Дебати → Перегляд

Політична криза в Україні - анархія компрадорських груп чи розгул п'ятих колон іноземних держав?

Четвер, 18:45, 21.05.09
Олександр Лозовицький
4 Проти
3 За

Аргументи

Вольтер
Четвер, 19:30, 21.05.09
+3 (Всього: 5)
Політична криза в Україні точиться з 1991 рр. тільки сьогодні на перепетії у Верховній Раді звертають більше уваги (напр. щодо врегулювання депозитів, збільшення надходжень до кризового бюджету з автомобілів, входження в транснаціональні блоки та інше). Вся проблема в тому, як мені здається, в тому, що у кормила влади люди, які лобіюють виключно інтереси окремою ФПГ, що в результаті призводить до конфліктів та блокування ВР при вирішенні того чи іншого питання (як правило питання у ВР має пряме фінансове чи майнове значення). А про людей ніхто не дбає (ЗУ Про шахтарів до уваги не береться оскільки його виконання під сумнівом). Тому Політична криза в Україні - анархія компрадорських груп і розгул п'ятих колон іноземних держав та багато інших факторі, а головне бездіяльність свідомих громадян нашої держави в напрямку покращення ситуації...
Тимофій Ткаченко
П'ятниця, 00:57, 22.05.09
+2 (Всього: 2)
Поєднання цих двох чинників.Тобто присутність -- це точно.
Степан Ар'єв   Субота, 01:35, 23.05.09
0 (Всього: 0)
тимофей, а вы адекват... а прятались... ;)
Русский Патриот
Четвер, 19:12, 21.05.09
+1 (Всього: 5)
Разгуля пятых колон??? Вы о чём? По-моему просто смешно уже во всех передрягах видеть таинственную и коварную "руку Кремля". Это уже не ново.
А вот именно характер финансовых групп, которые по недоразумению зовутся партиями, чисто компрадорский. Если не нравится это слово можете подобрать синоним какой-либо другой. Но от того, как бы ни называли данное явление, смысл его один и тот же.
Степан Ар'єв   Субота, 01:34, 23.05.09
0 (Всього: 0)
ты один из них, кстати.
Просто Вова
П'ятниця, 21:26, 23.01.15
0 (Всього: 0)
Якщо ви вважаєте що в нас взагалі є якась політика то вам треба усім просто поміняти ремесло.
в нас ніякої політики не було і немає...(нова україна удар батьківщина і тьма аналогічних псевдополітичних сурогатів) в нас ведеться так, що основні граки на "політичному олімпі" нашої країни - це звичайні кримінальні утворення які легалізували свою діяльність шляхом підкупу та обману виборців, яким втирають такі слівця як демократія, свобода вибору та іншу петрушню. Для чого переливати з пустого в порожнє, кому це потрібно, для чого засирати людям мізги .... ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ТАКЕ ПОЛІТИКА, ВЗАГАЛІ,,,,????
На скільки я розумію, цей (не зрозуміло чий ) сайт створено для колективної розробки нової політики, та нових приципів, що приведуть до практичної її реалізації та покращення організації суспільства для загального блага простих членів суспільства.
Невідомий користувач
Субота, 19:52, 13.06.09
0 (Всього: 0)
Не згоден з жодним із вріантів. Політична криза в Україні - це вже давно не просто політичная криза, а системна криза еліт, включно з їх представниками аж до регіонального рівня. Бог закрив їм кредит... І ці політичні еліти перетворюються на прокляття для країни і народу
Невідомий користувач
Четвер, 19:16, 21.05.09
0 (Всього: 2)
Звичайне незавуальоване політикантство. Справи мена нікому до держави. Всі відстоюють тільки свої власні інтереси, і чим ближча втрата влади, тим більше вони їх відстоюють.
Павло Славинський
Четвер, 18:48, 21.05.09
-1 (Всього: 1)
Класична українська сварка за принципом "два українці - три гетьмани". Нічого нового.
Тимофій Ткаченко   Субота, 01:49, 23.05.09
0 (Всього: 0)
Степанові Ар`єву Я ? Ховався ? Та Ви що ! Коли ? :-)

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.