унормованим налоговим законом.
Георг Крук   Неділя, 03:15, 23/08
0 (Всього: 0)
Податкова система через КЗ тає зразу поділеною на державні податки та місцеві податки відповідно долі витратної частини на загальнодержавні функції. Головне, щоб на державному рівні не повернулися до системи відкупників, якими по цей час є олігархи, котрій слід запобігати, а існуючі прояви корупції та зловживань (тіньова єкономіка, корупційні договорняки, лобббіювання бізнесом безпідставних привілей) слід ліквідувати.
Анатолій Коростіль
Субота, 21:13, 01/11
0 (Всього: 0)
moy P4ZУM 8pзч47лен.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.