Дебати → Перегляд

Чи можливий новий Майдан? Якщо так то на скільки масовим він буде.

П'ятниця, 16:52, 10.07.09
Олександр Грасулов
7 Проти
13 За

Аргументи

Етна -
П'ятниця, 21:03, 10.07.09
+7 (Всього: 9)
Найближчим часом - ні. Народ хоч і усвідомив свою силу (що як на мене стало головним здобутком Майдану), проте впевнився що революції реальної користі середньостатистичній людині не приносять. Таким чином, "середньостатистичні" - тобто люди, яким "своя сорочка до тіла ближча" - більше не вийдуть.
А політично активні та "свідомі" з будь-якою "свідомістю", як правило, в суспільстві не займають більше 10 % усі разом. Іх вивести можна, проте це буде значно менша к-кість ніж минулого разу.
Варіант з оплатою відкидаю.
Олександр Дмитрієв
П'ятниця, 16:54, 10.07.09
+7 (Всього: 13)
Може і можливий, але точно - не потрібний. Потрібен "Штурм Зімнєго".
Павло Iванiн   Субота, 01:04, 11.07.09
0 (Всього: 2)
И что это даст?
Олександр Дмитрієв   Субота, 01:34, 11.07.09
+2 (Всього: 4)
Очищення від бидлоеліти.
Павло Iванiн   Неділя, 22:09, 12.07.09
-1 (Всього: 1)
Та да. Обычно посли такого приходят еще хуже
Павло Полуботок
П'ятниця, 17:39, 10.07.09
+5 (Всього: 7)
Якось буде,але не у ближайший час.Незадовлоених багато але немає критичної маси яка б "вибухнула" та лідера який би взяв на себе відповідальність.Хоча є вірогдність що сам лідери буде з цієї критичної маси.
Віталій Ancient_Sex
П'ятниця, 19:14, 10.07.09
+4 (Всього: 4)
настільки, наскільки самостійно усвідомимо, що наше майбутнє залежить від нас самих, саме від того, якщо ми закладемо фундамент до такої державної організації за якої ми, спільнота, - будемо мати більш кращі умови для власного самопокращення та досягнення своїх цілей від наших устремлінь!!!!

А не від тих олігархів та їх системи патронажу!
Невідомий користувач   П'ятниця, 19:50, 10.07.09
+1 (Всього: 1)
Ви готові пристати о когось заради тієї мети? Готові визнати над собоо лідера? На скільки відсотків повинні співпадати погляди, щоб визнали?
Red Devils   Неділя, 19:25, 12.07.09
+1 (Всього: 1)
А хто захоче, буде супротив звичайно, але наша держава настільки слабка що примкнути прийдеться до когось навіть нехотячи.
Вадим .
Субота, 16:45, 11.07.09
+2 (Всього: 6)
Потрібен новий Майдан але в деякій іншій формі. просто вже набридло дивитися на ПРИБЮТівський цирк, який заважає розвиватися країні та нашому з вами життю. Ніякої стабільності немає в політиці, в економіці.

Хавьер Москалито, завали розчищати ми будемо не від Майдану, а від політики Тимошенко, і повір сміття буде ще більш,якщо українці будуть сидіти та ніяк не реагувати на витівки цієї воровки. Окрім газових кабальних умов, кредитів, підвищень цін на продукти харчування, тютюн, алкоголь, щоб "поповнити бюджет" нічого Юля не зробила. на носі зима і я впевнений, що бууть півищені тарифи на комунальні услуги. Якщо так далі і піде, Майдана не минувати.

Олександр Дмитрієв, вам плюс за "штурм Зімнєго". Це найкраща форма,в якій повинен відбутися новий Майдан.
Генерал Очевидность   Субота, 21:26, 11.07.09
-2 (Всього: 6)
Ой, как интересненько))) "Хавьер Москалито, завали розчищати ми будемо не від Майдану, а від політики Тимошенко" - вы с логикой сильно поссорились? Ведь вы же саму Тимошенко с помощью майдана и протащили во власть, вторым номером после Юща))
Генерал Очевидность   Субота, 21:27, 11.07.09
-2 (Всього: 6)
И, кстати, "фальсификации" так и не были доказаны)
Невідомий користувач
Субота, 15:45, 11.07.09
+2 (Всього: 4)
Я особисто вважаю великим позитивом "Свободи" декілька їх особливостей - рішучість, приницповість, відвому блокуватись з іншими, ідейність, активність, наявність значної частина актвиної молоді. Є у програмі чимало положень, які я вважаю дуже праивльними. Однак, цій силі та спорідненим їй заважає радикалізм.
Не сприймайте мої слова як критику та образу. Просто давайте порозмірковуємо.
"Свобода" отримала нав иборах у Тернополі 30% голосів, але ці 30% не від загальної кількості населення області, а від кількості тих, хто взяв участь у голосування. Отже потрібно зробити кореляцію з рівнем явки на виборчі дільниці.
30% - це дуже добрий результат! Молодці! При цьому слід мати на увазі, у цих 30% - не лише прихильники "Свободи", але й й прихильник споріднених їй сил та течій, а аткож яксась частина протестного електорату, який просто проголосував під настрій, а не за програму.
А що з тими 70% вибоців які взяли участь у голосуванні, та з тими, хто не прийшов голосувати?
Можна говорити про падінняя рівня підтримки БЮТ та Ющенка, однак падіння вже досягло межі, коли зашишився їх "залізобетонний електорат", який не роізгнали всі сканадали, чвари, що були у політиці.

Тепер давайте все це змодлюємо на масштаби України в цілому. результат приблизно 30% "Свобода" може отримати у кількох західних областях. Можвливо, що приблизно 5-10% партія отримає в деяких центральних областях.
Однак слід мати на увазй й те, що вкрай низькми будуть результати у південних та східних областях. Лише на Харківську, Донецьку, луганську, Одеську області припадає приблизно чверть виборців України. І ця частина України не сприйимає радикалізму "Свободи".

Такащо революцію радикальні націоналісти не зроблять, а можливо лише сприичнятимуть великий неспокій у кількох західних областях. З часом це може почати дратувати ті 70%, які проголосували за інших на виборах у Тернополі, а аткож тих, хто не брав у них участі. Від тернопільської перемоги негативний ефект для "Свободи" вже може бути й поступово зростати. Так що не знаю, чого більше в тій перемозі.
В тактичному плані - перемога, а встратегічному що?
Олександр Грасулов
П'ятниця, 16:56, 10.07.09
+2 (Всього: 12)
Українська революція обовязково буде. Це лиш питання часу. Народ давно на межі вибуху. Соціальні стандарти українців просто за межою бідності в порівняні з сусідніми західними країнами.
Red Devils   Неділя, 19:23, 12.07.09
0 (Всього: 2)
Ну так і не дивно чути це від вас, радикальна партія зрозуміло чого прагне. Ось чи користь від того буде, держава на межі роздробленості можли і феодальної, барадак кароче. Чи не думаєте ви, що корисніше буде створити сильну одеопартійну, а краще і дво...
Тарас Токар
Неділя, 13:07, 12.07.09
+1 (Всього: 1)
Можливий. І не один. Ще буде "соціальний". Ще буде "національний".
Тарас Єнісєєв   П'ятниця, 13:28, 17.07.09
0 (Всього: 0)
Не буде бо лідери які створюватим Майдан будуть мати за мету в майбутньомк мати з цього політичні девіденди на найближчу перспективу а люди цього не допустять
Андрій Боровий
П'ятниця, 19:31, 10.07.09
+1 (Всього: 3)
Питання часу. Якщо зараз трохи притихне політична активність (ну тіпа як при Кучмі в останні роки - тиша), то народ може знову піднятися. Але зараз, коли взагалі ідея масового виступу дискредитована, до цього ще все задовбали політики-балакуни, люди під ПОЛІТИЧНИМИ гаслами навряд чи вмйдуть. Бо більшість населення зараз цікавить економіка окремої родини. Якщо хтось зможе придумати якісь економічні (конкретні, і бажано в твердій валюти) зиски від мосових заходів - можливо все. А за ідею зараз мало хто піде. Хіба шо романтики (а їх в умах економічної кризи все менше) або професійні революционери.
Невідомий користувач
П'ятниця, 16:54, 10.07.09
+1 (Всього: 11)
я не знаю,як людей все має дістати,як треба довести,щоб всі знову вийшли на Майдан....
Марина Малишко
П'ятниця, 13:49, 18.06.10
0 (Всього: 0)
Як на мене, то на сьогодні відбувається "бродіння" у свідомості населення, що рано чи пізно призведе до певного результату. Найблжчим часом майдуну не буде...та він і не потрібний. Для початку давайте визначемся із своїми ідеалами і цілями, а потім підем на майдан.
Бренди Александра
П'ятниця, 15:36, 28.08.09
0 (Всього: 0)
Возможен.Всё зависит от "бюджета мероприятия".Чем больше людям заплатят-тем больше их и будет.А люди за деньги пойдут -так как нужно чем-то кормить свои семьи.Попривозят из сёёл целые автобусы,и устроят свалку на Майдане.Такой себе Open-air)Журналисты раздуют из этого-"революцию",опозиция соберёт свою команду.И будем "бороться" пока деньги у спонсоров не закончатся.Не буду отрицать, что на Майдане были люди и не за деньги, а за идею.Но если наши "актёры" устроят ещё один "концерт",им нужно будет хорошо постараться что-бы идейники их поддержали.Главное это всё правильно организовать,и учесть ошибки прошлого раза.Может тогда это будет меньше похоже на цырк!
Костянтин Мєшков
Понеділок, 15:31, 17.08.09
0 (Всього: 0)
Майдан вже починається, але не в сенсі 2004-2005 років. Всеукріїнська Громадська Організація "ФРОНТ ЗМІН" ініціює проведення всеукраїнського референдума, формується нова сила однодумців які не ділять кріїну на Захід чи Схід, на біло-блакитних, біло-сердечних, червоних, чи різнокольорових, на російськомовних, україномовних, католиків чи провославних. В нас 2 кольори - жовтий та блакитний!
Андрій Черній
Понеділок, 15:08, 17.08.09
0 (Всього: 0)
Нічого поганого у волевиявленні громадян України не бачу. Сам Майдан був не штучним, а виявленням спротиву. Зовсім інша справа, що політики нівелювали майже всі його досягнення.
Володимир Гетць
Середа, 01:25, 15.07.09
0 (Всього: 0)
ні, не моливий! Народу начхати на усіх політиків! аргумент який? відвідайте сайт соц. опитувань стосовно довіри до трьох гілок влади...немає...можливі групи "за бабло" і "за велике бабло" ..
Тарас Магмет
П'ятниця, 19:10, 10.07.09
0 (Всього: 4)
в нашій країні все можливо. але на даний час немає яскравого лідера, за яким би народ знову вийшов на Майдан...
Невідомий користувач   П'ятниця, 19:48, 10.07.09
+1 (Всього: 1)
Чому немає? Запитайте в себе, а яким він повинен бути для Вас особисто? А потім запиатйте, чи підходить він для більштсті співвітчизників в усіх без виключення регіонах України? Проблема в тому, що більшість не знає, чого хоче.
Бренди Александра   П'ятниця, 16:59, 28.08.09
0 (Всього: 0)
До того ж Гринджоли ще не написали нового хіта!
Віктор Замай
П'ятниця, 18:26, 10.07.09
0 (Всього: 4)
Звичайно можливий, немає нічого неможливого. Вся інтрига в тому хто проти кого, та яка буде ступінь фальсіфікацій. Якщо виграють фальсіфікатори, то Майдан дуже вірогідний, якщо фальсіфікатори програють - навпаки. Критичним рівнем фальсіфікацій можна вважати ступінь їх впливу на кінцевий результат.

А яким він буде у разі, якщо всеж буде, то визначити зараз дуже важко, бо відсутня інформація про тактику політ. сил., а та, що є наразі, може дуже сильно змінитися.
Габріель Вукіч
П'ятниця, 17:01, 10.07.09
0 (Всього: 14)
Ні! Не потрібен новий майдан,нова псевдо революція! я на днях продивився один фільм про створення таких от оксамитовах революцій у Сербії,Грузії,Україні,Киргизстані.Це все маячня за гроші США, яка покликана привисти до влади маріонеток.Люди трохи порозумнішали у тому плані,що тепер безкоштовно стояти не будуть!
Габріель Вукіч   П'ятниця, 19:28, 10.07.09
+5 (Всього: 11)
хто ставить мінуси мождливо думають,що це фільм знятий москвою,одразу скажу,що НІ! фільм канадський! І ще,нам потрібна справжня революція,а не штучна!
Генерал Очевидность   П'ятниця, 21:47, 10.07.09
+1 (Всього: 7)
Согласен.
Невідомий користувач
Субота, 05:57, 11.07.09
-1 (Всього: 3)
Так, можливий. Зараз спостерігається стійкий стабільний притік молодих радикальних націоналістів. Коли наша кількість досягне певного апогею, а сили терпіти знущання не стане, молодіжне невдоволення виллється у трагедію для можновладців всіх забарвлень.
Невідомий користувач   Субота, 15:43, 11.07.09
+1 (Всього: 1)
Я особисто вважаю великим позитивом "Свободи" декілька їх особливостей - рішучість, приницповість, відвому блокуватись з іншими, ідейність, активність, наявність значної частина актвиної молоді. Є у програмі чимало положень, які я вважаю дуже праивльними. Однак, цій силі та спорідненим їй заважає радикалізм. Не сприймайте мої слова як критику та образу. Просто давайте порозмірковуємо. "Свобода" отримала нав иборах у Тернополі 30% голосів, але ці 30% не від загальної кількості населення області, а від кількості тих, хто взяв участь у голосування. Отже потрібно зробити кореляцію з рівнем явки на виборчі дільниці. 30% - це дуже добрий результат! Молодці! При цьому слід мати на увазі, у цих 30% - не лише прихильники "Свободи", але й й прихильник споріднених їй сил та течій, а аткож яксась частина протестного електорату, який просто проголосував під настрій, а не за програму. А що з тими 70% вибоців які взяли участь у голосуванні, та з тими, хто не прийшов голосувати? Можна говорити про падінняя рівня підтримки БЮТ та Ющенка, однак падіння вже досягло межі, коли зашишився їх "залізобетонний електорат", який не роізгнали всі сканадали, чвари, що були у політиці. Тепер давайте все це змодлюємо на масштаби України в цілому. результат приблизно 30% "Свобода" може отримати у кількох західних областях. Можвливо, що приблизно 5-10% партія отримає в деяких центральних областях. Однак слід мати на увазй й те, що вкрай низькми будуть результати у південних та східних областях. Лише на Харківську, Донецьку, луганську, Одеську області припадає приблизно чверть виборців України. І ця частина України не сприйимає радикалізму "Свободи". Такащо революцію радикальні націоналісти не зроблять, а можливо лише сприичнятимуть великий неспокій у кількох західних областях. З часом це може почати дратувати ті 70%, які проголосували за інших на виборах у Тернополі, а аткож тих, хто не брав у них участі. Від тернопільської перемоги негативний ефект для "Свободи" вже може бути й поступово зростати. Так що не знаю, чого більше в тій перемозі. В тактичному плані - перемога, а встратегічному що?
Генерал Очевидность
П'ятниця, 21:46, 10.07.09
-3 (Всього: 15)
Спасибо, не надо. Один раз уже так помайданили, что после них ещё лет пять завалы разгребать.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.