Дебати → Перегляд

Про перейменування вулиці Московська в Печерському районі на Януша Корчака Посилання для тих, хто підтримує перейменування: https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1717 У постанові Верховної Ради «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором» від 27 січня 2015 року стверджується, що «Україна залишається об’єктом воєнної агресії з боку Російської Федерації, яку вона здійснює, серед іншого, і через підтримку та забезпечення масштабних терористичних атак.» Як відомо, масштабні терористичні атаки протягом 2014-2015 років призвели до загибелі більше тисячі українських військовослужбовців та кількох тисяч мирних жителів. Сотні тисяч мешканців східних регіонів вимушені були покинути свої домівки. Серед постраждалих від дій терористів – чимало ...

Субота, 15:31, 30/01
Віталій Ancient_Sex
2 Проти
1 За

Аргументи

Віталій Ancient_Sex
Субота, 15:34, 30/01
+1 (Всього: 1)
У постанові Верховної Ради «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором» від 27 січня 2015 року стверджується, що «Україна залишається об’єктом воєнної агресії з боку Російської Федерації, яку вона здійснює, серед іншого, і через підтримку та забезпечення масштабних терористичних атак.»

Як відомо, масштабні терористичні атаки протягом 2014-2015 років призвели до загибелі більше тисячі українських військовослужбовців та кількох тисяч мирних жителів. Сотні тисяч мешканців східних регіонів вимушені були покинути свої домівки. Серед постраждалих від дій терористів – чимало киян.

За таких умов найменування на честь держави-агресора та її столиці – міста Москви вулиць, площ та інших об’єктів у місті Києві є наругою над пам’яттю загиблих українців.

Зважаючи на викладене, звертаюсь з ініціативою перейменувати вулицю Московську в Печерському районі столиці на честь Януша Корчака, таким чином, водночас, врахувати пропозицію представників польської громади в Києві щодо увіковічнення пам'яті про цю людину в назві однієї з вулиць нашого міста.
Василь Мельничук
Неділя, 10:59, 03/07
0 (Всього: 0)
Wt scnjhbxyf pfdf ws'] dekbws/ Вулиця виникла на початку XVIII століття, після спорудження у 1708 році Старої Печерської фортеці, під сучасною назвою як вулиця на шляху до м. Москви.
Василь Мельничук   Неділя, 11:00, 03/07
0 (Всього: 0)
Це історична назва цієї вулиці.
Макар Макар
Понеділок, 07:43, 18/04
-1 (Всього: 1)
Это стоит немалых юютжетных денег,которые нужны для лучшего употребления

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.